Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Profesyonel Defineci Bölümü > Anlamını Öğrenmek istediğiniz Obje ve Buluntular

Anlamını Öğrenmek istediğiniz Obje ve Buluntular Bu bölümde, Müzelerde, kataloglarda, çeşitli sitelerde gördüğünüz ve anlamını merak ettiğiniz eserler ile ilgili uzmanlarımıza resimleri ile sorular sorabilirsiniz.

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 02-12-2010
lewox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

Arkadaşlar olaya bakın şimdi ,,, Bu bölüm'' ANLAMINI ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ OBJE VE BULUNTULAR'' e bizde dedikki bi buluntuyla katılallım katıldııma pişman oldum yani..hemen kırmızı yazılı bi uyarı ve konu block lanmış... ))) Sanki cinayet işledik..yahu be kardeşim bilgin varsa yaz bizde konu hakında bilgisi olan değerli arkadaşlarımızın yönlendirmeleri neticesinde ne yapmamız gerektine karar verelimm..yani demem oki önce bilgilendir beni sonrada konu kapanmıştır de!!!! ne şimdi bu sabit bir kırmızı yazılı formatı yapıştırıp oraya konuyu kapatıyorsunuz.. Yada şöle yazın ANLAMINI ÖĞRENMEK İSTEDİİNİZ AMA ÖĞRENEMİYECEĞİNİZDEN DOLAYI BLOCKLANMASINI İSTEDİİNİZ OBJE VE BULUNTULAR.. İŞTE BEKIN OZAMAN BU YAZI SİZİN BANA YAPMIŞ OLDUUNUZ MUAMMELEYE TAM ANLAMIYLA YAKIŞIR
Neticede bu yazıyıda yayınlayamayacağınızı düşünüyorum..çünkü abzürd bir çarpıklık vardır olayda netice itibari ile
Okunmamış 02-12-2010
APICTEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
APICTEA
Ziyaretci

Bak sevgili lewox bize burada bilgisi ve tecrübesi az dahi olsa aklı selim paylaşılan bilgilerden okuduğundan anlayan kendini geliştirmesini bilen ve becerebilen insanlar lazım... Forumun kurallarına formatına uyabilen foruma sahibine ve yetkililerine zarar vermeyecek sıkıntı yaratmayacak konuları usulüne uygun ve sadece bilgi paylaşımına destek verebilecek ve paylaşımlardan destek almasını bilecek insanlar lazım....... Eline şu veya bu şekilde geçmiş bir eseri evde koltuğunun üzerine koyup resmini çeker vede bu siteye koyup bu nedir değeri nekadardır dönemi nedir diye foruma sergileyemezsiz...... Biz burada pazar kurmadık domates satmıyoruz sen biraz mantıklı ve aklı başında bir olsaydın neden başlığının silindiğini anlar vede sırf beni veya bizleri sorgulamak için bir başlık daha açmazdın.... Üstelik şu açtığın konu başlığı bile forumda yanlış bölüme açılmış bir başlıktır..... Bak bakalım açtığın konu ile konuyu açtığın bölümün bir alakası varmı ?? Şimdi moderatörler senin paralı uşaklarınya bu açtığın başlığı ilgili olan bölüme taşımaya mecburlar değilmi...... Sen bişeyleri yargılamak yada eleştirmekten önce üyesi olduğun ve kullandığın şu forumun ilk üye olurkenki asla ve asla okumadığın ve sırf biran evel üye olmak için okumadan okudum ve kabul ediyorum diyerek işaretlediğin kurallarını bir oku ve sonra oturup bir düşün ve lütfen foruma açacağın konu başlıklarını doğru yere ilgili bölüme düzgünce aç........
Bak sana kırmızı yazıyla bir uyarı daha.....................!!!
*********UYARI*************
UYARI ALAN ÜYE FORUMDA AYNI DAVRANIŞLARA DEVAM ETMESİ DURUMUNDA ÜYELİĞİ İPTAL EDİLECEKTİR

Etiketler
lahana, perhiz, turşusu

Seçenekler
Stil