Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > XP Metal Dedektörleri / XP Metal Detectors

Beğeni şeması2Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 08-03-2011
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Exclamation XP Gmaxx2 Videosu-büyük ve küçük başlık

aşağıdaki videoda gmaxx2'nin büyük ve küçük başlıkları ile yapılmış hava testleri var...

Saygılar...

Okunmamış 09-03-2011
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Yüklemesini bilmiyorum nork wolf diye yaşlı bir ustanın xp goldmax power ın 18hz-- 25x11cm lik ve konsantrik25x21cm başlıkla algıladığı elektron parayı xp gmaxx2 -- 4,6hz--- 22,5cm-27cm-38x45cm hiç biri aynı derinlikteki elektrona tık ses yok xp goldmax power gibi çekemiyor ronin usta xp nin kendi sitesinde bu video var........ Ordaki usta en başarılı olan xp goldmax power konsantrik başlık olan diyor 25x21cm örümcek ağı gibi olan başlık elektrondada büyük paradada başarılı videoda net bir şekilde gözüküyor yükleyebilirsen xp goldmax powerı olan arkadaşlar 25x21cm lik başlığıda değerlendirebilirler kafalarında saygılar........

Konu poyrazefe tarafından (09-03-2011 Saat 04:04 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 14-07-2011
sezar0007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

abi havada okadar büyük paralara 2 karış dan anca alıyor toprak altında 1 karışa düşmezmi demekki 25 kuruş kadar parayı 1 buçuk karış yani 30 cm den almaz gibi bi izlenim uyandırdı bu video bana ben bu makinadan almayı düşünüyordum
Okunmamış 14-07-2011
Kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

S.a Bende var 2-3 aydır kulanıyorum... eski bin lirayLa denedim 43 cm den aldı canada dolarınıda 38 cmden aLdı.. daha deneyimli kulagı alışkın arkadaslarda daha derinden alabilir
Okunmamış 16-07-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
sezar0007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abi havada okadar büyük paralara 2 karış dan anca alıyor toprak altında 1 karışa düşmezmi demekki 25 kuruş kadar parayı 1 buçuk karış yani 30 cm den almaz gibi bi izlenim uyandırdı bu video bana ben bu makinadan almayı düşünüyordum
2 karış az mesafe mi?? gmaxx2 piyasada alabileceğin en iyi tek para arama cihazlarından biridir... minelabların, whiteslerın, garrettlerin tüm vlflerini ezer geçer... analog cihazlar içinde gmaxx2 ve x1 (veya duo) parasına göre en iyi cihazlar bana göre(v1 övüldüğü kadar varsa o da...)... diğer cihazlarla 2 karışları bile göremezsin...

saygılar...
egeli and Ali32 like this.
Okunmamış 18-07-2011
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Gmaxx 2 yi havada test etme imkanı bulmuştum bir aralar..minelab explorer eze eze her türlü metalde geçmişti g max ı..bende böyle metedilen bir cihaz böyle olmamalı her halde ben kullanamıyorum diye düşünmüştüm ama videoya bakılırsa g maxx ancak o kadarmış.heleki altını algılamada explorerin yanına bile yanaşamamıştı.bu explorer 4-4 lük bir cihaz gibi algılanmasın zira recovery speed'i çok kötü bir cihazdır..ama derinlikte hem altında hem küçükte hem büyükte g-maxx 2 nin exploreri geçemiyeceği konusunda iddialıyım..
Adres:Atatürk Mah,Meltem Sokak,No:38/13 Sincan/Ankara
Okunmamış 19-07-2011
Adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

ben de tek tek için cihaz almayı düşünen bir amatörüm ,cerecovery speed nedir kısaca açıklarmısınız
Okunmamış 19-07-2011
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
..1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de tek tek için cihaz almayı düşünen bir amatörüm ,cerecovery speed nedir kısaca açıklarmısınız

Açıklamaları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:
http://www.farmet.net/forum/showthread.php?t=281&highlight=recovery+speed
Okunmamış 26-07-2011
eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
Ercan_Usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gmaxx 2 yi havada test etme imkanı bulmuştum bir aralar..minelab explorer eze eze her türlü metalde geçmişti g max ı..bende böyle metedilen bir cihaz böyle olmamalı her halde ben kullanamıyorum diye düşünmüştüm ama videoya bakılırsa g maxx ancak o kadarmış.heleki altını algılamada explorerin yanına bile yanaşamamıştı.bu explorer 4-4 lük bir cihaz gibi algılanmasın zira recovery speed'i çok kötü bir cihazdır..ama derinlikte hem altında hem küçükte hem büyükte g-maxx 2 nin exploreri geçemiyeceği konusunda iddialıyım..
usta bu videoya bak gmax2 yi bırak goldmax bile geçmiş explorer ı
http://www.youtube.com/watch?v=-tLh3...eature=related
Okunmamış 26-07-2011
Gelişmiş Üye

Plastik aksamın sinyali emdiğine dair bir görüş var... bu yukarıdaki test sizce ne kadar doğru??

saygılar...
Okunmamış 26-07-2011
Gelişmiş Üye

şartlar eşit üstat
ayrıca gpx 4000 performansı burda da belli
Okunmamış 26-07-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şartlar eşit üstat
ayrıca gpx 4000 performansı burda da belli
şartlar eşit de, bu ferrari ile hacı muratları yarıştırmak gibi... sistem farkları var.. zaten pi sistem her zaman vlf'den derindir... pi'lerdeki toprak etkilenmesini kaldırabilen minelab gpx'ler ile ise hiçbir vlf yarışamaz...
tabi burada gösterilmek istenen, paranız varsa minelabların vlf'leri ile uğraşmayın, pulselerini alın tarzından bir test..... bu arada keşke gpx4000'in ayırımını da gösterseydi....

saygılar...
Okunmamış 26-07-2011
Gelişmiş Üye

üstat illaki fark olacak ben bunu kıyaslamadım zaten ,performansı güzel dedim sadece
burda asıl explorer -goldmax farkı oluşmuş ,en azından bu testte
Okunmamış 14-08-2011
kovboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

gmax degerli degersiz yanyana iken degerli bulma olayı güzel derinligide fena deil kullanımı kolay pratik bence güzel expaler cihazlardan kullandım degerli degersis yanyana iken degersizi kapattıysan degerliyede sinyal alamıyorsun o yanları kötü hersey derinlik deildir arkadaslar burda ayrımın önemi cok
Okunmamış 15-08-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
kovboyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gmax degerli degersiz yanyana iken degerli bulma olayı güzel derinligide fena deil kullanımı kolay pratik bence güzel expaler cihazlardan kullandım degerli degersis yanyana iken degersizi kapattıysan degerliyede sinyal alamıyorsun o yanları kötü hersey derinlik deildir arkadaslar burda ayrımın önemi cok
explorer'da demir reddini smart find'ı kullanarak mı yaptın? yoksa iron mask ile mi??

Saygılar..
Okunmamış 17-12-2011
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Bu videoyu izledim baya oldu buna benzer bi test yaptım bi kaç vlf yi sonra gittim gpx4000 aldım)))
Okunmamış 03-09-2012
paracı_51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

arkadaşa katılıyorum eğer tabi sizde tek tekçi isenizz sizde katılırsınız
Okunmamış 12-02-2014
chetmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart gmaxx 2 en iyilerdendir

bu toprakta başka dedektör para bulamaz denilen yerde whites proSL6000 ile (üzerinde ways başlık varken 22 cmlik) toprak altında kıyaslaması yapıldı. 25 kuruşu pro SL 14 cm ye kadar gördü. gmaxx 2 ise tam 27 santimden gördü. daha derinden göremedi. 22 cm den 2.35 elektron almış. onun denemesini yapmadılar yalnız. aldım diyenin yalancısıyım. ayarını bilmiyorsanız hiçbir makine para bulamaz. katır çivisine çoook kuyular kazılır
Okunmamış 13-02-2014
egeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesyonel

Lightbulb

ayarını bilmiyorsanız hiçbir makine para bulamaz. katır çivisine çoook kuyular kazılır[/QUOTE]

Bende yazınıza istinaden bir ekleme yapmak istedim çok iyi bir noktaya değinmişsniz eğer cihazınızı toprak şartlarına göre ayarlayamassanız o cihaz herşeye öter ve sizdeki heves kursağınız da kalır önce şimdi bu hiç kullanmayı bilmeyen arkadaşlarım için geçerli bu işe hobi olarak gönül vermiş kardeşlerim cihazı satın alırken cihazı test esnasında iyice dinleyin ve odaklanın daha sonra şöyle sorularla çok karşılaşılıyor cihazı okadar övdünüz fakat çividen başka birşey bulamıyor ilk önce kardeşimizin de yazdığı gibi ayarını toprak şartlarına uygun olarak yapmak burada çok önem arz ediyor hangi marka dedektör alırsanız alın bu farmet x1 v.s marka model dedektörde olur teorik ve pratik olarak bigi sahibi olmadan dedektöre para verip almayın öncelikle paranıza ve harcadığınız zamana yazık olur ALLAH C.C herkesin gönlünüze göre versin saygılar...

Konu egeli tarafından (13-02-2014 Saat 02:26 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 15-02-2014
birki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

sarılara karşı nasıl duyarlımı acaba .yani a l t ı n lara karşı.duydumki altının gerçek frekansını saklıyolarmış.vede dedektörlere tam anlamıyla iyontunumu ne yüklemiyolarmış.bi ismi vardıda unuttum yanı o frekansın 4 te 1 ni yüklüyolarmış.birkişi makınesıne tam anlamıyla yüklettirmiş vede çok net sonuçlar almış diye duydum .birde xp gmaxx2 acaba altın buluyomu

Etiketler
başlık, gmaxx2, küçük, videosubüyük

Seçenekler
Stil