Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > XP Metal Dedektörleri / XP Metal Detectors

Beğeni şeması28Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 28-01-2011
ılgazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
poyrazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ılgazlı kardeşim bu konu hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum sadece şu kadarını söylüyorum denemesi bedava elektron parayı başlığa yakın sallayın ses aldınız bide küçük bir mineralli tuğlanın arkasına koyun sallayın bakalım ses vercekmi cihaz verirse ben bişey demiyorum çok bronz ,gümüş,bakır paralar buldum solidus da buldum 2 tane ama ne hikmetse elektron sökemedim topraktan 3 çeşit başlığı kullanmama rağmen sen şanslıymışın ne diyelim.(tuğlalı bit parayı başlığa sıfır da yapsan ya göstermez yada tuğlasız vermiş olduğu sesi asla vermez deneyebilirsin ben 2,54gr lık elektronla denediğim için söylüyorum .elektron çıkardığını belitmişsin sana helal olsun derim ne diyim kardeşim.....
sayın poyraz efe ben kesinlikle elektron çıkarttım demedim dikkat edin sizde bit paradan kastınız elektron para ise bana denk gelmedi buralarda zaten cıkmaz bronz ve gümüş çıkıyo zaten otarz paralara sadece minelablar çok uygun yada vlf cihazların gold olan modelleri denenmeli khz'ı yüksek konuda bi yanlış anlasılma olmuş
Okunmamış 29-01-2011
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

ronin ustam demekki bizim gezdiğimiz yerler aşırı mineralli tuğlalarda yine söylediğiniz gibi mineralli olsa gerek nasib olmadı size sormak istediğim farmet x1 duo almayı düşünüyorum mineralli toprakta ve minerallituğlanın altında gmaxx2 gibi aynı tepkiyimi veriyor beni aydınlatırsanız sevinirim ayrıca bu konu önemli bu konu hakkında metin beyin gmaxx2ve nrg 100 le yapmış olduğu test gibi bu cihazlada yaparsa memnun oluruz yine aynı şekilde recovery testi yapmış metin bey altın bilezik etrafında demir malzeme üstündede mineralli tuğla aynı testi bronz,gümüş ,bit paraylada yaparsa seviniriz RONİN USTAM SAYGILARIMLA...
Okunmamış 29-01-2011
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
ronin ustam demekki bizim gezdiğimiz yerler aşırı mineralli tuğlalarda yine söylediğiniz gibi mineralli olsa gerek nasib olmadı size sormak istediğim farmet x1 duo almayı düşünüyorum mineralli toprakta ve minerallituğlanın altında gmaxx2 gibi aynı tepkiyimi veriyor beni aydınlatırsanız sevinirim ayrıca bu konu önemli bu konu hakkında metin beyin gmaxx2ve nrg 100 le yapmış olduğu test gibi bu cihazlada yaparsa memnun oluruz yine aynı şekilde recovery testi yapmış metin bey altın bilezik etrafında demir malzeme üstündede mineralli tuğla aynı testi bronz,gümüş ,bit paraylada yaparsa seviniriz RONİN USTAM SAYGILARIMLA...
Sn.poyrazefe, mineralli topraklarda x1 duo ile, duo modunda çalışırsan gmaxx'dan farkı yok.. ama x1 yani reddetmeli modda çalışırsan bit de elektron da toplarsın.. reddetmeli ayırımı çok harika..
Bence duo almana gerek yok.. ben o an x1 kalmadığı için duo modelini aldım ama mineralli topraklarda x1 modunda kullanıyorum...

saygılar....
Okunmamış 29-01-2011
Gelişmiş Üye

sağolasın ustam farmet x1-whites pinpointer alıcam nasib olursa şubat ayı içersinde
Okunmamış 29-01-2011
Gelişmiş Üye

ronin ustam whites pinpointer hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim
Okunmamış 29-01-2011
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
ronin ustam whites pinpointer hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim
Pinpointer kullanmıyorum.. bilmiyorum o yüzden..

Saygılar..
Okunmamış 04-03-2011
RAUNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

arkadaslar diyelimki kiremiti delsin diyoruz bunda graund düğmesi işe yararmı
Okunmamış 04-03-2011
RAUNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

peki delmesini istiyorsak ne yapmalıyız kiremiti graund tusu işe yaram ı
Okunmamış 04-03-2011
Gelişmiş Üye

Kiremit aşırı mineralli değilse her türlü sinyali geçirir ama çok mineralliyse o zaman o kiremiti başlığa sallayın bu ara ayrımı artırın sesi kestiği yerde tamam sonuna kadar getirdik ama sesi yine kesmiyorsa o zaman graund level i devreye sokun normalde graund level kırmızı oklu yerde hemen hemen her türlü toprakta başarılıdır ama sıkıntı yaparsa o zaman graund levelle toprak ayarı yaparsınız yani kısacası ayrımla toprak ayarı birbirini tamamlayacak saygılar.....
Okunmamış 19-03-2011
arben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart slm arkadaşlar

ben de xp gold maxx pover var ayrım yaptıramıyorum demirin yanın dan aldıramıyorum ayarlamasını bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun
Okunmamış 20-03-2011
Gelişmiş Üye

xp goldmax power kullanmadım ama xp gmaxx2 ile 18 khz olayı hariç sistemi aynı gibi gözüküyor demirin yanından aldıramadım diyon ya dedektöründe kırmızı oklu olan yerleri okun olduğu yere getir sonra o demir malzemeyi başlığın önünde sallarken ayrımı artır kestiği yerde bırak sonra iron volumeyi kapat ondan sonra dene bakalım çekiyormu parayı çekmiyormu gmaxx2 de çekiyordu bu pozisyonda iron volumeyi açarsan 4-5 seviyesine ozaman başlık demirin üstünden geçtiğinde bırt yapar yakınındaki paranın üstüne geldiğindede değerli olarak sinyal verir ayrıca xp metal detector sitesine girdiğinde orda nork wolf diye yaşlı bir usta var onun videoları var sitede coiller kısmında 2 video var 1 tanesinde başlıkları tanıtıyor 2incisinde ise xp goldmax powerin 25x21cm lik konsantrik başlığı ve 25x11cm lik başlığıyla elektron parayı ve bir çok değişik parayı ne kadar hassas çektiğini fakat xp nin 4,6 khz lik olan modellerinin 22,5cm-27cm-38x45cm lik hiç bir başlığının elektronu çekemediğini fakat gramajlı paraları çektiğini gösteren çok net ve güzel bir video ............
Okunmamış 14-07-2011
sezar0007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

degerli ustalarım sarı da nasıl çok merak ettim ondada bronz gümüş bulduğu gibi buluyormu
Okunmamış 15-11-2011
syhn1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

sevgili ronin

yüzeysel olarak en derin hangi cihazı önerirsiniz.
Okunmamış 17-01-2012
alistayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

arkadaşlar bu cihaz pulse sistem bir cihazmı derin aramalarda 1x1 başlıkla kaç metreye inebiliyor vereceginiz cevaplar için şimdiden teşekürler
Okunmamış 07-08-2012
alistayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

arkadaşlar xp g max 2 aldım fıransadan inanın çok güzel yüzeysel arama yapacak arkadaşlar tavsiye ederim alan dua eder

Konu alistayır tarafından (07-08-2012 Saat 07:05 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09-12-2012
avcı42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

farmet dedektör madein nere
Okunmamış 14-12-2012
veysel16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

gmaxx2 kullandım pek randuman alamadım zorla sattım demir kapalı herşeye ötüyor..
Okunmamış 14-12-2012
birdal65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart sa

bence kullanamamışın güzel bir cihazdır kullanıcı cihaza hakim olamazsa cihazın özellikleri nasıl ortaya çıkar ki acele etmişin bence
Okunmamış 14-12-2012
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Alıntı:
veysel16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gmaxx2 kullandım pek randuman alamadım zorla sattım demir kapalı herşeye ötüyor..
Demir sesi kapalı olsada ayrım potunun yeri önemli.ayrımı açsaydınız herşeye ötmezdi.
Okunmamış 15-12-2012
birdal65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart ...

gmaxx2 bende kullandım kaliteli ve derinliğide iyi olan bir vlf cihax yalnız sarılara duyarlı olmadığı söyleniyo sarılara duyarlı olmamasının sebebi nedir küçükleri yakalayamasada görebileceği büyüklükteki sarılarıda görmezmi frekansı dersek minelebda düşük frekans ama tam tersi sarılara hassas gmaxx2 de bu sorun gerçekten varmı acaba?

Etiketler
detector, gmaxx, gmaxx2, kullanma kılavuzu, kullanım, kılavuzu, xp dedektör

Seçenekler
Stil