Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > XP Metal Dedektörleri / XP Metal Detectors

Beğeni şeması17Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 29-06-2010
eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

bende AKA yı bekliyorum o zaman
Okunmamış 28-10-2010
fago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart deusa son nokta

Deus yeni aldım tek kelimeyle çok güzel dizayn edilmiş ve bir okadarda ek ilaveler yapılmış xp modellerinin en iyisi zaten tek kötü tarafı sadece küçük başlığının olması ama onda bile ciddi manada makine çok güzel birçok makineyi test ettim aldığım gün üstüne yok başka diyeceğimde yok sizlere yardımcı olmak amacıyla bu notu bırakıyorum
Okunmamış 28-10-2010
Yeni Üye

Bence makinayı görmedende burda yorum yapmayın ben almadan önce çok yorum aradım ama bulamadım tek parayı toprak altında 40 cm den alıyor (tırnak para) ve ayrım numarasınıda gayet güzel veriyor sizi arazide sadece sese göre boşuna gezdirmiyor
Okunmamış 28-10-2010
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
fago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence makinayı görmedende burda yorum yapmayın ben almadan önce çok yorum aradım ama bulamadım tek parayı toprak altında 40 cm den alıyor (tırnak para) ve ayrım numarasınıda gayet güzel veriyor sizi arazide sadece sese göre boşuna gezdirmiyor
Sevgili fago forumumuza hoşgeldiniz. Deus ile ilgili
siz bir kullanıcı olarak, şu anda en yetkili ağız sizsiniz . Size zahmet bu cihazla ilgili birkaç video çekip paylaşır mısınız? Merak eden kişilere de yol gösteriici olur, bilinmeyenleri göstermiş olursunuz.

Hoşçakalın
Okunmamış 30-10-2010
Gelişmiş Üye

her açıdan güzel cihaz .her şart için ayrı program hazır.4 ayrı balans zemine göre
sadece kulaklıkla araziye gidebilirsin.yada cihazı cebine koyup kendi kulaklığıyla yada başka
kulaklıkla çalışabilirsin.hava ayarı toprak ayarı yok.ama istersen pumping le toprak ayarı yapıp verimi
artırabilirsin.daha birçok özellik var .ayrıca 34 cm dd başlık yakında çıkacak büyük kütlelerde daha derin .
fago arkadaş 40 cm den tırnak para demiş.o nasıl bir para bilmiyorum ama derinlik bana fazla geldi.
benim bu kadarlık bir tecrübem henüz yok
Okunmamış 30-10-2010
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Bu cihazın İstanbul'da bir firma videosunu çekmiş.. relic ayarına ayarlamış 25cm'den 1tl'yi zar zor çekiyordu... Bu arkadaş çıkmış bit paraları 40cm'den çekiyor diyor...
Okunmamış 30-10-2010
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

sn:ronin
arkadaş tırnak para demiş,bit para dememişki
ya katır tırnağı kadar paraysa
Okunmamış 30-10-2010
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
phanes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sn:ronin
arkadaş tırnak para demiş,bit para dememişki
ya katır tırnağı kadar paraysa
Abi alemsin ya doğru diyorsun ben onu hiç düşünmemiştim...
Okunmamış 31-10-2010
Gelişmiş Üye

fisher in bir modeliyle mineralli bir arazide bir obje çıkardım.aynı objeyi havada inanın aynı mesafede zor alıyor.
eski gömü ,toprağın yapısı vesair çok olay faktörler var ,siz daha iyi bilirsiniz.
deus a gelince muadil başlıkta diğer cihazlardan aşağı değil.hatta artısı olanlar da var.daha uygun fiyatlı
birçok cihaz bu işi görebilir.ama kullanım kolaylığı ,farklı ortam ve araziler için farklı hazır program vesaire
artıları var.
testlerde 3 te 2 standart güçte,manual ayarda vesaire birçok özellik ne durumda bilmiyorum.
max performans 3/3 güç ,sens 99 artı pumping metoduyla balans maksimum veri sağlar.peki
bu şartta kullanılırmı diyeceksiniz .evet normal toprakta (tuğlalı olabilir)minerali az ve sürülmemiş arazide
çalışılabilir.şunuda belirteyim demir ses seviyesini sonda tutmak demir malzeme derinde ise veya ayrımlı
modda derinde uç noktada yakaladığı metallere değerli demesini sağlar .belli aralıkta reddetme ve
belirlediğiniz yere kadar filtreleme de kullanım kolaylığı arasında

kısaca özetliyeyim xp deus un yaptığı işi yapacak cihaz daha uygun fiyatta elbette var.ama
bununda kendine has yönleri var tabi.ben bu cihazı alırken şunuda göz önüne aldım.ileride pulse
ayrımsız bir cihaz alırım.bununla yüzey kontrolü yaparım ,hem fazla ekipman olmaz ,zira kulaklık+ bobin
sadece kullanılabilir ,ayrıca ayrımı çok güzel ve rakamsal olması nedeniyle pulsenin yanında iyi olur.

AYRICA YORUMUMUN REKLAM GİBİ ALGILANMASI DURUMUNDA MESAJI DERHAL SİLİN.KİMSEYE CİHAZ ÖNERMİYORUM
SADECE FİKİR BEYAN EDİYORUM.
SAYGILAR.

Konu eren tarafından (31-10-2010 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 31-10-2010
batu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

XP Deus Kullanma Kılavuzu:

arkadaslar link olu linki yeniliye bilirmisiniz ?

Konu batu tarafından (31-10-2010 Saat 03:06 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 01-11-2010

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Link yenilenmiştir:
http://www.dosya.tc/dosya/w0c4M4/xp_...glish.pdf.html
Okunmamış 01-11-2010

Exclamation

Alıntı:
eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AYRICA YORUMUMUN REKLAM GİBİ ALGILANMASI DURUMUNDA MESAJI DERHAL SİLİN.KİMSEYE CİHAZ ÖNERMİYORUM
SADECE FİKİR BEYAN EDİYORUM.
SAYGILAR.
Sevgili eren forumumuzun amacı sadece kendi cihazlarımıza yönelik paylaşımlar yapmak değildir. Amacımız bilinçli bir araştırıcı profili oluşturmaktır. Özellikle amatör ve yeni başlayacak olanlar ile bu işe uzun senelerdir gönül vermiş; fakat gereklerini anlayamamış kişileri bilgilendirmeyi amaç edindik.
Bu yüzden profesyonel kullanıcıların kullandıkları cihazlar hakkında yorumlar yapmaları kadar güzel bir durum sözkonusu olamaz. Yorumlarınız ve bu cihazları kullananlara yol gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Farmet Teknoloji ve forumu, saygı, sevgi çerçevesinde dürüst ve profesyonel paylaşımların merkezi olacaktır. Yeter ki hakaret, kavga ve yalan yanlış bilgiler verilmesin. Bunu dışındaki her türlü paylaşım serbesttir.

Hoşçakalın
Okunmamış 01-11-2010
Yeni Üye

Standart deus

merhaba arkadaşlar öncelikle daha öncede söylediğim gibi sadece deusu almayı düşünüpte benim gibi yorum arayan arkadaşlar için bu formda bilgi verdim. ben isim vermiyorum ama deusu aldığım gün birçok markanın dedektörünü ayrı ayrı denedim hem hava testi hemde toprakta deustan daha pahalı olan makineler bile deus gibi almadı. deusun videolarını izlemiştim almadan önce orada makine başlığı büyük gibi gözüküyor ama ilk gördüğümde şok olmuştum başlık küçük görünce yinede test etmeyi ihmal etmedim. ve gerçekten çok hoş dizayn toprak altı araması ayarları herşey mükemmel. xp gmax özelliği diyorsu makine g maax gibi çalışıyor kendine has böyle birçok programı var ve dedektör anlayacağınız birden fazla dedektör gibi. artı derinlik için ölçü vermiştim 40 cm diye deve tırnağı değil heralde bildiğiniz bzim 5 kuruş büyüklüğü ben satıcı değilim burda makineyi övüyüm sizlere havada zaten 1 tl yi 55 santimde ses veriyo makine. makinede numara değeri vermiyo sadece. toprak altında bronz paraya 70 numara değeri verince bilki kesin para sizlere denedikçe burda aktarıyorum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. merak ettiklerinizi bana sorun sizlerle paylaşayım
Okunmamış 01-11-2010
Yeni Üye

ben videoyu izlemedim kardeş bizzat aldım cihazı
Okunmamış 02-11-2010
batu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

abiler bende makinami dehistirmeyi dusunuyorum bu aralar yeni bi makina bakiyodum bu xp deus ,minelab e-track ,Spectra V3 gibi yeni nesil bi makina ile dehistirmeyi dusundum turkiye disinda bir cok dedektor test sitelerini okudum xp deus icin icin soylenenler cok kolay kirildigi yani sap kismi 3 yerden cok kolay kiriliyo diyolar roma parasini atliyo gormuyo 70 cm de bir kul tabagini cok net aldigini e-track bunu fark etmedigini roma parasini e-trac kacirmadigini diye yorum yazmislar arkadaslar varsa xp deus testlerini memnun oldugu ve memnun olmadigi taraflari yazarsa cok makbule gecicek benim acimdan en azindan neye para vericez bilmek isteriz
saygilar

Konu batu tarafından (02-11-2010 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 05-11-2010
Almadin01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abiler bende makinami dehistirmeyi dusunuyorum bu aralar yeni bi makina bakiyodum bu xp deus ,minelab e-track ,Spectra V3 gibi yeni nesil bi makina ile dehistirmeyi dusundum turkiye disinda bir cok dedektor test sitelerini okudum xp deus icin icin soylenenler cok kolay kirildigi yani sap kismi 3 yerden cok kolay kiriliyo diyolar roma parasini atliyo gormuyo 70 cm de bir kul tabagini cok net aldigini e-track bunu fark etmedigini roma parasini e-trac kacirmadigini diye yorum yazmislar arkadaslar varsa xp deus testlerini memnun oldugu ve memnun olmadigi taraflari yazarsa cok makbule gecicek benim acimdan en azindan neye para vericez bilmek isteriz
saygilar
Sevgili Batu

Roma parasini algilimadigina inanmiyorum ama Saplarinin cabuk kirildigina sahitim Arkadasimin basina geldi

Saygilar
Okunmamış 06-11-2010
Yeni Üye

Standart deus

sapı henüz kırılmadı kırılması için çok sert bir darbe alması gerekiyor çünkü okadar basit değil malzemesi.
Okunmamış 30-11-2010
istanbul3425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

helal olsun adamlar yapmış videoları izledim çok kafama yattı cihaz gayet stabil ve kararlı sora kaldıki derinliğide fena deil HELEDE Bİ TOPLU HEDEFTE MÜKEMEMEL KABİLİYET SERGİLER GİBİME GELİYO

son olarak ustalardan son sözü alırız VE CİHAZI SATINDA ALABİLİRİZ xp deus gerçekten çok hoşuma gitti sahip olan arkadaşlar gene sizide dinliyceğiz deus hakkında paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum

bu arada sitenizde mükemmel yakışıklı olmuş hayırlı uğurlu olsun
Okunmamış 30-11-2010
Banned

arkadaşlar bu deus u görünce gerçekten çok etkilendim önceki dedektörüm nokta 103 tü şimdi buna bakıyorum ona bakıyorum aradaki fark varya bir dağ kadar valla

xp deus FİYATINI MERAK EDİYORUM BİLEN VARMI ? TÜRKİYE AVRUPA FİYATINI BİLEN VARSA PAYLAŞIRSA MAKBULE GEÇER SAOLUN
Okunmamış 30-11-2010
Banned

Alıntı:
fago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben videoyu izlemedim kardeş bizzat aldım cihazı
kaça aldın kardeş ve nerden aldın ? tşkler

Etiketler
deus, kullanma, kullanma kılavuzu, kılavuzu, user's manual, xp deus

Seçenekler
Stil