Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > XP Metal Dedektörleri / XP Metal Detectors

Beğeni şeması4Beğeniler
  • 1 Post By AdeS
  • 1 Post By KRAL44
  • 1 Post By caponali
  • 1 Post By poyrazefe
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 29-09-2012
kartaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Exclamation Kullanan arkadaşların dikkatine

S.A arkadaşlr foruma yeni üye oldum herkese selam .Arkadaşlar ben XP GOLDMAXX POVER amatör kullanıcıyım cihazı yeni aldım sayılır üzerinde 22.5 cm başlık var bir başlık almayı düşünüyorum neyi tavsiye edersiniz.yada 11inç high energy başlık arasında nekadar performans farkı oluşur kullanan arkadaşlar varsa tevsiyelerini bekliyorum
Okunmamış 29-09-2012
AdeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

kartaca kardeşim öncelıkle aileye hosgeldin kalıcı ve katılımcı olman bize mutluluk verir. şunu tüm içtenliğimle söylüyorum cihaz hakkında bilgi almada en doğru yerdesin bunu reklam olarak anlama bende senın gibi foruma uyeyım.cok saglam tiyolar ve bilgiler alacagın bilgi birikimi oldukca fazla uyeler var her konuda yardımcı olacaklardır phanes kresuz farmetteknoloji(metin abi) makına konusunda bilgili kişiler en kısa zamanda bilgi vereceklerdir..

Allah a emanet..

SAYGILARIMLA...
coskun kişi bunu beğendi.
Okunmamış 29-09-2012
Yeni Üye

eyvallah sağ olasın
Okunmamış 29-09-2012
KRAL44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Standart goldmax poverv4

kaliteli kararlı 18 khz ufak ve sarıya duyarlı derinlik çok değil ama çekebildiği mesafaden en ufak bir şeyi bile atlamaz toprak ayarı sorunu yaşamas sın mineralden etkilenmez kısacası yeni başlayan tek tekcileri bıktırmaz ayrımı güzel daha ne olsun
paracı_51 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 29-09-2012
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Alıntı:
kartaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.A arkadaşlr foruma yeni üye oldum herkese selam .Arkadaşlar ben XP GOLDMAXX POVER amatör kullanıcıyım cihazı yeni aldım sayılır üzerinde 22.5 cm başlık var bir başlık almayı düşünüyorum neyi tavsiye edersiniz.yada 11inç high energy başlık arasında nekadar performans farkı oluşur kullanan arkadaşlar varsa tevsiyelerini bekliyorum
Aleykümselam.22.5 la 27 arasında tek parada 2-3 cm anca farkeder.35x30 başlıkta 27 lik başlığa 3-4 santim fark atar.45x38 lik başlık 27lik başlığa 10x10 luk metalde 10 santim fark atıyor bizzat denedim.45x38 lik başlık tek parada 27liğe 6-7 cm fark atar.45x38 lik başlık tavsiye edicem ama kullanımı çok zor.Başlık büyük olduğundan aynı anda bikaç metalin üstüne geliyor ve hem noktalama hem ayırma çok uğraştırıyor.27 liğin bir büyüğü 35x30 sanırım bence onu alın.
coskun kişi bunu beğendi.
Okunmamış 29-09-2012
Yeni Üye

değerli fikirleriniz için tşkr ederim
Okunmamış 29-09-2012
Super Moderator

Alıntı:
kartaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
değerli fikirleriniz için tşkr ederim
Ben teşekkür ederim.Önemli değil.şu an 22.5 kullanıyorsanız 27 likde uygun olabilir.
Okunmamış 29-09-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

başlık konusunu biraz zamana yaymakta fayda olabilir önce cihazınızı kullanmayı artılarını eksilerini öğrenmeyi deneyin cihazı tam hakim olduktan sonra başlık konusunu düşünün tabi şimdiden araştırmak fikir sahiibi olmak iyi bi düşünce olabilir ama önce cihaza bi alışın cihazın kapasitesini algılayın tecrübe edin sonrasında başlık konusunuda daha sağlıklı karar verisiniz
başlıklar arasında her başlığın kendine göre artıları olduğu kadar eksileride olabilir tecrübe ettikten sonra kendi tecrübe ve deneyiminize göre sizin ihtiyacınıza göre uygun olabilecek en mantıklı başlığı kendiniz aradaki avantajları inceleyerek karar vermeniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
Okunmamış 30-09-2012
Super Moderator

sayın vatan61 usta 22.5 luk başlıkda çok küçük değilmi.sürekli girilen yerlerde bu başlıkla bişey yakalamak çok zor.en azından 27 likle bişeyler yakalanır.yalnız kartaca arkadaş yeni başlamışsa şimdilik 22.5 gezmesi mantıklı.sayın kartaca ne zamandır kullanıyorsunuz acaba.?
Okunmamış 30-09-2012
Yeni Üye

toplamda 100 saat ancak olmuştr .stabil olarak gezilen yerlerde geziyorum yanlız25 -30 cm arası kibrit kutusunun dikine yarısı kadar kurşun parça denk geldi .ama agırlıklı ortalama 15cm -20yirmi çok nadir ebata göre tam manasıyla kullanamıyorum ama bu formu yakalayınca buiş baya hoşuma gitmeye başlladı çok sağ olun benim gibi çaylakla ilgileniyosunuz hepinize teşekkür ederim.
Okunmamış 30-09-2012
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

arkadaşlar tercihe göre cihaz seçmeniz gerekir. yani küçük nesneler için küçük başlık 22,5cm , yüksek frekans18khz uygundur --------gramajlı nesneler için düşük frekans4,6 khz , 27cm lik başlık uygundur kısa ve öz................
paracı_51 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 01-10-2012
birdal65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart başlık seçimi

sayın poyraz efe düşük frekans cihaz olarak gemaxx2 için 38x45 başlık daha iyi değilmi ben bir süre kullandım gayet iyidi 27lik başlık sizce dahamı iyi acaba
Okunmamış 02-10-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

caponali usta size katılıyorum ama benim analatmak istediyim başlıklar arasındaki farkları inceleyerek ihtiyaç varsa alıp kullanması başlık almakla cihaz deyişmekle sorun çözülmüyor artılar olduğukadar eksilerde olabiliyor bilinçli yapılan her deyişim cihaz ve başlık faydalı bilinçsizce yapılan deyişiklikler sadece maddi kayıp boşa beklenti ufak başlıkları kullanmak ve himaye etmek her yönüyle kolay ufak metalleri tesbiti daha derin ve başarılı büyük başlıklarda kendine göre bazı şartlarda biçok avanta sağlıyor olsada bilerek ihtiyaca göre düşünmek karar vermek gerek yoksa hayalkırıklığı oluşuyor
Okunmamış 05-10-2012
Yeni Üye

degerli yorum larınız için sağ olun tşkr lr. daha öğreneceğimiz çok şey var . bir arkadaşta 27' lik başlık var sözünde durupta getirirse deniycem en azından gezdiğim yerlerde gezip aradaki farkı görebilrim herhalde. saygılar
Okunmamış 06-03-2014
manolya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Arkadaşlar dedektor alicam ama karar veremiyorum hangi marka alsam.tam kafama bi marka yatiyo karar veriyorum almaya biri cikip o marka iş yapmaz diyo vazgeciyorum.tecrubemde yok bu konularda.XP markali dedektor vidyolarina baktimda herşeye otuyo hep kazmakmi gerekiyor yani.bunun bi altin modu yokmu demire metale otmesin sadece altına otsun.XP tek tek makinasimi daha büyük cisimlere otermi kaç santimden alir.yada bi marka onerebilecek samimi bi arkadasin yorumuna ihtiyacim var.beni aydınlatacak arkadaslardan allah razi olsun
Okunmamış 06-03-2014
karan musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
manolya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar dedektor alicam ama karar veremiyorum hangi marka alsam.tam kafama bi marka yatiyo karar veriyorum almaya biri cikip o marka iş yapmaz diyo vazgeciyorum.tecrubemde yok bu konularda.XP markali dedektor vidyolarina baktimda herşeye otuyo hep kazmakmi gerekiyor yani.bunun bi altin modu yokmu demire metale otmesin sadece altına otsun.XP tek tek makinasimi daha büyük cisimlere otermi kaç santimden alir.yada bi marka onerebilecek samimi bi arkadasin yorumuna ihtiyacim var.beni aydınlatacak arkadaslardan allah razi olsun
sadece altına sinyal veren cihaz henüz günümüz teknolojisi ile mümkün değil samimi şekilde söyleyeyim xp cihazlarını kullanamassan diğer cihazları kesinlikle kullanamassın xp cihazları stabil mineralden etkilenmez toprak ayarı bi çok yerde istemez ayrım olarak neredeyse yanıltmaz tek tek için ve yeni başladıysan bence kullanabileceğin en iyi cihazdır
Okunmamış 06-03-2014
Koyuntepeli22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Koyuntepeli22 - MSN üzeri Mesaj gönder Koyuntepeli22 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

0232 339 85 74 Arayarak farmet ile iletişime geçip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz aklınızdaki soruları sorabilirsiniz saygılar
Okunmamış 06-03-2014
manolya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Saol kardesim.birkaç sorum olacak sana.bu makinenin altin arama modu nasildir peki.bi kül tabagi büyüklüğündeki altin bi cismi kaç santimden algilar.kullanicagim kafa 22.5 lik.bilgilendirdigin için saol haci abi
Okunmamış 06-03-2014
Koyuntepeli22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Koyuntepeli22 - MSN üzeri Mesaj gönder Koyuntepeli22 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

üzgünüm ama daha fazla yardımcı olamıycam farmet gerekli istediğiniz bilgiyi sağlıyacaktır size saygılar

Etiketler
arkadaşların, dikkatine, kullanan

Seçenekler
Stil