Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > XP Metal Dedektörleri / XP Metal Detectors

Beğeni şeması4Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 16-05-2011
senveben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart gmaxx2 ve 1.5 metre inanılmaz....

arkadaşlar bir gmaxx2 gördüm ve çalıştım makina mühendisi bi arkadaş 1 lirayı net 1 metre 1 20 arası kutu kola şişesini 1.5 2 arası hava testi gerçekten inanamadım ama gerçek makinanın altında iki adet entegre var chip gibi tak çıkar muazzam bi olay yaratmış gmaxx2 aldım entegrelere 1000 dolar verdim amerikadan geliyor. sizce nasıl olabilir bu olay kendim taktırınca videosunu inşş atıcam..
Okunmamış 16-05-2011
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

küllüm yalan entegre dediğin v3 sistemli entegre yerine v4 takılarak aynı başlıkta 2 inç yani en fazla 5cm fark yaratıyor 1000$ boşuna vermişin kardeş keşke vermeden siteden fikir alsaydın istersen youtube den xp goldmaxpower a v3 ten v4 entegrenin nasıl takıldığını izleyebilirsin ben senin yerinde olsam 1000$ verdiğim şahıstan hem paramı alır hem elindeki entegreyi alır hemde kafasını gözünü kırardım yazık olmuş parana be güzel kardeşim neyse yinede sen bilirsin sana kalmış bundan sonrası saygılar.....
Okunmamış 16-05-2011
Yeni Üye

hehe yok kardeş arkadaş tanıdık laga luga işlerle uğraşmaz ben gördüğüme inanırım sadece, bunun hayal olduğunu bende görmeden söyledim çünkü gpx 3000 gpx 4500 lorenz vb. çok makine geldi geçti bu bambaşka bi olay sef başlık kullanıyorsun gördüklerim duyduklarıma inat etmiş gibi aynı. süper bi olay şu an 15000 bin verdiler gmaxx2 ye samsunlu bi arkadaş ne satıyor ne emanet veriyor aramızdaki aile bağları ve dostluğumuz var en başta sadece 1 adet yapacak oda benim hadi amatör olsamda yutturmaya çalışsa oda yok ben rica ettim. arkadaş tok yani herşeye doymuş ant merkezde 6 mağaza yani rica üzerine benim ricam üzerine yanlış anlaşılmasın.. elime geçince videosunu hep bitrlikte izleyecez...

Konu senveben tarafından (16-05-2011 Saat 09:01 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 16-05-2011
Yeni Üye

kardeş bu arada senin v3 ten v4 e geçiş videosunuda izledim benim dediğim olay böyle değil.. anlatayım bi kere içindeki entegre kalıyo o bizim olayda hiç alakası yok.. gelen iki entegreyi cihazın alt bölümüne yerleştiriyor içinden alt tarafa bi bağlantı kuruyor ve 2 entegreyi yerleştiriyor sen araziye çıkınca cebinden entegreyi çıkarıp dediğim yerlere tık tık takıyosun işin bitince tekrar çıkar farketmez entegrede bu videodaki gibi değil hafıza kartı gibi bişey sanırım program atıyor entegrelere yada programlı geliyor...
Okunmamış 16-05-2011
ılgazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

dostum anlattıgın olay çok ilginç ama hiç bi zaman teknolojıde imkansız yoktur. merakla videoları bekliyoruz umarım dediğin gibidir. saygılar
Okunmamış 17-05-2011
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

ılgazlı kardeşime bende katılıyorum merakla videolarını bekliyoruz inşallah senin dediğin gibi çıkar biraz zor ihtimal ama bekleyelim izleyelim görelim bakalım saygılar.....
Okunmamış 17-05-2011
KyDnOs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

görelimde inanalım
Okunmamış 18-05-2011
Yeni Üye

entegreleri bekliyoruz bizde gemi ile geliyor, valla bende aynen sizin gibi inanmadım dalga falan geçtim aslında geçen sene diyodu arkadaş aldırmadım.. çünkü ben bu işte bir duyumun 100 de 80 yalan olduğuna inanırım hepinizin başına gelmiştir bazı konular hemen hemen hepsi yalandır.. ama ben duydum gördüm ve inandım arkadaşlar...
Okunmamış 19-05-2011
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Alıntı:
senveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bir gmaxx2 gördüm ve çalıştım makina mühendisi bi arkadaş 1 lirayı net 1 metre 1 20 arası kutu kola şişesini 1.5 2 arası hava testi gerçekten inanamadım ama gerçek makinanın altında iki adet entegre var chip gibi tak çıkar muazzam bi olay yaratmış gmaxx2 aldım entegrelere 1000 dolar verdim amerikadan geliyor. sizce nasıl olabilir bu olay kendim taktırınca videosunu inşş atıcam..
Çok ilginç!inşallah topraktada havadaki performansının yarısını verir.zira şimdiye kadar 120 cm duyup görmesekte ,havada 80 santimden parayı algılayan cihazların toprakta bu performansın yarısını bile göstermediğini biliyoruz...
sanırım sizin entegre dediğiniz şey bir çeşit amplifier modülü olmalı.zira entegreleri her kullanımda söküp takmak pek pratik ve mantıklı olmaz...ve bin dolarlık entegre duymadım şimdiye kadar...ama bunun yarısı kadar fiyata satılan modüller bulunmakta...sanıyorum amerikadan sipariş edilen malzeme bir hafta -10 gün içinde türkiyeye ulaşmakta.toprak performans sonuçlarını paylaşırsanız memnun olurum..saygılar
Adres:Atatürk Mah,Meltem Sokak,No:38/13 Sincan/Ankara

Konu Ercan_Usta tarafından (19-05-2011 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 10-07-2011
elektronikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

s.a senin dedigin sahıs kim antalya merkezde entegreleri nereden buluyor biraz açıklarmısın 1000 dolarlık neyi varmıs bunun çok ilginç.. ama bakalım bi dedigin iş nasıl birsey baslıgın neresine takıyor entegreyi üniteyemi baglı bobinemi baglı...?
Okunmamış 06-09-2011
yilmazoktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

...

Konu yilmazoktay tarafından (28-11-2011 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 06-09-2011
kadir1129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

Alıntı:
yilmazoktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne karışık işler bunlar makineyi aldığın yetmoyr gibi birde entegre felan alıyorsun da modifiye ediyorsun da felan felan kardeşim modifiye etmeden kullanılacak bişey yokmu piyasada. birde paraya yazık bence bildiğim kadarıyla makina zaten 1500 dolar civarı 1000 dolarda entegresi 2500 dolar. bu entegreler işe yarasada tek tek için kullanılacak bir makinaya bu paralar bağlanmaz. yada bu dediğinizi üretici firma ilk imalatta niye yapmasın salakmı minelab dan daha pahallı olurdu heralde kendilerince çığır açmış olurlardı adamların kazancı %300 artar
Zaten inandırıcı olmadığını teyit etmiş oldu. 3 ayı aşkın bir süre gemi gelemedi amerikadan. Yazdığın son cümlelere katılıyorum. Çığır açıp cihazı değerinin 5-10 katına satmak varken, neden 1.000 dolar için dursunlar ki?

Yine de Allahtan ümit kesilmez. Bir bakarız ki videosu çekilmiş ve siteye yüklenmiş olur. Daha çok bekleriz...

SAYGILAR...
Okunmamış 06-09-2011
mehmetikto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sıradan Üye

ya bu 'senveben' nıck li arkadaş nereye gitti acaba.hani video yükleyecekti.yoksa 1 metreden tek paraları toplayıp emekli mi oldu ne oldu..
Okunmamış 09-10-2011
yilmazoktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

...

Konu yilmazoktay tarafından (28-11-2011 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 12-10-2011
Yeni Üye

evet arkadaşlar ben burdayım dediğiminde arkasındayım ben birebir testini yaptım kullandım acemi falanda değilim bu işlerde 5 adet dedektör kullandım bu zamana kadar, gördüm ve biliyorum kendimdende eminim arkadaşlar ama üzülerek söylüyorum arkadaşım ve 2 ihtiyar şu aralar dinlenmedeler(yani devlet biraz şevkat gösterecek) ben hala ümitliyim içim içimi yiyor olmadığı için ama bir müddet bekleyeceğim artık.. zaten bir süredir de giremiyordum siteye bakalım zaman neler gösterecek..
Okunmamış 12-10-2011
Yeni Üye

Alıntı:
Uykusuz009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence bu yazdıkları hıkaye kendını avutuyor o cıhazın uzerındekı verici katı bu sekılde ıken ımkansız olmayacak duaya amın dıyenler var bir ata 100 kg yuklerken 300 kg yuklersenız cöker gidemez bir entegre ile olacak sey deil chip dedigi benim anladıgım entegredir bazı ona uygun entegre secse bile daha hızlı olsa dahı en fazla 5 cm fark eder 50 cm deil
uykusuz kardeşim bu olay attaki 100 kilonun 300 e çıkma olayı değil 100 kilonun daha aşağıya inmesi.. ben kendimi sadece yaz günleri avuturum kardeşim oda topraktan dolayı..
Okunmamış 24-03-2012
tekin_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

yaklaşık 6 ay olmuş hikaye yazılalı kimsede yok videoda yok hayal kurmak bukadar kısa işte
yazık olan 1000 dolara olmuş
Okunmamış 09-05-2012
Yeni Üye

hayaldi gerçek oldu, uzun sürdü ama iide oldugüzelde verim aldık başıma da gelmeyen kalmadı neyse lafı uzatmaya gerek yok 2 TANE 9 volt pille çalıştı bobin falan değişti 2 entegre takıldı ama 2 ay idare etti o ara zaten bize yetti... videoya gelince onu çekecek durum kalmadı makina pert video falan çekecek düsünce kalmıyor o düzende iidi yani saygılar.

Konu senveben tarafından (09-05-2012 Saat 03:38 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09-05-2012
tekin_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
senveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayaldi gerçek oldu, uzun sürdü ama iide oldugüzelde verim aldık başıma da gelmeyen kalmadı neyse lafı uzatmaya gerek yok 2 TANE 9 volt pille çalıştı bobin falan değişti 2 entegre takıldı ama 2 ay idare etti o ara zaten bize yetti... videoya gelince onu çekecek durum kalmadı makina pert video falan çekecek düsünce kalmıyor o düzende iidi yani saygılar.
dostum ne içtiysen aynısından bende istiyorum.
dediklerinden birşey anlamadım
Okunmamış 09-05-2012
Yeni Üye

buraların suyu meşhurdur:9

Etiketler
gmaxx2, inanılmaz, metre

Seçenekler
Stil