Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > White's Metal Dedektörler / White's Metal Detectors

Beğeni şeması7Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 27-01-2013
mehmet70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

farmet cihazları bu kurşun ve alimınyum ayırma özelligi varmı?
Okunmamış 28-01-2013
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Alıntı:
mehmet70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
farmet cihazları bu kurşun ve alimınyum ayırma özelligi varmı?
Hangi cihaz olursa olsun ayırmaz.Yani cihaz ayırmaz kulak ayırır.Ama kimsede bikaçkerede aynı çıksa yeni çöplük alanı değilse yaşantı yeriyse ve daha önceden iyi mal vermişse alınan iyi sinyali kurşun yada aliminyum diyerek atlamaz sanmıyorum.Örneğin tarlaya evde biriken hayvan gübresini dökmüş ve karıştırmış vatandaş.sürekli yeni çöp çıkıyor.sesten çöp olabilir diye tahminde ediyoruz.Ama yaşantı alanı arada bir lirada atıyo.Şimdi her sesi geçersen olmaz napıcan açacaksın mecburen.
Okunmamış 28-01-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

hep metal ayıran dedöktör düşünüyoruz ve cihazın yanıldığından şikayet ediyoruz deyerli deyersiz cihaz ayrısa yeter

bide insan ayıran dedöktör yapsalar sadece iyi insan kötü insan diye iki modda sadece ayrım yapa bilsede yeter

malüm insan oğlu bile allah yaratmış yanılıyor iyi kötüyü ayıramayıyor ayırsa bile yanılıyor

kul yapısı cihazda bukadar ayrım var insan oğlunun gözü doymuyor onu yapsa bunu ayırsa istek bitmiyor

bu dünyanın öbü tarafıda var orda bu ayrım kolay ve yanılma şaşma şansı sıfır ayrım öbür tarafta mümkün hatasız ayrım isteyenler öbür tarıfı bekleyecekler mecburen bu dünyada teknoloji bukadar malesef fazla kendimizi yormaya boş hayallere kapılmaya gerek yok olanla en iyi şekilde yetinmek mevcut teknolojiden en mantıklı şekilde faydalanmak enmantıklısı

düşünse insan ya cihazlarda hiç ayrım yapılamasaydı acaba ne olurdu olana şükretlek yetinmek gerekli başka şuan çareyok
krezus35 and oflu like this.
Okunmamış 30-01-2013
yabanigenç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

selam arkasaşlar
ben aranıza yeni katıldım konularınıza okadarda hakim deyilim ama
bende dfx e serisi var.kulağınız alıştığında aliminyumu netseciyorsunuz ama kurşunu bitürlü bakırdan ayıramıyorum
toprağı sevdiyizaman bir avuç mıhın arsından küçük tırnak büyüklüyünde parayı ayırıyor
ama vokanik kayaya ğedimi saç baş yoldurur
kireçli toprakta çok çok iyi
Okunmamış 19-12-2013
esklavator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

whıtes v3i bende ilk aldıgımda hic memnun kalmamıstım ama cıhazı kullanmaya ve arastırıp test yaptıgımda cıhazın okadarda kotu olmadıgını gordum cıhazınızı ucuz fıyattan satmayın bılgı ve arazıde yapılacak denemeler sıze fayda saglayabılır
Okunmamış 19-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

Standart whıtes v3i

whıtes v3iye 12 d baslık orjınal bulabılırmıyız o veya 2 el olabılır elınde olanlar sıteye yazsınlar
Okunmamış 19-12-2013
Kıvrak Üye

azim eloktironik tevafuk dedöktör ve tees dedöktör firmalarını ararsanız size bu konuda illaki birisi yardımcı olur bu firmalar bu cihazların bayileri bence endoğru yolbu
Okunmamış 19-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

hepsınde var ama turkmalı orjınalle TM arasında farkvardıyolar patentını aldıkları halde nasıl fark oluyor anlamıyorum
Okunmamış 20-12-2013
Kıvrak Üye

neye göre türk malı gördünüzmü alış verişiniz oldumu yoksa birilerimi uydurdu azim ve tevafuk ta türk malı olması çok zor ihtimal bana pek inandırıcı gelmez bu gibi rivayetler başkalarının karalaması uydurmasıdır
Okunmamış 20-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

tevakuftan alım cıhazı baslıgında tm yazıyor baslıkları tees elektronık yapıyormus whıtesten bayılıyını almıs whıtesın turkıyede uretılen cıhazları bıle var
Okunmamış 20-12-2013
Kıvrak Üye

eminmisin başlığın sahte olduğuna bi resmini paylaşırmısın artı tevafuğu bu başlıktan dolayı aradınmı ben pek inanmadım ama
Okunmamış 20-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

arkadasım teest elektronık patentını almış tm yazıyor baslıkta resmi paylassamda goremezsın kucuk bır yazı ıle yazıyor tm dıye cıhaz orjınal ınternet yoluyla aldım orjınal baslıkları sokup teestın urettıklerını takıyolarmıs orjınalıyle bıre bır aynısı ebat olarak ama sıtelerde orjınalle bunların arasında farkvar dıyolar azımı aradım orjınalı var dıyolar nacı baba turkıyedekılerın hepsının aynı oldugunu soyledi ebayuzerınden albılıyormusuz azıdekıler orjınalmıdır acaba sıparış verıcem yıne turk malı gelmesın baslık ıcın karabukten ıstambulamı gıdeyım
Okunmamış 20-12-2013
Kıvrak Üye

usta sen anlaşıldı nacibabadan ilham almışsın fazla söze gerek yok sen bildiyin gibi yap ben sözümü geri aldım bukonuda size bizim yardımcı olma ihtimalimiz kalmadı rivayetlere göre hareket etmek bize göredeyil bence naci babaya bi danış
Okunmamış 20-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

yok dostum gercekten tm yazıyor baslıkta azımı aradım orjınal usa dıyor benımkıneden tm yazıyor baska sıtelerdede fark var dıyolar butun sıtelerden bılgı almakıstetım doyruyu oyrenmeye calıstım bılgı toplamak ıcın cıhazı dyru kullanmaya calısıyorum
tek gayem bu
Okunmamış 20-12-2013
Kıvrak Üye

sitelerde ne yazdığının bilmem sitelerin yazdıklarına göre hareket edersen işin zor bi kere başlığın sahtemi orjinalmi onu kesinleştir ama rivayetlere duyumlara göre deyil git bi firmaya birebir kıyasla

bunun dışında elindeki cihaz tam profosyonel bol menüsü olan cihaz bu cihazı biçok whites kullanıcıları bile kullanmakta zorlanıyor bu cihazı öyle sitelerden bilgi toplayarak kullanamazsın boşuna kendini kandırırsın yapacağın tek yol kullanan birini bulacak ondan öğreneceksiz yada satıp daha basit cihaz alacaksın bu cihazla sanırım işiniz zor
Okunmamış 20-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

Standart v3i

sag olasın verdıyın bılgıler ıcın gıdıp azımden bakarak almak en ıyısı gıbı gelıyor
Okunmamış 20-12-2013
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Sayın esklavator o dediğiniz tm harfleri,trade mark yani ticari markanın baş harfleri olmasın.Orjinal marka ürünlerde yazar.
Okunmamış 20-12-2013
Kayıtlı Kullanıcı

v3 ve v3ilerde bazılarının ıngılız montazı bazılarıda usa yazıyormus azımden bana soyledık lerıne gore teest elektronık bu baslıkları yapıyormus bızzat azımden aldıgım bılgı tees fırmasının whıtesın bazı cıhazlarını mantaş yapıyormuş mazı modellerın uzerındemontaş yapıp tum dunyaya satılıyordıye bılıyorum ınternete tees elektronık cıhazlarının bazılarında yazıyor TM DIYE ÖRNEK WHITES WX3 BIR IKI MODELDE DAHA YAZIYOR
Okunmamış 20-12-2013
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Arkadaşlar tm, trade mark yani ticari marka demek. Buna dikkat edin.
Türkiye'de İstanbul'da üretilen White's başlıkları var. Bunlar orjinal olmadığı gibi performansları da çok kötü. Buna dikkat edin
Okunmamış 21-12-2013
Kıvrak Üye

esklavator İNGİLİZ VE AMERİKAN İKİSİDE AYNI FABRİKANIN MALI İKİSİDE WHİTES DEDİKODULARA ALDIRMA TEES BAŞLIK YAPIYOR DOĞRUDUR AMA SADECE KENDİSİ SATIYOR TEES İN BAŞLIKLARINI NE AZİMDE NE TEVAFUKTA BULAMAZSIN BELKİ PİYASADA KORSAN SATIŞ YAPAN FİRMALARDA OLUR AMA AZİM TEVAFUK BÖYLE BASİT HATALARA DÜŞMEZ

İKİNCİSİ SENİN ELİNDEKİ CİHAZ İYİ CİHAZ KALİTELİ CİHAZ OLMASINA RAĞMEN İYİ AYARLAYAMAZSAN SORUN YAŞARSIN BU SORUNUNDA BAŞLIKLA ALAKALI OLDUĞUNU SANARSIN Bİ DİYER HATADA BAŞLIK DEYİŞMEKLE DERİNLİYİ ARTIRACAĞINI DÜŞÜNÜRSEN YİNE HATA YAPARSIN Kİ WHİTESLER KALİTELİ AYRIMI İYİ OLAN AMA DERİNLİYİ AZ OLAN CİHAZLARDIR BENCE SORUNU BAŞLIK VEYA CİHAZDA ARAMAK YERİNE ÖNCE CİHAZI KULLANMAYI TANIMAYI SONRADA İŞİ BİLEN BİRİNDEN CİHAZIN MEVCUT İNE BİLECEYİ DERİNLİKLERİ ÖĞREN SONRA ARAYIŞA GİR SEN ŞU AN BAŞTAN SONA Bİ EFSANE Bİ HATA İÇERİSİNDE OLDUĞUN YERDE PATİ ÇEKİYORSUN ZARARI KENDİN KENDİNE VERİYORSUN BİLGİNE

yazılar büyük harfle anlamadan hatalı yazılmışır yanlış anlaşılmasın

Konu vatan61 tarafından (21-12-2013 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Etiketler
altında, başlık, bölümü, dfx, tartışma, v3i, vx3, xlt

Seçenekler
Stil