Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > White's Metal Dedektörler / White's Metal Detectors

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 10-10-2011
yilmazoktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Standart Gülmekten kırıldım walla

bu yazı bir siteden alıntıdır. halen gülüyorum ya

NOT>> XLT DEN SONRAKİ (DFX )-----(DFX=300 )---VE XLT BUNLAR HANGİ ÜLKEDE MONTAJLANMIŞLARSA TAMAMEN ORANIN TOPRAĞINA VE DEFİNECİSİNE GÖRE DİZAYN EDİLMİŞLERDİR AL ONU O ÜLKEDEN GETİR BURAYA VEYA İTHAL ET SAT İŞTE SORUN BU AŞAMADA BAŞLIYOR
BİR KERRE KULLANICININ SİTİLİ VE ÇALIŞMA YÖNTEMİ KENDİ DAĞARCIĞINDA BAMBAŞKADIR SİZDEN HİÇ HOŞLANMIYACAKTIR ÇÜNKİ SİZ BİR İNGİLİZ DEĞİLSİNİZ.....??????

TOPRAK VE HAVA KOŞULLARI TAMAMEN YABANCIDIR MAKİNE İÇİ BİLGİSİNDEKİNLEN HİÇ
ALAKASI YOKTUR VE MAKİNE APIŞIP KALIR TÜRKİYEDE....??????

BU ŞUNA BENZER YİNE TEKRAR EDEYİM BURDA DA
İNGİLTEREDEN SABAH İŞİNE GİDEN BİR İNGİLİZİ IŞINLIYORUZ İSTANBULUN TAKSİM MEYDANINA BIRAKIYORUZ ŞİMDİ BU ADAMI GÖZLEMLİYELİM NE OLUCAK DİYE SİZCE DURUM NE OLUR TAHMİN EDEBİLİYORSANIZ MAKİNE DE AYNI ŞAŞKOLOZLUĞUN İÇİNDEDİR İKİSİ ARASI BENZERLİKTE HİÇ FARK YOKTUR BU ADAMIN KILIĞI KIYAFETİ (LİSANI) OTURUP KALKMASI KISACA TÜM HERŞEYİ BİZE BENZEMEZ VE ABİRİNLEN ANLAŞMIYA MERAMINI ANLATMAYA KALKSA ANCAK BU İŞ [ TARZANCANA ] OLUCAKTIR İŞTE İLK ALIP TÜRKİYE İÇİ PROGRAMLARINI BANA GÖNDERİP DE YAPTIRMASSANIZ SİZİN SORUNUNUZ DA BÖYLE TARZANCANA OLUCAKTIR ...
HER ÜLKENİN TOPRAĞI COĞRAFYASI TARİHİ ESERLERİ VS VS VE BU ALANLARDA ÇALIŞAN DEFİNECİLERİNİN TÜM YÖNTEMLERİ DEĞİŞİKTİR HİÇBİR ÜLKENİN SİSTEMİ BİZE UYMAZ
YAPILACAK TEK İŞ MAKİNE BEYNİNE TÜM BİZİM ÖZELLİKLER VERİLİP TANITILACAKTIR Kİ ONDAN SONRA MAKİNEDEN VERİM ALIRSINIZ İŞTE XLT DEN SONRASI BÖYLEDİR

BEN ANLATTIM DİLİMİN DÖNDÜĞÜNCE KARAR VERMEK DE SİZİNDİR SAYIN ARKADAŞIM
Okunmamış 10-10-2011
Kayıtlı Kullanıcı

türk oldugumuziçin makine bizden hoşlanmayacakmış puhaha
Okunmamış 10-10-2011
Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar white xly dfx alırken TC KİMLİK NO su varmı kontrol edin
Okunmamış 10-10-2011
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

enayi ariyor eleman... kaç kişi düştü bu tuzağa Allah bilir... 500tl'ye bir de program attırıyordu eleman zamanda...
Okunmamış 11-10-2011
dost2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

yahu bende bir ara ikinci el dfx kullandım.Ama tıkır tıkır işliyordu.Sanırım benden önceki sahibi lisan kursuna göndermis olmalı.Türk ün dilinden ve türk topragından anlıyordu.
Okunmamış 11-10-2011
karan musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

şaka yapmış eleman sanırsam komedi olmuş valla ya makineler sizin dilinizden anlamıyorm diye bizi döverse o zaman bizde ağlarız heralde
Okunmamış 11-10-2011
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

aslında kolayı var ,cihaza seni amerikaya götürüyoruz denilecek ve bir kutuya konulacak ve salıncakta sallanacak,kutu karanlık ve sallandığı için cihaz kendini uçakta gidiyor hissedecek ve sonra araziye gidilecek hiç türkçe konuşulmayacakbildiğiniz birkaç ingilizce kelimeler kullanılacak.
ve cihaz kendini amerikada hissedecek zıpkın gibi dalacak toprağa

tövbe tövbe deliyle deli oluyoruz yahu
Okunmamış 11-10-2011
labianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
labianus
Ziyaretci

ben yılmaza katılıyorum dil bilmiyorsa yabancılık çeker kardeşim.ama kısa sürede öğreniyor bu tip cihazlan gittiği yerin dilini zaten yeni gelmiş 3 gün misafirde sayılır
Okunmamış 11-10-2011
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Ben nerdeyse zamanında bu herifin yanına gidiodum yaşına başına bakmadan tokatlamak geldi içimden sitesinde bu gibi şeyleri okudukça çıldırdım.Çok ciddiyim hatta hala aklımın bi kenarında yani gitsem eğer kesin gömecem.
Okunmamış 12-10-2011
Kayıtlı Kullanıcı

benim anlamadığım teknoloji çağında yaşıyosun her türlü bilgiye yüce düşünür google sayesinde ulaşıyorsun arkadaş bu kadar cahil olupta bu adamın kucağına düşmeye ne hacet sırf bu adam yüzünden white modellerine ayar oluyorum sitesinde ki dedektör kıyaslamalarına bakıyorum ne olursa olsun white xlt,dfx,dfx300 en iyisi bunlara program atacak ya ama şunuda belirtmeden geçmek istemiyorum bu adamın kucağına düşen cahil arkadaşlara kesinlikle üzülmüyorum.
Okunmamış 12-10-2011
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
labianus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben yılmaza katılıyorum dil bilmiyorsa yabancılık çeker kardeşim.ama kısa sürede öğreniyor bu tip cihazlan gittiği yerin dilini zaten yeni gelmiş 3 gün misafirde sayılır
sevgili labianus lisan bilmeyene bunu ögretmek kolaymı zannediyosun şimdi sen yurt dışından white xlt veya dfx aldın eeee ne olcak bu dedektör seni anlamıyor dil kursuna gönderceksin orada bu makinaya dil vermek kolaymı adam emek harcıyor bi 500 tl de dil parası ödersin. birde bu işe yeni başlayan araştırmayan biriysen bu makina ögrendiği dili unutmuş sen bidaha gönder
Okunmamış 12-10-2011
labianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
labianus
Ziyaretci

espiri yaptım konuyu dağıtalım dedim birazda mazallah hakaretten içeri gideriz
Okunmamış 12-10-2011
Kayıtlı Kullanıcı

:-)
Okunmamış 27-10-2011
name48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

bu yabancılık otomobiller icinde gecerlimi
Okunmamış 27-10-2011
solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Aslında topragın taşın suyun içindeki tüm minarellerin kullandıgımız teknolojiyi görünce kendilerini kullandıgımız teknolojiye göre ayarlamaları gerekiyor en kolay yol bu olsa gerek.Buna göre teknoloji zaman içinde bulunurnu BULUNUR.biraz mizahi birazda minarellere ciddi yaklaşım saglamak lazım tüm minarellerin tesbiti ayrışımı bir objeye dönüşümü tek elden tek bir teknolojiyle yapılmıyor.

Topragın taşın suyun içindeki minarellerin bulunup ayrışımı kullanımı için uluslar arası dev şirketler dev yatırımlar sınırsız rekabetler yeni teknolojik buluşlar akıl almaz bir gelecek gözle görülürken. bir kazma bir kürek bir manilya bir dedektör bir çubuk hazır yapılmış objenin yerinin tesbit edilip bulunmasını saglıyormu.???

Şİmdi tüm bu minarellerin ayırımı dururken işin içine birde dil olayı çıktı en iyisi ben gidip boş bir mezar bulup içine uzanıp beklemiye geçiyim defineciler yol ugratıp aramaya gelince bu minareller ve dil konusunu ögreniyim saygılar.

Etiketler
gülmekten, kırıldım, walla

Seçenekler
Stil