Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Üye Listesi

quentus quentus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Banned

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 4 of 4
  1. tulpje254
    03-04-2016 - permalink
    tulpje254
    Başka bir cihazdan, müsait olunca bakıp yorumlayabilirsen çok ama çok seviniriö. Link imgim linki, zararsız , dünyada çokça kullanılan ibr link
  2. tulpje254
    03-04-2016 - permalink
    tulpje254
    S.a. dostum. sanırım siteden çıkış yaptın. Ben de bir süre seni bekledim açıkçası sana gönderdiğim fotoları dikkate almalı mıyız? Çünkü 10 dan fazla arama yaptık ve hep aynı yerde aynı şekli gösterdi. Ve 16 metre derinliği gösteren bir cihaz yoksa (ki evet bana da inandırıcı gelmiyor) obje daha mı yukarıda anlamına gheliyor? teşekkğrler
  3. asya
    11-11-2015 - permalink
    asya
    Selamun aleykum ustam ismim bahadir foruma yeni uye oldum ve 2 gun once ercan ustanim yanina gidip rezistivite cihazi aldim bugun yarin araziye cikip testlerini yapacagim bayadir bu islerle ugrasiyorum inşaallah bu cihaz isimize yarayacak senden istedigim eger sizin icin problem olmazsaa tlf numaranizi verebilirmisiniz sizinle cihazla ilgili tecrubelerinizi ogrenmek istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim cvb nizi bekliyorum hayirli gunler
  4. Adanalı
    08-07-2015 - permalink
    Adanalı
    merhaba,
    boşluk bulma açısından killi toprakta tecrüben oldu mu?
    saygılar.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 11-07-2016
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2
Farmet Teknoloji Sistem Bilgisi Site Bilgileri (Alexa)