Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Arşiv > Stinger2 Pulse Metal Dedektör

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 10-09-2011
derdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Standart yardım

arkadaş bana bu stinger 2 cihazını,en kolay,en pratik,en anlaşılır(yani mahalle diliyelen) ve en çabuk nasıl öğrene bilirim.yada nasıl başlamalıyım..yaw siz objelerden,d1,revc vs..gibi anlamlardan bahsediyorsunuz bunlar nedir necidir..yani anlaşılır bi dille veya bi yöntemle nasıl kolay öğrene bilecem..bunu bana bi anlatın hele..ilk önce ne yapmam gerekiyor..bilmem mineral ayarı bilmem ne ayarı..yaww dostum bana bunu sokak ağzıylan anlatacak biri veya hangi yöntemle öğrenebilirim..mesal diyecekki bana sen araziye gittiğinde şurdakini şöyle yapacan burdakini böyle yapacan bu olduğu zaman bunu böyle yapacan..böyle acık ve net nasıl öğrenebilirim..bu cihazın kataloğunu ezberlemek kadar okumak yeterli olurmu...
Okunmamış 11-09-2011
kadir1129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

Arkadaşım ben de Stinger2 aldım ve kullandım. Bu iş öyle forumda anlatılanlarla olmaz. Aldığın yerden veya kişiden eğitimini almadan kullanamazsın. Daha doğrusu sadece Stinger2 yi değil, hiç bir cihazın eğitimini almadan tam olarak kullanımı mümkün olmaz. Olur diyen yanlış yapmış olur.

Senin yapacağın şu: Nerede ikamet ettiğini bilmiyorum ama yapman gereken,

1- En yakın Farmet cihaz eğitmenine başvurman ve kullanımı konusunda yardım alman,
2- Yakın çevrende bu cihazı iyi derecede kullanabilen birinden yardım alman,
3- Ben Adıyaman da ikamet ediyorum, eğer ki bana yakınsan, gel sana bildiğim kadarı ile öğreteyim kullanımını. Katiyen bir bedel de talep etmem.

4 ayrı arama modu var, metali kabul ve reddetme var, hassasiyet ve throsh ayarı var, alınacak sinyalin değerlendirilmesi vs.. var. Bu kadar bilgiden sonra da kendi kullanımında karşına çıkabilecek, yorumlaman gerekecek durumlar var. Bunların hangisini yazmayla öğreneceksin sevgili kardeşim?

Ronin üstadın konu hakkında oldukça güzel paylaşımları var bu forumda. Araştır ve ön bilgilendirme al. Ancak bire bir eğitim almadan işin kolay değil. Aslında sadece bu cihaz için değil, tüm cihazlar için geçerli yazdıklarım.

Şansın ve bahtın açık olsun... SAYGILAR...
Okunmamış 12-09-2011
Kayıtlı Kullanıcı

peki bu anlatım kataloğu ne işe yarıyor..ben siirtte kalıyorum taa izmir neree...galiba bunun için bu cihazı alamayacam öyle görünüyor..
Okunmamış 12-09-2011
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
derdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
peki bu anlatım kataloğu ne işe yarıyor..ben siirtte kalıyorum taa izmir neree...galiba bunun için bu cihazı alamayacam öyle görünüyor..

Sevgili derdo, cihazla beraber kullanım cd'si de veriyoruz. Ayrıca hiçbir makina tecrübe edilmeden tam anlamıyla kullanılamaz. O yüzden kendinize güvenmeniz ve birkaç gün pratik yapmanız da lazım. Biz burada saatlerce eğitim de versek yine müşteri kendisini geliştirmediği sürece 2 düğmeli makinayı bile kullanamaz. O yüzden kullanım kılavuzu, eğitim cd'si, mümkünse arazide eğitim ve kendi kendinizi geliştirin; sonrasında makinalardan verim alırsınız.

Hoşçakalın
Okunmamış 12-09-2011
mehmetikto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sıradan Üye

sayın derdo eğer izmir bana çok uzak diyorsanız isterseniz ankaradan da alabilirsiniz.isterseniz bayburttanda alabilirsiniz.farmetin ankarada ve bayburtta bayisi var.ANKARA BAYİİ.mehmet ikto .0507 453 57 10.BAYBURT BAYİİi.kemalletin temur.0535 689 63 79.ister bayburtta olsun ister ankarada olsun cihazla ilgili profesyonel bir eğitim alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.ayriyettende eğitim CD si ile cihazı daha kolay öğreneceksiniz.satış sonrası yine telefondan teknik destekle yardımcı oluyoruz.hoşçakalın...

Konu mehmetikto tarafından (12-09-2011 Saat 07:04 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 13-09-2011
Kayıtlı Kullanıcı

farmet....dostum bu cd ler sizmi hazırladınnız vaya siz hazırlmadıysanız bu cd ler türkçemi...yaa çok zor değil lev değeri anlamı nedir mesela bu anlam neyi ifade ediyor ben bunları öğrenmek istiyorum zaten ben bu cihazı aldıktan sonra bizim evimizin bahcei çok musaid hatta çalışma cukurlarınıda hazırlamışım..ben burda en az bir hafta çalışacam..haa benim söylediğim sadece telde bana bunu böyle yap şunu söyle yap bu oluyormu olmuyormu yada bu oluyorsa bunu böyle yapacaksın olay bu..haa tabi ben bu cd leri hepsini defalarca izledikten sonra katalağunu okuduktan sonra.aslında bu işin prefösoru..siirte kalıyorda işte arazıde nasıl yardımcı olacak veya olabilcekmi...yaww en pratik nasıl öğreneceğimi bana söyleyin gerisi kendiliğinden gelir..çok ama çok hevezli bide kavram guçum yüksekk.taki jeton düşene kadar)))..
Okunmamış 15-09-2011
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
derdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
farmet....dostum bu cd ler sizmi hazırladınnız vaya siz hazırlmadıysanız bu cd ler türkçemi...yaa çok zor değil lev değeri anlamı nedir mesela bu anlam neyi ifade ediyor ben bunları öğrenmek istiyorum zaten ben bu cihazı aldıktan sonra bizim evimizin bahcei çok musaid hatta çalışma cukurlarınıda hazırlamışım..ben burda en az bir hafta çalışacam..haa benim söylediğim sadece telde bana bunu böyle yap şunu söyle yap bu oluyormu olmuyormu yada bu oluyorsa bunu böyle yapacaksın olay bu..haa tabi ben bu cd leri hepsini defalarca izledikten sonra katalağunu okuduktan sonra.aslında bu işin prefösoru..siirte kalıyorda işte arazıde nasıl yardımcı olacak veya olabilcekmi...yaww en pratik nasıl öğreneceğimi bana söyleyin gerisi kendiliğinden gelir..çok ama çok hevezli bide kavram guçum yüksekk.taki jeton düşene kadar)))..
lev diye bir ayar yok... level değerleri var.... bunlar da sinyal düzeyini gösterir.. ama buradan ne kadar da yazsak yine iş sende bitiyor.... senin yeteneğin ve çaban yoksa hiçbir makinayı kullanamazsın... ama üstüne düşersen en karışık cihazları bile kullanırsın.. kaldı ki stinger2 o kadar da zor bir makina değil... hele ki vco modu aç ara tarzında bir arama imkanı sunuyor...

saygılar...

Etiketler
yardım

Seçenekler
Stil