Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Yönetimden > Önerileriniz & Şikayetler Site Duyuruları

Beğeni şeması5Beğeniler
  • 1 Post By Phanes
  • 1 Post By vatan61
  • 2 Post By vatan61
  • 1 Post By Phanes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 15-12-2012
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Yine beraberiz!

Kuşadasında, Phanes'in evsahipliğinde, vatan61, dost2011, Atmaca ve Krezus35 biraraya geldiler. Phanes'in semaveri bitene kadar da beraberler
Okunmamış 15-12-2012
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Onun semaverin bittği görülmedi daha o zaman çok bekler onlar daha orda))) Ahmet abi adamı çay manyağı yapar.
Okunmamış 15-12-2012
birdal65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart ...

phanes ustam kuşadasındanmısın bende sökedenim
Okunmamış 16-12-2012
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Alıntı:
birdal65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
phanes ustam kuşadasındanmısın bende sökedenim
Mesafelerimize göre orta nokta olarak kuşadası'nı belirledik..
Okunmamış 16-12-2012
Genel Yönetici

Alıntı:
coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onun semaverin bittği görülmedi daha o zaman çok bekler onlar daha orda))) Ahmet abi adamı çay manyağı yapar.
Coşkun seninde olmanı isterdim ama olmadığınada üzülmedim doğrusu, çünkü senin yokluğunu aratmayan vatan usta ile tanıştım,şivesi tıpatıp sen,yada senin şiven o..

Bugün herbiri alanında uzman ustalarla biraraya geldim ve büyük keyif aldım,ATMACAnın elektronik hakkında bilgisinden faydalandım.KREZUS35den gpr hakkında brifing aldım..DOST2011i söylemeye gerek yok yüzey araştırması,dönemler ve tarih hakkında bilgilerime bilgi kattı..VATAN61e gelince ona usta filan diyorduk ya, ne ustası yahu, gpx i yalamış yutmuş, usta demek ona hakaretten başka bişey değil..

Tanışma fırsatımız olmayan tüm ustalarla inşALLAH bir gün böyle bir ortamda biraraya geliriz..
krezus35 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 16-12-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

şahsım adına özel diyolagları dostlukları form sayfalarında pek paylaşmayı seven biri deyilim buna rağmen bu form sayfası bi aile sıcaklığı ve dostane bi ortam olduğu için paylaşımda bence sorunyok

öneclikle form sahibi ve kurucusu metinbeye bu güzel formu kurduğu bu güzel insanları bir araya getirdiyi form ortamındaki kaliteyi koruyarak bizlerin bir araya gelmesine vesile olduğu için ticaretten önce dost ca davranış ve tutumundan dolayı teşekkürlerimi sunarım

işinden ferakat ederek bizlerin bir araya gelmesini sağlayan krezus35 ustaya da ayrıca teşekkürlerimi sunarım dost usta atmaca usta yada ayrı teşekkürler yaplan organizeye katılmaları renk katmaları çok memnun edici ve sevindirici bi davranış örnek insanlar

evsahipliyini kusursuz eksiksiz yapan buluşmanın mimarı Phanes ustaya teşekkürler saygılar sunarım phanes ustanın evsayipliyini meşhur odun ateşindeki çayını kişiliyini soğpetini sanırım tarif edebilmek imkansız yaşamak gerekli görmek gerekli diye düşünüyorum

bu buluşmada adı ve emeyi geçen insanlar hakkında fazla söze gerek yok sanırım tarifi imkansız bi buluşma tarifi imkansız mükemmel insanlar tarifi imkansız ustalar la bir araya gelmek sanki çocukluk arkadaşı veya asker arakadaşı havasında samimiyetliyinde yaplan sohbet ve birbirine saygılı davranan güvenen insanlarla buluşmak tanışmak çok ama çok memnuniyet verici bu durum çok yazmaya gerek yok işin özü

ben bu buluşmadaki dosları egenin yıldızları olarak görüyorum bir ömür boyuda dost kalmayı umut ediyorum
dostlar kıskansın düşmanlar çatlasın allah tekrar buluşmayı nasip etsin demek herşeyi anlatır sanırım bu buluşmada emeyi geçen katkısı bulunan herkeze ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım
Okunmamış 22-12-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

internette gezinirken googleye phanes ustanın çayının faydaları diye yazdım bakın karşıma neler çıktı ben sadece önemli bölümlerini burada paylaşıyorum özellikle bizi ilgilendiren bölümleri

kandolaşımını hızlandırır kafayı çalıştırır hayal görmekten kurtarır nazardan kem gözlerden cinden periden korur dere tepe boş gezmekten küpten kazandan kurtarır belgeden efsaneden eşkiydan hayali iddalardan korur işaretcilerden palavracılardan çubukcu hayalcilerden kesin kurtarır ve korur on metrecilerden içi boş görüntülü sahte teknolojiden hayali efsanevi iddialardan boşa kafa yormadan yalandan heba olmaktan boşa para harcamaktan ve buna benzer biçok boş işlerden kurtarır ve korur bide doslukları pekiştirir sağlamlaştırır sohbete güven ve renk katar bilgi katar bu phanes ustanın çayının faydalarının bazıları

bu yazılanları ben söylemiyorum bilim adamları üniversiteler araştırmış googlede yazmışlar araştırmayı yapan bazı kurmlar
Acıbadem Üniversitesi
farmet üniversitesi
Akdeniz Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
Bilkent Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
İzmir Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
University of Oxford İngiltere
Harvard University
Columbia University
rünürvesitele

ÖĞRETİM ÜYELERİ

farmet teknoloji
krezus35
coşkun
dost2011
atmaca
vatan61

daha ismini yazmadığım dost ve üyelere duyurulur

HER DERDE DEVA PHANES USTANIN OKUNMUŞ ŞİFALI ÇAYI TAVSİYE EDİLİR
coskun and krezus35 like this.
Okunmamış 23-12-2012
Genel Yönetici

Vatan ustam anlaşılan çay sana biraz demli gelmiş.
Okunmamış 24-12-2012
ctrl+F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
Phanes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vatan ustam anlaşılan çay sana biraz demli gelmiş.
ne içirdiniz arkadaşıma

Etiketler
beraberiz, yine

Seçenekler
Stil