Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Yönetimden > Önerileriniz & Şikayetler Site Duyuruları

Beğeni şeması2Beğeniler
  • 1 Post By Phanes
  • 1 Post By dost2011
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-09-2015
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Standart Facebook Gurubumuz

https://www.facebook.com/groups/368468466681424/

Arşiv niteliğindeki forum piyasaya yön verdi.
Facebook gurubumuz da yön vermeye ve doğru bilgilendirmeye devam edecektir...
Farmet Teknoloji kişi bunu beğendi.
Okunmamış 07-09-2015
dost2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart Son günlerde...

Son günlerde kulağıma bazı söylentiler geldi.İnanmasamda burda direkt olarak yazmam gerekti.Cünki bunun bir karalama kampanyası olduğu inancındayım.Rimex in bi bok a yaramadığı söyleniyormus bu bir.İkinciside 100 tl lik cihaza 25.000 tl isteniyormuş.Tabi bunu bana aktaran şahıs kendi fikirlerini degilde duyduklarını anlattıgını söyledi.Yani bana anlatan şahıs ta bir sorun olmaz kendisini oldukça iyi tanıyorum.Ancak böyle bişeyler söyleniyorsa ben buu arastiririm arkadaslar irdelerim en azından.Başka konularda var duydugum ancak bunu burda yazmayı degil diek metin beyle konusmayı yeglerim ve dogru yanlis ne ise onun aciklamasını isterim.Birincisi rimex işe yaramaz denmiş.Hadi ordan s.....trrrr derim.Ben bu cihazı tam randımanlı olarak kullanamadım.Nedenide cihaza tam anlamıyla hakim degldim.Öyle oldugu halde bile neler yapabildigine sahit oldum.Nasıl acemi bi söförün elinde seri bir bmv basit bir otoya dönüsürse acemi birinin elinde bu cihaz söz dinlemez.Öncelikle cihaza iyice hakim olmak gerekiyor.Öyle hemen birkac günde cihazi şakır şakır kullanırım diyemezsiniz bu zor.Nasıl hiç slah eline almamış birisi hemen usta atıcı olamazsa birkac günde,bu cihazda öyle bir cihaz.Bu cihazdan dedektör gibi faydalanamazsin.Bu cihazdan alan tarama gibi kullanamazsin.Ama bu cihazla uygu kosullarda ve uygun şekilde kullanırsan yerltını analiz edersin ve sana en güzel toprak analizi sonuclarini verir yeraltindaki bosluklari cok iyi bi şekilde tesbit edebilirsin.
Bana yüz tl lik cihaza 25.000 tl istiyorlar diyene hemen siparis veriyorum bana on tane gönder bin lira param var oldu.).yahu hurdaciya satsam bile cok daha fazlasini verirler..Metin bey ve elemanı hakkındada birseyler söylenmis.Ben inanmadğım halde kendileriyle bunu konusacagim.Gerek görürlerse kendileri gerekli aciklamayi yaparlar.Ben asla dostumun tanıdıgımın arkasından konusmam ve aynı zamanda laf söyletmem.Söylenenleride kendisine sorarım.Dogrumu diye.İnansamda sorarım inanmasamda sorarım.Dogru olmadını bilsemde sorarım ki arkalarından ne fırıldak dönüyor neler konusuluyor bilgileri olsun isterim.Metin beyde etten kemikten bir insan.Elbette hataları olabilir.Ancak anlatılan sekilde bir hataya düsecek bir insan olduguna inanmıyorum.Cünki ben gercekten metin bey i cok cok iyi tanıyorum.Bütün bu yazdiklarimi duydugumda,anladım ki nir ifira kötüleme kampanyası baslatmıs birileri.Kendi özel sarttlarımdan dolayı bir süredir yazilarima ara vermistim.Ancak bir destegi olacakmi metin bey e bilmiyorum ancak tekrar yazilarimla acıklık getirebildigim konularla burdan metin bey e destek olma zorunlulugu hissettim.Belk hergün olmasada iki günde bir yazilarimla, müzayedelerden derlediğim bilgilerle sizlerin bilgi ve begenisine sunacagım.Saygılarımla...
Phanes kişi bunu beğendi.
Okunmamış 11-09-2015
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Abi 5 gündür yurtdışında olduğumdan dolayı ilgilenedim forumla.
İt ürür kervan yürür diyerek özet geçeyim konuyu. 2008 yılından beri yani Farmet'in kuruluşundan beri birileri birşeyler sıkıyor, ama Farmet öyle büyüdü ki akılları değil, dünyaları almaz.
Rimex GPR konusuna diyecek bir şey yok artık, zira neredeyse her gün 1er tane gpr satılıyor. Kullananlar ve görenler ne yaptığını gayet iyi biliyor.
Farmet x2 ise piyasanın tozunu dumanına kattı önü alınamaz şekilde uçuşta satışlar.
Fiyat konusuna gelince; tırı vırı hepsi. Kediler uzanamadıkları ciğere mundar diyor, bize de vız gelir, tırıs gider.

Durumlar böyle abicim, Allah razı olsun açıklıkla dile getirip desteğini esirgemediğin için

Etiketler
facebook, gurubumuz

Seçenekler
Stil