Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Yönetimden > Önerileriniz & Şikayetler Site Duyuruları

Beğeni şeması1Beğeniler
  • 1 Post By Farmet Teknoloji
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 08-12-2012
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Beraberdik!

Forum moderatörlerimizden vatan61, üyelerimizden efe75 ve kral44 bugün İzmir ofisimizde misafirimizdi.
Rimex için geldiler.
Kendileri ile keyifli birkaç saat geçirdik.
Hepinizi bekleriz.
coskun kişi bunu beğendi.
Okunmamış 08-12-2012
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Vatan ustamızın daveti üzere, bugün bende gelecektim ama nasib olmadı.
İşlerim çok ve zaman kısıtlı, bunu Vatan ustaya açıkladım, sağolsun anlayış gösterdi.

Artık Vatan ustanın rimex hakkında paylaşımlarınıda bekleriz
Okunmamış 08-12-2012
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

efe75 ve özellikle Vatan abinin rimex yorumlarını bende merak ediyorum....Yaza da bi denk getirip komple buluşmak lazım artık.
Okunmamış 08-12-2012
Genel Yönetici

Alıntı:
coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaza da bi denk getirip komple buluşmak lazım artık.
Şükrü senide çok özledim,dediğin gibi biraraya gelirsek,odun ateşinde çaylar benden..
Okunmamış 08-12-2012
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Bende seni çok özledim be abim...Görüşürüz işallah.
Okunmamış 08-12-2012
dost2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Standart ....

Ustaların izmirde oldugunu yada olacagını bilseydim üsenmez atlar gelirdim.Tüh haberim olmadıgı kötü oldu.
Okunmamış 09-12-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

farmet metinbey ve krezus35 e gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkürlerimi sunar tüm çalışmalarında başarılar dilerim böyle bi firmanın formsayfasında bunca deyerli bilgili ustaların arasında bulunmaktanda ayrıca onur duyarım

daha önceden program yapmamıza rağmen hava şartları nedeniyle farmet ziyaretimiz gecikmeli ve plansız olmasından dolayı hatta metin beyin bile haberi olmadan çatkapı bi ziyaret oldu çatkapı ziyaret ve hava şartlarıda yapacak olduğumuz bazı denemeleride bazı ziyaretleride açıkçası yarım yamalak kaldı buna rağmen şahsen ziyaret ve yarım denemede olsa faydalı bi deneme güzel bi ziyaret ve tanışma oldu düşüncesindeyim

gönül isterdiki daha kapsamlı bi ziyaret daha doyurucu bi deneme daha daha kalabalık ve ustayla bi araya gelmekti buna engel olan bazı özel sebebler hava şartları ve planlamanın ziyaretin birtürlü kesin ve düzgün planlayamamızdan oluştu

inşalla en kısa sürede tekrar yarım kalan denemeleri tamamlamaya ve ustaları ziyarete gitmeyi düşünüyor hatta şimdiden de kendimi ayarlamaya çalışıyorum

dost2011 usta siz şimdiden ağırlığınızı koyun sonra ne mazeret bildirsinler nede kayış atma şansları kalmasın

phanes usta la krezus35 ustanın planlayacağı uygun bi tarihte o namını duyduğumuz çayı içmeye gidelim artık diyorum
Okunmamış 09-12-2012
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

rimekx hakkında yorum yapacakkadar bi deneme test etme şansım olmadı zaten bizlerin radar konusundaki bilgileri biraz teorik ve kulaktan dolma bilgiler sadece şunu söyleyebilirim en azından emsalleri olarak görülen okm ve tarzı sistemlereden çok çok bilimsel ve kaliteli güvenilir bi diyer emsalleri olan ciddi ve marka olan gerçek radarlarada en azından alternatif oluşturmuş şahsen bazı ufak tefek aksaklıklar ve eksiklikler olsada piyasada kendine zamanla ciddi biyer edineceyine eminim
rimex bazı kısıtları olsada işibilen nerede neyapacağını bilen usta ve amatör biçok kesime şimdiden hitab edecek kalite ve konumda abartılmazsa hayal görülmezse tarafsız bi gözle birçok yerde biçok kullanıcının işine yarayacağını düşünüyorum tabi bu şimdiki izlenimler ve şahsi fikrimdir

gerçekten farmetin radar konusundaki başarısını ve alternatif gpr üretmesini hertürlü destekleyen ve tarafsız olarakda takdir eden birisiyim bukadar kısa bi sürede bukadar ciddi bi teknolojiyi büyük oranda başarı sağlayarak piyasada emsallerine göre ciddi bi alterntif oluşturması rekabet yaratması yerli bi firmanın tekelinde üretilip satılmasıda ayrıca gurur verici takdir edilmesi gereken bi başarı farmete bu başarısı ve hizmetinden dolayı teşekürler baaıralar bolşanslar dilerim
Okunmamış 10-12-2012
efe75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

metin bey bizi habersiz olduğu halde çok iyi ağırladı. kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. rimex e gelince benim bu tür cihazlara en küçük bi merakım ve ilgim olmadı kral44 ve vatan61 arkadaşıma eşlik etmek için gittim bildiğiniz üzere ben minelab serisi cihazdan başkasına itibar etmiyorum fakat burada bana anlatılan izahlar gösterilen tecrube amaçlı videolar çok ilgimi çekti. inşl yağmurlar geçtikten sonra tekrar gidip bu cihazı daha çok zaman oldugu ve hava şartlarının tam oldugu günde kendi gözümlede test edicez. ben ikna oldumki eğer bana anlatılan videolarda çekilenleri kendi gözüm ilede göreyim k( mekanın önünde kısa bi gösteride gördügüm kadarı ilede olumlu ama bunu arazide görmemiz gerekir)bu cihaz kapalı gizemli hiç bi yer bırakmaz gibi geliyor bana.metin bey ve mehmet ali arkadaşıma çalışmalarında başarılar diliyorum.
Okunmamış 10-12-2012
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Hepinizi tekrar bekleriz. Tüm forum üyelerimiz herzaman misafirimiz olarak gelebilirler.
Planımızı Pazar günü için yapmıştık ancak siz havaların daha iyi olmasından dolayı Cumartesi günü geldiniz. Başımızın üstünde yeriniz var. Ancak planımız Alaşehir'de GPR kirasında olduğu için zamansız olan bu olay ile ilgili özür diliyoruz. Tekrar herzaman bekleriz.
Okunmamış 10-12-2012
Genel Yönetici

Sn:efe75 aynı şeyleri düşünüyoruz ve aynı şeyleri yaşamışız,benim de bu tür cihazlar ilgimi çekmiyor fakat kendi sahamda M.Ali'nin yaptığı ölçümleri gördükten sonra şaşırmadım desem yalan olur, belkide videosunu size göstermiştir M.Ali kaydettiyse..

Vatan usta ile forumdan tanışıyoruz telefonlada görüşüyoruz, ancak kral44 ve sizinle tanışacağımı umuyordum fakat rota değişmis sanırım vatan usta yanıma gelecekti olmadı,artık bidahaki sefere diyelim..
Okunmamış 11-12-2012
efe75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

inşl phanes kardeşim en kısa zamanda tanışırız bi şeyler paylaşırız.

Etiketler
beraberdik

Seçenekler
Stil