Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Dünya Markaları-Metal Dedektörler > Minelab Metal Dedektörleri / Minelab Metal Detectors & Models

Beğeni şeması2Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 01-12-2010
istanbul3425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

Question minelab e-trac - minelab explorer profesyonel -xp deus SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM

selamlar arkadaşlar ya son olarak şu yazıcağım vlf dedektörlerine karar verdim . ama bunlardan hangisini seçmeliyim . BU SEÇTİĞİM DEDEKTÖRLERİ KULANAN VARSA YARDIMLARINI BEKLİYORUM

1.minelab e-trac yeni
2.minelab explorer profesyonel
3.xp deus yeni
bunlardan hangisi sizce ?? ayrıca neden seçtiğinizide belirten kanıt yazınız
Okunmamış 02-12-2010
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Minelabların vlf'lerinin recovery speedi çok iyi değil... Lcd ekran ve bir sürü menü var diye bunların üzerinde çok durma bence.. En iyi tektekçi makinaları analog olanlarıdır..

Saygılar...
Okunmamış 02-12-2010
istanbul3425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

ronin usta şöyle mantıklı düşündüm yazdıklarımı oku abicim

ya minelab e-trac alcam ama bunu elden çıkarmakta bi mesele haklıyım dimi ?

e zaten 3 bin 500 tl veriyosun biraz daha ekle minelab gpx 4500 al mantıklı dielmi abicim ??

ben düşündüm taşındım mayıs ayına kadar ki mayısa girmeden o zamana kadar bana güzel temiz tamirsiz madein australiia bi minelab gpx 4500 lazım veya lorenz deep max 3 te olabilir

EVET RONİN USTAM KESİNLİKLE KARARLIYIM ALICAM BUNUN Bİ TANESİNİ BU KONUDA SENİN ENGİN TECRÜBELERİNE FORUMDAKİ METİN GÖKSU OLCAKTI SANIRIM METİN ABİNİNDE BANA YARDIMINI DÖRT GÖZLE VE FORUMDAKİ DİĞER ARKADAŞLARINDA BANA BU KONUDA DESTEĞİNİ BEKLİYORUM

SON KARARIM YA MİNELAB GPX 4500 YADA LORENZ DEEP MAX 3 ALINACAK EĞER ELİNİZDE VARSA FİYATTA ANLAŞABİLİRSEK CİHAZDA TAMİR YOKSA TALİBİM ABİLERİM BU KONUYLA İLGİLİ Bİ BAŞLIK AÇCAM GÖRMEYEN DUYMAYAN KALMASIN DİE MAYIS 2011 E KADAR MİNELAB VEYA LORENZ ALIP KÖYE GİTMEM LAZIM SAYGILAR
Okunmamış 02-03-2011
kdrguvenc@hotmail.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

kdrguvenc@hotmail.com - İCQ üzeri Mesaj gönder

slm.
deus kullandım.çok pratik ama derinlik olarak çok mükemmel değil.
GPX 4000 veya 4500 üstüne yok.
deus sadece gösterişli ve farklı .o cezbediyor. yoksa gerisi boş.
Okunmamış 28-03-2012
imparotor433 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

kardesım kımseye aldanma e tırak cok ıyı dır bızzat kullanıyorum cok ıyı ve basarılıdır asla aldatmaz metal ve boslugu bılırsın cıhazla derındır ben namlı bırıyımdır
Okunmamış 28-03-2012
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Alıntı:
imparotor433 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
metal ve boslugu bılırsın cıhazla derındır ben namlı bırıyımdır
sizin gibi deneyimli kişilere ihtiyacımız var,boşluk bulduğunu bilmiyordum e-trac'ın,desenize bu cihaz süper bişey.
Okunmamış 29-03-2012
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Boşluğu nasıl bulduğunuz konusunda bizde bilgi istiyoruz imparator...
Okunmamış 29-03-2012
tekin_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Boşluğu nasıl bulduğunuz konusunda bizde bilgi istiyoruz imparator...
ayağın takılır bastığın yer çöker düşersen boşluğu bulursun cihaz ağır olsunki boşluğun içine düşme şansın çoğlasın
karabey37 and demircili like this.
Okunmamış 12-04-2012
serhat44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

minelab boşluk bulmaz ben gp 3000 kullanıyorum expro se kullandım canavar ötesi makinalar tavsiye ederim
Okunmamış 24-02-2013
oluşum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Ben deus tavsiye ederim.. hiç yoktan iyidir.
Okunmamış 31-12-2014
imparotorr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Standart e trak

cevap uzun zaman dır yoktum etırak kullanıcıları ıyı bılırkı demıre ses kestıgı gıbı boslugada ses keser bunu captan bılırsınız sısler okadar acamısınızkı neyın ne ıse yaradıgını bılmıyorsunuz bır tane bakır tel bıle sıze metalı bulur deneyın telı ve tek tekı elınıze alın telle nok talanan yere tektek le bakın bakam e trek ustu cıhaz almayınız kullanın e trak dua etsenız yeter
Okunmamış 31-12-2014
Yeni Üye

Sıtelerde onemlı ısler ve gorusler paylasılmaz
Okunmamış 31-12-2014
Yeni Üye

Ayrıca metın beyın farmet ı de ıs yapar ancak tecrube ıster kulak ısıdır x1 ile metelın delık oldugunu dahı bılırsınız 35 santım den alır sadece hatası ayrımdadır nal ve demır cıkarır bunuda bellı eder her seyın bası cap tır bunu ogrenın ıs yapmadan once capa dıkkat edın arastırın bakın bakalım pıyasada ıkıncı el etrak varmı tecrube herseydır
Okunmamış 31-12-2014
Yeni Üye

bıseyler yapmak ısteyen arkadaslara tavsıyem en ıyısı etrak 2 cı xlt vıtes bunlar adamı yolda koymaz derın cıhaz adı altında satılanlara kanmayınız derın cıhazlar jeo fızık cıhazlarıdır arkıyolojı okm ler sahtedır aldanmayınız var gosterır bısey yoktur anamızı aglattı yıllardır nele gorduk neler ne cıhazlar 3 metreye teneke gomduk 50 bın lıralık cıhazlar gormedı
Okunmamış 31-12-2014
GarrettAtPro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Minelab dedektörler eger ayrimli modda kullaniliyorsa topragin üzerinde basligi gezdirirken altta degersiz bi metal yada mineralli küp kırığına denk gelirse Ses keser.bu alttaki degersiz sayet buyuk bir degersiz nesne,küp kirigi ise topragin üstünde büyükçene boyutta ses keser.coğu kullanici ise bu ses kesilen yerde bosluk var zanneder.Hicbir metal dedektör bosluk bulmaz...
Okunmamış 31-12-2014
Gelişmiş Üye

ses kestigi noktada ekrani komple acip baktiginizda yani all metale aldiginizda bircok demir sesi alirsiniz.Vede ses kesme olayinin ortadan kalktigini görürsünüz.
Okunmamış 01-01-2015
Yeni Üye

Minelab dedektörler eger ayrimli modda kullaniliyorsa topragin üzerinde basligi gezdirirken altta degersiz bi metal yada mineralli küp kırığına denk gelirse Ses keser.bu alttaki degersiz sayet buyuk bir degersiz nesne,küp kirigi ise topragin üstünde büyükçene boyutta ses keser.coğu kullanici ise bu ses kesilen yerde bosluk var zanneder.Hicbir metal dedektör bosluk bulmaz.. CEVAP SEN ELINE DEDEKTOR ALIP BOSA GEZERSIN ONDAN SONRA CIHAZLAR HAKKINDA BILG I VERMEYE BASLARSIN ASLINDA SEN BIRSEY BILMESSIN BILIR GIBI GORUNURSUN E TRAK ARAZIDE AYARLARI SIFIRLANACAK TIR BOSA GEZENIN BOS KALFASISIN
Okunmamış 01-01-2015
Yeni Üye

Calısan demır asla pas tutmaz ve bılgısı artar saygılar
Okunmamış 01-01-2015
Gelişmiş Üye

bir alttaki yaziyida okursan yani ekrani komple acarsan biz buna All Metal modu diyoruz.O zaman ses kesme olayinin ortadan kalktigini görürsünüz dedim.ayrica kizip bu tür söylemlere girmeniz etik degil.Bu hakikattir metal dedektörler bosluk bulmaz.Boslugu jeosonar,gpr,cihazlarla alabilirsiniz.Ayrica bos gezen biri degilimdir cihazlar konusunda özellikle vlf cihazlar konusunda baya ekmek yemisimdir.Neticede almisimdir.Bura forum herkesin fikrine saygili olmak lazim yanlis yönlendirmemekte lazim insanlari.
Okunmamış 01-01-2015
Yeni Üye

Senın begen medıgın cıhaz neler yapıyor bı bılsen aklın sasar bısey bılmedıgını anlarsın ben sen gıbı satıcı degılım kullanıcıyım mılletı kandırmayalım calısmassan burda demır var der gecersın ondan sonra bulmuyor der sın kızıkos bıle ıs yapar ama bılecı-eksın senın tugla dedıgın belkıde baska seydır sen cıhazı ancak evde denersın ogrendım sanırsın bos ısle ugrasırsın

Etiketler
almaliyim, deus, etrac, explorer, hangİsİnİ, minelab, profesyonel, sİzce

Seçenekler
Stil