Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Yönetimden > Makina Test Sahamız

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 01-03-2010
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Thumbs up Test Arazimizin Özellikleri:

Eğitimin amacı, müşteriyi makinası ile bütünleşmesini sağlamak ve nasıl kullanılacağını en ince ayrıntısına kadar göstermektir.
Okunmamış 10-03-2010
eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

ben şahsen kalın kafalıyım.ne kadar sürede iyice oğrenirim.stınger 2 yi
ayrıca vco moduna gore dısc modunda ne kadar düşme var.mesela 17 lik
yağ tenekesini cep yonteminde vco : ? dısc :?
ayrıca 45 lik başlık 17 lik yağ tenekesini dısc de kaçtan alıyor

bu konuyu stınger2 bolümüne yazcaktım .yeni konu açmışsınız sabote
etmeyim dedim.

saygılar
Okunmamış 10-03-2010

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Thumbs up

Sevgili eren, ilginiz için teşekkür ederiz.
Herşeyden önce şunu belirtelim: Stinger2'nin VCO ve aynı zamanda Auto Disc Modlarının hepsinde ayırım vardır. Yani disc. moduna aldığımızda derinlik düşer diye bir kaide yoktur. Sadece ve sadece threshold seviyesi Auto ve Normal Disc. konumlarında 5'ten başladığı için bazı durumlarda az bir düşüş sözkonusu olabilir. Ancak VCO konumundaki thresh:5 ile diğer modlardaki derinlikler aynıdır.

Sadece VCO'da thresh seviyesini daha aşağıya indirebildiğiniz için sesi daha erken duyacağınız için derinlik artmış varsayılır.

17lt'lik az ezilmiş bir yağ tenekesini sorduğunuz için söylüyoruz, bu malzemeyi VCO P1 S2( yani hassasiyet 2de iken) 120x120 başlık 250cm'den ayırımlı olarak çok rahat algılamaktadır(En derin toprak altı cebimiz bu olduğu için yazdık, daha derinden de tespit mümkündür).

Auto disc konumlarında ise reject veya accept seçiminize göre bu değersiz malzemeyi ya hiç görmemektedir, ya da isterseniz sadece onu görsün diyebilmektesiniz(accept).

45cm'lik başlık artık üretilmemektedir. Onun yerine gücü arttırılmış 36cm'lik matrix başlık en büyük başlık olarak üretimdedir. Bu 36cm'lik başlık ile yaptığımız denemelerde 22-23cm çapındaki düz bir tabağı VCO P1 S3 thresh: 2 ayarında 128cm cepten algılayabilmektedir. Yağ tenekesini denemedik.

Hoşçakalın
Okunmamış 22-10-2010
APICTEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
APICTEA
Ziyaretci

Test sahasını bende görme ve gezip inceleme fırsatı buldum... Gerçekten son derece güzel verimli ve on numara bir test alanıdır...
Okunmamış 12-12-2010
abbas80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

arkadaslar bana bir tane makina lazim nasil almaliyim
Okunmamış 13-12-2010
solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Test alanı konusunda teredütü olan veya test sonuçları hakkında tatmin olmayan tüm dedektör ve çubuk benzeri her türlü defineciye yardımci alet ve teknolojinin öncelikle test edilp definecilerce kabul edilmesi gerekiyor.Bu konuda FARMET OLARAK bir ilki başlatmıştır açıkcada çagrılar yapıyor buyurun ticari kazanç dedektör pazarlamadan önce test garantisi müşteri memnuniyetini ön plana alıyor.
Böyle bir girişimi begenmedinmi begenmiyen daha iyisini başlatacak defineciler görecek ögrenecek test sonunda daha dogru dedektör bilgisi edinecek. TÜM BULARI yok sayıp FARMETİ bir şeylerle suçluyorsan bir yerlere şikayet edip duruyorsan T.C. HUKUK DEVLETİDİR. BUYUR İDDİALARINI ISBAT ET. İddialarını isbat etmek mejburiyetindesin.
FARMET olarak güzel bir başlangıç oldu gerçekten farmetin bu başarılı girişiminin devamı gelecektir. sonuna kadar bu girişimini destekliyoruz.

Konu solmaz tarafından (13-12-2010 Saat 06:30 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 17-12-2010
a.vecdiçoban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Solmaz efendi tanıdığımız solmaz düne kadar dedektör satıcılarını her yere davet ediyordu, cazcılar, atcambazları diye bar bar bağıran adam ...

illada mezar deyip.. eleştirilerden bulunan , konuşan solmaz şimdi kaya mezarı içine uzanıp poz veriyor

bu değişimi neye borçlusun açıklarmısın
Okunmamış 17-12-2010
a.vecdiçoban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Sayın solmaz efendi yukarıdaki konu hukuk aşamasında, adaletin kestiği parmakta acımaz . sonucu belirleyecek merci adalet mercileridir. BİLMEYEN VAR MI?

Bu güne kadar yaşına hurmeten sesimi çıkartmadım, yinede saygıda kusur etmeyecem . hakkımda dilediğin gibi yaza çiz
Okunmamış 17-12-2010
APICTEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
APICTEA
Ziyaretci

Öncelikle foruma hoş geldin.. Ancak forumumuz sizin bildiğiniz forum kalıplarından biraz daha uzak kalitesiyle bilinen ve şahsi veya kişiler arası sohbet için kesinlikle özel mesaj yolunu öneren vede yeni üye olmasına rağmen 7 göbek tüm kişileri bilip gözüne kestirdiğine laf sokmaya çalışan ve ortamı geren kişilere müsama göstermeyen nezih bir forumdur... demedi deme..!!!
Okunmamış 17-12-2010
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
a.vecdiçoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Solmaz efendi tanıdığımız solmaz düne kadar dedektör satıcılarını her yere davet ediyordu, cazcılar, atcambazları diye bar bar bağıran adam ...

illada mezar deyip.. eleştirilerden bulunan , konuşan solmaz şimdi kaya mezarı içine uzanıp poz veriyor

bu değişimi neye borçlusun açıklarmısın
vay vay vay usta nabersin ?? hoşgeldin bu arada...

Solmaz usta mantıklı adam.. mantık yürütmesine ve söylemlerine bakacak olursak bazı şeyler konusunda güzel çıkarımlar yapıyor...

Saygılar...
Okunmamış 20-12-2010
Gelişmiş Üye

#10 3 Gün önce
Ronin
Super Moderators Üyelik tarihi: Jan 2010

--------------------------------------------------------------------------------

((((((((((((((((Alıntı:
a.vecdiçoban Nickli Üyeden Alıntı

bu değişimi neye borçlusun açıklarmısın )))))))))))))))))))))))))))
A Ç I K L A M A.
Solmaz
Dünde bu günde aynı, yarında aynı kalacaktır.Mezar içinde yatıp fotograf çektirmek geçmiş tarihde bile mezarların deniz manzaralı olması inançlarından yola çıkarak düşünülmesi gereken bir konudur. Solmaz mezarlardan kolay taşınsın diye 2 kulplu bir küp içide çil çil altın olacak diye kimseye gaz vermemiştir böyle bir şeye dünde bu günde inanmamıştır yarında inanmayacaktır..Mezarda öncelikle kemik çıkar kemik her yerde kemiktir. Kemigi görünce susanlarla solmazın işide olmaz. Kan gurubuna göre çubuk ürettim diyerek defineciyi aldatmak ne kadar şerefsizlikse onlara ortak olmak onlarla işbirligi içinde olmak onların reklamını yapmakta şerefli namuslu onurlu haysiyetli ve yürekli insanların işi deyildir.
Dedektör konusunda kişisel görüşümüz dünde bu günde aynıdır yarında aynı olacaktır. Kimsenin ticari kazancınada karşı deyiliz teknolojiyede karşı olamayız. ANCAKKKKKK defineciye yalan yanlış yanıltıcıı bilgi veren tarihi kültür miraslarını tahrip ettiren ben defineci ustasıyım ben define uzmanıyım diye kül savuran site tıklatarak googl reklamlarından gelecek 5 kuruş kazanacagım diye kaya falcılıgından hürefalardan bahsedip aynı sofrada ekmek yedigi aynı bardakta su içtigi insanları satanlarla solmazın işi olmaz.
Solmaz bu güne kadar bulundugu ugradıgı her siteye kendi istegiyle kayıt olup sıradan bir üye olarak kalmıştır defineciyle dogru bilgi paylaşılmadıgını art niyetli gördügü yerlerdede kendi istegiyle ayrılmıştır. FARMET türkiyede bir ilki başlatıp ticaretinden önce definecinin dedektörler konusunda testini düşünüp istenen yerde istedigi testi yapmaları için bir ilki başlatmıştır.Solmazın böyle bir dogruyu desteklemesi tüm definecilerin ortak bir konusudur. Gittim gördüm gezdim yerinde tanıdım defineciyle dogruluguna inandıgım bilgileri paylaştım paylaşmaya devanm edecegim yalan yanlış yanıltıcı bilgi görsen onuda yazacak kadar onurluyuz namusluyuz şerefliyiz. bunun dışında Somaz hakkında bir bildigi olan varsa kendi siteside dahil istedigi yerde büyük harflerle yazmazsa şerefsiz isbat etmezse namussuzdur.
Bulundugum tüm ortamlarda saygı sevgi hoşgörü içinde kalmayı dünde bu günde tercih ettim yarında edecegim. Solmaz kimsenin ticari kazancına karşı deyildir teknolojiyede karşı olması mümkün deyikdir.Dedektörler konusunda gelip yerinde görüp tanıyıp test etmeden Dedektör ticareti yapan FARMETİ tanimadan onun hakkında tüm iddiada bulunanlarıda burada iddialarını isbat etmeye davet ediyorum.Şerefli onurlu namuslu ahlaklı ve yürekli insanların yapması gerekende iddialarını ısbat etmektir. Saygılar.

Konu solmaz tarafından (20-12-2010 Saat 05:45 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 20-12-2010

Muharrem abi, sitelerinde cevap hakkı tanımadan, arayıp bilgi almadan aslı astarı olmayan şeyler yazıp, üstüne hakaret yağdıranlar ve bir gün Maliye, öteki gün farklı mercilere asılsız ihbarlarda bulunanlar yaptıklarının cezasını adalet önünde verecekler. Avukatlar bu konuyla, siz de çok iyi biliyorsunuz, detaylı ilgileniyorlar. Kendinizi yormanıza gerek yok.

Hoşçakalın
Okunmamış 21-12-2010
dozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

solmaz usta ayıptır senin yaptığı sen kimden izin aldında elalemin ebesinin mezarına yatıyon. bu mezarları boşaltıyon bi de izinsiz resim çektiriyon.nerde bu mezardakilerin altınları dişleri kolyeleri .bunları götür teslim et yoksa yanarsın bak demedi deme.kan grubuna göre çalışan çubuklardan aldın bu mezarları onlarla buldun dimi ayıp ya töbe töbe akşam akşam sinirlendim gene .hem sen bu mezarları vergisini ödüyonmuda resim çektiriyon ahanda maliyeye şikayet ediyom seni görecen gününü.
Okunmamış 21-12-2010
Gelişmiş Üye

Alıntı:
dozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
solmaz usta ayıptır senin yaptığı sen kimden izin aldında elalemin ebesinin mezarına yatıyon. bu mezarları boşaltıyon bi de izinsiz resim çektiriyon.nerde bu mezardakilerin altınları dişleri kolyeleri .bunları götür teslim et yoksa yanarsın bak demedi deme.kan grubuna göre çalışan çubuklardan aldın bu mezarları onlarla buldun dimi ayıp ya töbe töbe akşam akşam sinirlendim gene .hem sen bu mezarları vergisini ödüyonmuda resim çektiriyon ahanda maliyeye şikayet ediyom seni görecen gününü.
günün bombası bu espri oldu.. amma da güldüm ha üstad... kıvrak zekana hayran kaldım...

Saygılar...
Okunmamış 21-12-2010
Akcakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
Okunmamış 21-12-2010
Gelişmiş Üye

Kan gurubuna göre icat edilen çubuklarların test alanında boş bir mezar bulup yattık diye başımıza gelmiyen kalmadı.Birde ebesinin mezarı diye iftiraya uğradık çubuklar halasının mezarı diye yattıgımız mezarı gösteriyor.Şimdi kan gurubuna göre üretilip pazarlanan gazcısı cazcısı at cambazı büyük define ustası olanın halasının mezarına yan gelip yatmışsınız diye gösteen çubuklaramı inanalim yoksa bu dozer nikli üyenin yattıgımız mezar aynı büyük ustanın ebesinin diye tuturdugu iddiasınamı inanacagız.Şikayetin nereye nasıl yapılacagını böyük define uzman ve ustalarından ögren kesinlikle delile dayandır.Halasının mezarına yattıgım fotografı delil olarak gösterebilirsiniz.Ne oldu bilmiyorum yatış şeklimizmi yanlış. KENDİLERİ Büyük define ustaları uzamanları gazcıları cazcıları şakşakcıları SUYA yatıyor ses çıkmıyor bizim halasının mezarına yatmamız neden bu kadar göze batıyor. saygılar.

Konu solmaz tarafından (21-12-2010 Saat 06:47 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 28-12-2010
SeRHaT21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

acaba beyefendi açtığı iftira attığı davaların sayısını biliyormu benim hakkımda mesela bir tane açtı sonuç takipsizlik geldi diyorki kararda bu beyefendi kendisinin olduğunu idda ettiği siteleri şüpheli serhat taraından çökertildiği konusunda beyanda bulunmuş ancak sitelerin kendisinin olmadığı anlaşıldığından dolayı ayrıca sitenin gerçek sahibinin ben bu adamı sitemden attım oda etrafa saldırdı beyanından dolayı takipsizlik kararı almıştır.

yani iftira dır anlamını taşıyor daha kaç kişiye iftira attın kimleri karşına aldın farkındamısın.

ayrıca dışadığın bunca kişinin arasında ne işin var ??

Konu Ronin tarafından (28-12-2010 Saat 10:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: bazı kelimelerinizi düzenlemek durumunda kaldım.. o seviyeye düşmeye gerek yok!
Okunmamış 28-12-2010
Gelişmiş Üye

Serhat21 usta kararın bir kopyasını siteye ekler misin hepimiz görelim...

Saygılar...
Okunmamış 28-12-2010
Yeni Üye

yumuşatmışsın yazımı Ronin usta ben bu adamla anladığı dilden konuşuyorum zaten

kararı olduğu gibi yazayım taratıp atmak istemiyorum çünkü amerikadaki arkadaşın isminin geçmiş olması nedeni ile yanlış olmasın diye yazıyorum
Okunmamış 28-12-2010
Yeni Üye

Suç: Hakaret,tehdit, internet sitesinin çökertilme iddiası
suç tarihi: 11/08/2009 malatya merkez.

Soruşturma evrakları incelendi:

Yukarıda açık kimliği yazılı müştekinin cumhuriyet başsavcılığımıza verdiği şikayet dilekçesinde internet ortamında faaliyette bulunan ww.anadolugizemi.com adlı web sitesinin sahibi olduğunu 02.07.2009 tarihinde web sitesinin çökertildiğini bu olaydan dolayı şüphelilerden şüphelendiğini bu olay ile ilgili olarak tarsus........da görev yapan...........ile görüştüğünü ........... ün kendisine diğer şüpheli serhat....... ün abisi olduğunu iade ederek abisinin bu olay ile bir ilgisinin olmadığını ifade ettiği daha sonra sitesinin çökertilmesi olayının tekrarlanması üzerine şüphelielr ile görüştüğünü şüphelilerin cep teleononunda kendisene hakaret ve tehditlerde bulunduğunu iddia ederek şüphelilerden davacı ve şikayetçi olduğunu ifade ettiği anlaşılmış ise de;

yapılan hazırlık soruşturması ve tüm dosya kapsamı itibariyle;
1- müştekinin dile getirdiği hakaret ve tehdit suçları nı cep teleonu aracılığı ile gerçekleştiğini dile getirdiği müştekinin iddialarına ilişkin tanık gösteremediği şüphelilerinde alınan savunmalarında olayla ilgili olarak müşteki ile görüştüklerini müştekinin internet sitesinin çökertilmesi olayı ile ilgili olarak kendilerini suçladığını kendilerinin bunu kabul etmediklerini müştekiye hakaret ve tehditlerde bulunmadıklarını iade ettikleri, dolayısıyla şüphelilerin üzerlerine atılı hakaret ve tehdit suçlarını işlediklerini gösterir her türlü kuşkudan arındırılmış yasal somut delil elde edilemediği anlaşıldığından bu suçlardan bu nedenle;

2- müştekinin dile getirdiği internet sitesinin çökertilmesi iddiası hakkında ise; müştekinin sahibi olduğunu bildirdiği ww.anadolugizemi.com adlı internet sitesinbinsurver sahibinin.......yaşayan.........adlı kişi olduğu. Malatya emniyet müdürlüğü kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şube müdürlüğü elemanları aracılığı ile ........... Ile irtibata geçtiği sitenin sahibi olan.......... In msn üzerinden kaçakçılık şube müdürlüğüne gönderdiği beyanında müşteki abdullah ço banın sitesinde sadece admin olduğunu hemen hemen her üye ile atışmaya başladığını başka siteelrden yazı ve resim alarak kendisine ait olduğunu ifade ettiğini bu yüzden müşteki ile sorun yaşadığını bu nedenle yeter artık diyerek ********adminliğini aldığını ve siteye giriş yapmasını yasakladığını bu nedenle sitenin hacklenmediğini sitenin kendisine ait olduğunu, dolayısıyla bu beyan karşısında müştekinin internet sitesinin hacklenmediği surver sahibi ile çıkan sorunlardan dolayı adminliğinin geri alındığı müştekinin ise bunu kabul etmediğini bu nedenle siteden mülkiyeti konusunda ihtilaf bulunduğu eylemin bu haliyle müşteki ile ......... Arasında hukuki ihtilaf niteliğinde olduğu sitenin hukuka aykırı bir saldırı ile çökertildiği hususunda şüpheliler hakkında kamu davası açılmasını haklı gösterecek her türlü şüpheden arındırılmış yasal somut delil elde edilemediği anlaşıldığından bu iddia hakkında bu nedenle;
şüphelielr hakkında kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına,
karardan bir suretinin müşteki ve şüphelilere tebliğine.

Konu Ronin tarafından (28-12-2010 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: isminin geçmesi site yönetimi tarafından incelendikten sonra koyulsun...

Etiketler
arazi testi, arazimizin, dedektör test sahası, dedektör testleri, hazine dedektörü testleri, metal dedektör, Özellikleri, test

Seçenekler
Stil