Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Profesyonel Defineci Bölümü > Hurafeler ve Gerçekler

Hurafeler ve Gerçekler Bu bölümde uzmanlarımız ve katılımcılar, cin, büyü, hoca, tılsım ve define ilişkisi üzerine bilgi alışverişinde bulunabilirler

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 12-12-2011
derdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Standart definleler üstündeki sihirler ve büyüler

öncelikle çok guvendiğim dostumun geçenlerde yaşadığı bi olayı anlatayım..mağara içinde dedektörle yarama yapıyorlar..ve aniden karşılarına inanılmaz büyüklükte ejderha tıplemesi ama yılana çok benziyor birden fosurdatmaya başladı kulakları sağar edercesine ve nerdeyse altlarına edeceklerdi okadar korktular..meselenin özü bu detaylara girmeyecem..ama yılan sadece yerinde sabit ve ses cıkarıyordu..bunula ilgili ve bu sihirler hakında bilgisi olan varmı...
Okunmamış 12-12-2011
APICTEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
APICTEA
Ziyaretci

Arkadaşım.... Bahsettiğiniz ve ne yazıkki bizim insanımızın aradığı DEFİNE şekli... Ancak indiana jones filmlerinde olur....

Bu filmleri izleyip etkisinde kalan bazı DEFİNE avcılarıda... Mağra içerisinde denk geldikleri KARA yılanı ejderha sanabilirler...

Kara yılan dediğimiz yılan oldukça büyük kalın vede çok hızlı hareket edebilen bir yılandır.. Mağra ların içi karanlık olduğundan en ufak ışık ve hareket algısında kişi birazda DEFİNECİ mantığı vede tiplemesindeyse HAYALLENİR

Öyle tılsımlar büyüler bekçili yılanlı ejderhalı gömüler efsane hazineler tonlarca altınlar yakutlar zümrütler

indiana jones filmlerinde olur...... Ejderha değilde o kara yılan arkadaşının bacağını sarsaydı altına edecek zamanıda olmazdı... Dikkat edin akıllı olun bırakın bu hurafeleri...

Saygılar
Okunmamış 12-12-2011
Trakya Dedektör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

abeee ben çözerim o işi beyaaa o iş tam benlik beyaa
Okunmamış 12-12-2011
mehmetikto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sıradan Üye

aslında sihir ve tılsım tamamem gerçektir.ama bu her defineye uygulanmaz,yani çoğu definede tılsım diye birşey yoktur.bazılarında da kessinlikle vardır.buna emin olabilirsiniz.
Okunmamış 12-12-2011
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Tılsımda,büyüde insanın kafasındadır.bunu kafanızdan atabilirseniz tüm tılsımlar çözülür.atamıyorsanız cübbeliyi çağırın o çözer
Adres:Atatürk Mah,Meltem Sokak,No:38/13 Sincan/Ankara

Konu Ercan_Usta tarafından (12-12-2011 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 12-12-2011
strabon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

baskı altında insan beyni her türlü halusinasyonu gerçekmiş gibi algılar. bu tarz travma yaşayanlara gördüğünün hayal ürünü olduğunu ne yapsanız anlatamaz, ikna edemezsiniz.
Okunmamış 12-12-2011
35dalgıc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

slm bende böyle birşeylere inanan bir kişi değilim ama başıma geleni anlatayım bir yerde giriş çıkışı tek olan bölgede araştırma yapıyordum. araba sesi duydum baktım çift kabin yeni nissan araba yanımdan geçti . yanımdaki arkadaşa da söyledim ama o sesini duydu arabayı görmedi. aşagıda bize doğru gelen yolda arkadaslarımız piknik yapıyordu. onlarda sordum burdan size doğru araba gelmedi dediler tabiii ben hayretler içinde şoklardayım arabayı gördüm markasına kadar gerisini sizler düşünün bende halusinasyon görmüştüm.... saygılar.
Okunmamış 12-12-2011
VRL61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Var ustalar var büyüde tılsımda var sizin başınıza gelmemiş olbilir
Okunmamış 12-12-2011
APICTEA
Ziyaretci

Benim cihaz ötsün... Tılsımıyla beraber alırım sen rahat ol var diye inandırılmış ve inanmış insanlara ne anlatsan olmaz demiş zaten strabon... Aynen katılıyorum... Tılsımsız defineler dilerim

Saygılar
Okunmamış 12-12-2011
zek1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesyonel Üye

arkadaşlar tılsım veya büyü veya cinler bunların çoğunun kuranı kerimde varlıgı gerçektir ama bunlar vea bu tür şeyler defineyi ele geçiremez bunlar yüce rabbimzin izni haricinde insana zarar verme yetkisi yoktur define meselesine gelince eger bize nasip degilse tonlara altınn üzerinden en kral cihazla geçsen bulamazsın bilmem izah edebildimmi tabi u benim kanaatim
Okunmamış 12-12-2011
Kayıtlı Kullanıcı

ustam hayırlı akşamlar yine patlattın espiriyi ama iş öyle değil bu iş insanın ddefineden uzaklaştırılması için yapıldı ilkin güle oynaya gittiğin hedefe can darlığından kazma vurmadan defalarca geri dönersin 2.adım muhtemelen değişik hayvan sesleriyle ve etrafına düşen taşlarla korkutulmaya çalışılırsın 3.dinlenmek için soluklanayım dedeiğinde öylebir tokat yersinki başıın bir tarafa döner 4.ansızın daha önce görmediğin bir canlı görüntüsü karşına çıkar korkudan azın burnun yamulur bu yazdıklarım toplu halde gömülmüş ve işin erbabı olan kişi tarafından yapılmış sa aynen olur kısa bir örnek yerden gelen uğultu üzerine yasin i şerif okuyorken 10 mt kadar arka tarafıma 3 kez yıldırım düştüğünü 4 arkadaşım gördü bende ışığını hissettim daha sonra olorta öyle bir şamar yedimki başım sola doğru döndü şimdi bu bahsettiklerimi yaşamayan bilmez ben doğma büyüme karadenizliyim 3kg eti birbardak çayla içer kalkarım aç karınlada ortalama500 kg vururum herifliğe sıra geldimi ilk sıralardayım şehir çocuğunun bakmaya korkduğu dağlarda gece gezerim bunlar halüsilasyon değil gerçeğin takendisi
Okunmamış 12-12-2011
APICTEA
Ziyaretci

....
Okunmamış 12-12-2011
Profesyonel Üye

arkaaş bizde dagda büyüdük senn hikayelerin dogru olabilir benim biarkadaşımada tokat attılar ama böyle şeyler cenabı hakkın rızası dışında olamaz.bunu bil.köpek su içmeye egildiğinde hep suda kendiini görür kaçarmış.bizimkide o hesap sadece kendimizi korkutuoruz..inanmıyor deilim. ama imanın kuvvetli olsun
Okunmamış 12-12-2011
Kayıtlı Kullanıcı

dayak bile nasipsiz yenmez hayırda şer de rabbimden süphesiz iman ettim onun için söylediklerine katılıyorum
Okunmamış 12-12-2011
Profesyonel Üye

hepiniz hobidaşımsınız rabbim yolunuzu açık etsin Allah kaza ve belalardan ve bu tür şeylerden hepimzi korusun..yalnız bu tür şeylerle karşılaşan arkadaşlarım felak ve nasr surelerini okusun yasin ve tebareke ölülere okunması tavsiye edilmiştir. herşeyin ilacı başkadır.yolunuz açık olsun
Okunmamış 12-12-2011
strabon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

tabi herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. mantık kabilinde olması kaydıyla. İsteyen öyle düşünür kabullenir, isteyen böyle. Sonuçta herkes kendi yaşadığını bilir. Ama gelin biz bunu şu şekilde yapalım. Diyelim ki bir yerde define var.Bundan eminsiniz. Ve oraya musallat olmuş bulunan tılsım sizi bir türlü rahat bırakmıyor.Ne yapsanız bu işin altından kalkamıyorsunuz. Bize haber verin, anında ilk yardım ekibi olarak oraya ulaşalım, gereğini yapalım. Yeter ki define olsun. Bakalım o zaman kim kime çarpıyormuş şamarı, tekmeyi, tokadı ...
Okunmamış 12-12-2011
Kayıtlı Kullanıcı

birde ayetel kürsi eklersek tam olur sanırım AMİN hepimizin yolu açık olun RABBİM bizleri korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail eylesin
Okunmamış 12-12-2011
Kayıtlı Kullanıcı

elin tokadını yemeyen kendininkini balyoz sanarmış bu arada yardım teklifin için sağol usta
Okunmamış 12-12-2011
Profesyonel Üye

başımdan hiç böyle bi olay geçmedi geçerse ilk aklıma sen gelirsin..ne diyelim çagırıcam böyle birşey olursa.inş alırsın.bende inanmıyordum ama aradaşım tokadı yiyince şaşı kaldı.ben genede bu tür şeylein allahtan geldiğne inanıyorum
Okunmamış 12-12-2011
Kayıtlı Kullanıcı

her işte bir hayır vardır

Etiketler
büyüler, definleler, sihirler, ustundeki

Seçenekler
Stil