Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Profesyonel Defineci Bölümü > Hurafeler ve Gerçekler

Hurafeler ve Gerçekler Bu bölümde uzmanlarımız ve katılımcılar, cin, büyü, hoca, tılsım ve define ilişkisi üzerine bilgi alışverişinde bulunabilirler

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 09-11-2010
Arthemis1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Peki Usta ben aslında söylediklerinizi tam olarak anlayamadım 1 tane arı vardı 3.5 la ne demek istediğinizi anlayamadım daha ayrıntılı anlatma şansınız varmı ve bundan sonra yapılması gereken birşey varmı? geri gelmesi için yada bulmak için.
Saygılarımla.

Konu Arthemis1 tarafından (09-11-2010 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09-11-2010
APICTEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
APICTEA
Ziyaretci

Yahu arkadaş kendinizi inandırdınız bırakın bari başkalarını inandırmaya çalışmayın ayıptır yaa.. Ne arısı ne yer değiştirmesi ne gömüsü bu cinler neye göre sahipleniyo bunları ? 65.000 adet iskender gurubu bulan adam tanıyorum ben 4.000 civarı iskender altını bulan... Bir traktör römorku malzeme bulan... Neyden bahsediyosunuz bana şunu iyice bir anlatın ben anlayayım.. Hangi malı neye göre sahipleniyolar.. Ben hiç yer değiştiren malzeme görmedim 40 senedir makine sallayan 75 yaşında hala makinecilik yapan adam bilirim gidin bide ona anlatın bu hikayeleri bakın size neler dicek..... Üstelik dini bütün namazını kılan orucunu tutan bir şahıstır.. Ben de bu güne kadar makinenin sinyal verdiği yere kazmayı vurduğumda yer değiştirdiğini görmedim Bırakın bu işleri cinle gömüyle hazineyle defineyle uğraşa uğraşa bir arpa boyu ilerliyemiyosunuz.. Bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz şu forumda yazıyoruz çiziyoruz kimisi okuyo anlıyo kimi hala pembe hayaller peşinde Hurafe peşinde... Bakın sizin tezinizi çürüteyim arkadaşlar...

Yunan arkaik çağdan başlayın taki roma bizansa kadar çok tanrılı dönemdi.. bir sürü tanrı ve tanrıçalar vardı insanların inanç duyduğu taptığı... o dönemde Allaha inanç yokki ne cini ne perisi ne anlatıyosunuz siz yahu ?? Kim hangi defineyi neyi cinlere teslim etti ? Cinlerin başka işi gücü yokmu gitti o parayı sahiplendi... Siliyo temizliyo tek tek sayıyo diyeni duydum ben ulen ayıptır be Gördünmü gözünle... Berabermi sildiniz temizlediniz saydınız... Sizin bu cinler hangi medeniyetin hangi döneminden sonraki malzemelere sahipleniyo onuda deyiverin banada ayağımızı denk alalım... 2 kaya parçası 2 taş görüyosunuz üzerinde 2 çizik 3 delik hemen orada tonlarca altın define bilmemne var zannediyosunuz... Çubukçuların definecilerin hayalcilerin insan boyu kazdıkları ve hatta 8mt 10 mt 15 mt kazdıkları ve öylece bırakıp gittikleri çukurlardan bıktık usandık... İçine insanmı düşer hayvan mı düşer kalır tehlikelidir.. örtelim kapatalım mantığıda yok... Bide gidip adam akıllı iş yapacak olan aklı başında mantıklı cihaz kullanan işi bilen insanlarada köstek olur böyleleri... Bu kendini ve işi bilmezler kazdığı için köylü memet ağa gider jandarmaya şikayet eder jandarma gider oralara devriye atar...

Bir yöndende seviniyorum aslında iyi oluyo... Bu işi bilenle bilmeyen belli olsun... Her kez eline cihaz alıp öğrenirse biz ne yicez...
Okunmamış 09-11-2010
Gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Bu işi bu tür bakış açılarıyla komik duruma düşürüyorolar.Kuranda bir ayette Bildiğiniz şeylerde tartışıyorsunuz,bilmediğiniz şeylerde neden tatışıyorsunuz'mesajını unutmamak gerek..
Biri yazmış sahiplenirler yer değiştirirler bunun delili var mı?yok..Bilmiyor duyma lafla sallıyor..

Yer değiştirme ayağa getirme,koruma altına alma gibi mevzular olabilir,lakin bunu ancak bir peygamber yada Allahın sevgili biri kulu yapabilir..Süleyman peygamberde olduğu gibi..
Sahiplenmeye gelince;bu malın başında cinlerin sahiplenmesi değil,kuranda geçen hızırın Allahın iki yetime define dilediğini bu yüzden onların sahip olacağı bundan dolayı hızırın definenin üstünü örttüğü vardır.
Burdan şu gerçekten çıkıyorki hızır gibi makama ulaşmışların definiyi görebildiğidir..Ama defineye ihtiyacı zaten yok

Kısaca sahipliden maksat sahibi kimse kimin nasibiyse onu ancak o alır..Ne bir arkealog nede bir başka güç alamaz..Bu kader mevzusuna kadar sürükler..
Bu durumda kula düşen sebeplere yapışmak ona göre hareket etmektir.Takdir yaratıcınındır..
Okunmamış 09-11-2010
dr.defineci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

Alıntı:
Arthemis1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki Usta ben aslında söylediklerinizi tam olarak anlayamadım 1 tane arı vardı 3.5 la ne demek istediğinizi anlayamadım daha ayrıntılı anlatma şansınız varmı ve bundan sonra yapılması gereken birşey varmı? geri gelmesi için yada bulmak için.
Saygılarımla.
sn arthemis benim anlatmaya çalıştığım arı dediğin bir grup halindemi yanii çok sayıda birden çıkıp
gitmişlerse orda ne varsa gitmiştir ..
ha birkaç tane mesela 4 tane arı çıktı etrafınızda dolanıp durdular buda ayrı bunu demek istedim çözümüne gelince sizin yapcağınız birşey değildir umarım net anatmışımıdır saygılar
Okunmamış 09-11-2010
APICTEA
Ziyaretci

sevgili artemis orada bir arı kovanı var ve sen hayvanları rahatsız ediyon olay bundan ibaret... bir kaç tanesi seni sokup şişlemeden bırak dostum uğraşma bak yazdıklarımıza aldırmadan hala birileri masal anlatıyo

Konu APICTEA tarafından (09-11-2010 Saat 07:15 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09-11-2010
Banned

Alıntı:
APICTEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahu arkadaş kendinizi inandırdınız bırakın bari başkalarını inandırmaya çalışmayın ayıptır yaa.. Ne arısı ne yer değiştirmesi ne gömüsü bu cinler neye göre sahipleniyo bunları ? 65.000 adet iskender gurubu bulan adam tanıyorum ben 4.000 civarı iskender altını bulan... Bir traktör römorku malzeme bulan... Neyden bahsediyosunuz bana şunu iyice bir anlatın ben anlayayım.. Hangi malı neye göre sahipleniyolar.. Ben hiç yer değiştiren malzeme görmedim 40 senedir makine sallayan 75 yaşında hala makinecilik yapan adam bilirim gidin bide ona anlatın bu hikayeleri bakın size neler dicek..... Üstelik dini bütün namazını kılan orucunu tutan bir şahıstır.. Ben de bu güne kadar makinenin sinyal verdiği yere kazmayı vurduğumda yer değiştirdiğini görmedim Bırakın bu işleri cinle gömüyle hazineyle defineyle uğraşa uğraşa bir arpa boyu ilerliyemiyosunuz.. Bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz şu forumda yazıyoruz çiziyoruz kimisi okuyo anlıyo kimi hala pembe hayaller peşinde Hurafe peşinde... Bakın sizin tezinizi çürüteyim arkadaşlar...

Yunan arkaik çağdan başlayın taki roma bizansa kadar çok tanrılı dönemdi.. bir sürü tanrı ve tanrıçalar vardı insanların inanç duyduğu taptığı... o dönemde Allaha inanç yokki ne cini ne perisi ne anlatıyosunuz siz yahu ?? Kim hangi defineyi neyi cinlere teslim etti ? Cinlerin başka işi gücü yokmu gitti o parayı sahiplendi... Siliyo temizliyo tek tek sayıyo diyeni duydum ben ulen ayıptır be Gördünmü gözünle... Berabermi sildiniz temizlediniz saydınız... Sizin bu cinler hangi medeniyetin hangi döneminden sonraki malzemelere sahipleniyo onuda deyiverin banada ayağımızı denk alalım... 2 kaya parçası 2 taş görüyosunuz üzerinde 2 çizik 3 delik hemen orada tonlarca altın define bilmemne var zannediyosunuz... Çubukçuların definecilerin hayalcilerin insan boyu kazdıkları ve hatta 8mt 10 mt 15 mt kazdıkları ve öylece bırakıp gittikleri çukurlardan bıktık usandık... İçine insanmı düşer hayvan mı düşer kalır tehlikelidir.. örtelim kapatalım mantığıda yok... Bide gidip adam akıllı iş yapacak olan aklı başında mantıklı cihaz kullanan işi bilen insanlarada köstek olur böyleleri... Bu kendini ve işi bilmezler kazdığı için köylü memet ağa gider jandarmaya şikayet eder jandarma gider oralara devriye atar...

Bir yöndende seviniyorum aslında iyi oluyo... Bu işi bilenle bilmeyen belli olsun... Her kez eline cihaz alıp öğrenirse biz ne yicez...
sn apıctea ben aslında bu konu ile ilgili yorum yapmak istememiştim bile niye ? sorarsan arkadaşım bu işler çok karışık meşakatlı işlerdir bayada karışıktır bundan dolayı birilerinide inandırtmak zorundada değilim inandırtmakta istemiyorum .
her zaman bilimsel metelde düşünen ve ona göre hareket eden biri olarak çubuklan sadece söylentilere bazı duyumlara göre konuşmuyorum tamamen gerçekler ışığındave ciddi şekilde ilmi manada bildiklerimle
karınca kararınca bişeyler biliyoruz kalkıp kimseye bilmişlikte toslamıyorum yanlız yavv ayıptır yapmayın diyorsunuz bakın size böyle bir örnek vermek gerekirse istanbul ile amerika arası kaç kilometre mesafe
baya uzaktır değilmi uçaklan bilmmee kaç saatte anca gidliyor ama sen düşündüğün anda mesela 10 saniyede cin alemi amerikaya gider gelirler o kadar enerjik ve hızlılar sadece cin aleminin artı tarafı budur
bu alemi tartışmak gibi yoktur vardır gibi bir şey söyliyebilirmisniz? ayetlen sabittir buda bir gerçektir
bunların yaşam yerleri vardır beslendikleri yiyecekler vardır bizden farklı kılıktan kılığa giriyorlar vs
gelelim define ile ilişkisine yerlatını yer üstünden daha zengin olduğu gibi büyük bir yaşam ve neler neler ancakk onları en iyi bilen ALLAHTIR yer altı nasıl insanların tüm ayıplarını ve edeplerini kapatıyorsa aynı zamanda rahmetinde bir kasası gibidir bununla ilgili ayette atıf yapılmıştır mevlam tarafından
bir kişi eski insanlar çoğu kişi elindeki eski paraları güvenden dolayı yaşam tarzından dolayı saklamışlardır kimse zevkine kendine ayıt paralarını bırakıp gitmemiştir .
ve bırakırken çok büyük bir gizliliğe önem vermiştir kuşkusuz sadece bilen allahtır diye o orda başı boşmu kaldı sanıyorsunuz;?!!!! bu iş sadece cin tılsım tek değildir bir sürü faktörü vardır ve belli seneler sonrası cin aleminin sahiplendiğide evt doğrudur yani adam paralrını gömerken illa sihir yapmış tılsım yapmış diye bir kaidede yok heryerde de kesin cin sahiplenmiştir bundan dolayı alamıyoruz ve kayıyor yer değiştiriyorda diyemmessniniz niye emin olmak zorundasınız cihazlan olsun figür çözümlerinden olsun ama mutlaka bilimsel temelde gerçeklerle teyit etmeniz lazım sadece yavv ben kazdımm aha bu yana gitti buda o kadar doğru değildir elbett çok hurafe olduğu kuşkusuzdur ama ancak böyle bişey yoktur olmaz diyemessniz demeye hakkınızda yok

define ile ilgili neden sahipleniyor bakın sahiplenen cinler o paradan harcamıyorlar
işleride yok yanlız çok sevdikelri bir gerçek var onun detayına girmeyim yanlız özellikle grup paralar yanii çete paraları insanları soyanların paraların çoğu yüzde 80 sihirli ve tılsımlıdır aynı zamanda zaman zamn armenilerin kendine özgü incile göre gömdükleri gibi ona göre bağlamışlardır buda bir gerçektir siz bunların paralarına denkleşirsenız bile 50 cihazın olsa 2 kepçen olsa inan alamassın takii o işin püf noktasını bilipve uygulayan kadar
hoca getirdik hoca okudu yavv olmadı bu her hocanın bilecği anlayacığı bir ilim değildir lazkin oraya bekçi olarak kalanlar ise zaten ya hristiyan cinlerdir yada yehud cinlerdir veya ifrit cinlerdir devaammı edecem elektirik kesildibenden tam anlatamadım
Okunmamış 09-11-2010
APICTEA
Ziyaretci

sen bana cin alemini anlatma sevgili dostum.. Cinlerin parayla pulla işi olmaz bunu öğren yeter.. Cinlerin olup olmadığını yada yeteneklerini tartışmıyoruz burada..
Okunmamış 10-11-2010
Banned

Alıntı:
APICTEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sen bana cin alemini anlatma sevgili dostum.. Cinlerin parayla pulla işi olmaz bunu öğren yeter.. Cinlerin olup olmadığını yada yeteneklerini tartışmıyoruz burada..
sen yazdıklarıma bak oku ona göre konuş öğren diyorsunuz ben bilmediğimi konuşmuyorum ama senin öğrenmen gereken çok şeyin olduğuna şahit oluyoruz ap açık ortada masal anlatmıyoruz alaycı tavrınız bir kere yakışmıyoruz zorunuza giden nedir ? bu hırçınlık niye bilmediğini anlatıyorum işte anlama kıtlığın varsa ben ne yapayım ben define ile ilişkileri anlatmaya çalıştım sadece yetenekleri değil anlaşılır anlamda anlatmaya çalıştım arı kovanı rahatsız edilmişte size sokmasın vsgibi kaba taslaklıklan hiç bişey elde edilmez bunu her zaman kanıta varım ama sizin alaycı tavrınız bu anlamadığınız bilmediğiniz ortada ayıplamıyorum ama öyle uçmak ayıp hele moderatör hiç yakışmıyor bu tavır tamam dostum kendine gelsen iyi olur

Konu dr.defineci tarafından (10-11-2010 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 10-11-2010
Ronin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Sayın arkadaşlar birbirinizi kırmaya gerek yok... Bu tartışmalara girdikçe zaten hiçbir sonuç çıkmıyor sadece sen bilirsin ben bilirime dönüyor olay.. O yüzden isteyen inandığı gibi devam eder, istemeyen de çıkarmaya devam eder...

Saygılar...
Okunmamış 10-11-2010
APICTEA
Ziyaretci

Bilgilerinizden faydalanmak isteyenlerle hayırlı paylaşımlar dilerim
Okunmamış 23-01-2011
leonidas42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Banned

bu konuyu tartışmanız bile hata bu konu kişiye göre değişkenlik gösterir bu olayı yaşayan insan bilir yaşamayan değil haa etrafta yomu sahtekar paralı hocalar var size başımdan geçen bir olayı anlatayım herşeyi olduğu gibi birgün gözleri kör fakat üç harflilerle işkisi olduğumuz bu hocaya gittik aklımıza takılan ve arkeologların gelip bizzat incelediği yeri sorduk kadın sadece bir yerde çok yüklü miktarda altın ve gümşü olduğunu söledi fakat oraya gidersek kazı yapmasak dahi bazımıza türlü şeylerin gelebileceğini bize iyice tembihledi ortaklarımdan biri olaya komik bir gözle bakıp olur mu öle şey ben gideyimde bakalım ne yapabilceklermiş bana dedi onun sözlerinden destek alarak malum yere gittik aradan yarım saat geçmedi bir gürültüyle sarsıldık sanki bir ordunun ayak sesleri ben jandarma kaçın diye bağırdım fakat ortalıkta kimsecikler yoktu sonradan dedim ki bu ses benim ortağı ağaca tırmandırttıysa bu işte bir iş var dedim ve okuyarak oradan ayrıldımbir daha da oraya gitmedim hiç birde düşünü bu kadın dediğim köyün mezarlığını mezarlığın üstündeki tarlayı içindeki bir tane olan asırlık ağacı nerden bildi dersiniz kadının bu köyü görme ihtimali onbinde sıfır(0) ben hala bu konuyu düşünüyorum ama baze adam sıyıracakmış gibi oluyor o yüzden bu konulara fazla takılmayın haa şunu biliyorum yanlız üç harflilere yakalanan hatta evlenen tanıdıklarım bile var ama hepsinin sonu hüsran oldu biri yanarak can verdi bir diğre geceleri beni çağırıyorlar diye dışarı çıktı yolda araba çarptı bunun gibi örnekler haa soracak olursanız bu ikisi arasındaki ilişkiyi ben sonuna kadar inanırım dediğim gibi bunu yaşayan bilir... bu olayın gelecekten ahber alam ile ilgili hiçbir alakası yoktur bu olay sadece cin insan ilşkisi ve insanın cinlerden birtakım istekleri doğrultusunda gerçekleşir ama dediğim gibi bu iş hiç hayra alamet değildir cinde insana aynı şekilde istediklerini yaptırabilir bu da hiç iyi birşey dedğildir saygılarımla...LEONİDAS
Okunmamış 23-01-2011
Akcakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
leonidas42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu konuyu tartışmanız bile hata bu konu kişiye göre değişkenlik gösterir bu olayı yaşayan insan bilir yaşamayan değil haa etrafta yomu sahtekar paralı hocalar var size başımdan geçen bir olayı anlatayım herşeyi olduğu gibi birgün gözleri kör fakat üç harflilerle işkisi olduğumuz bu hocaya gittik aklımıza takılan ve arkeologların gelip bizzat incelediği yeri sorduk kadın sadece bir yerde çok yüklü miktarda altın ve gümşü olduğunu söledi fakat oraya gidersek kazı yapmasak dahi bazımıza türlü şeylerin gelebileceğini bize iyice tembihledi ortaklarımdan biri olaya komik bir gözle bakıp olur mu öle şey ben gideyimde bakalım ne yapabilceklermiş bana dedi onun sözlerinden destek alarak malum yere gittik aradan yarım saat geçmedi bir gürültüyle sarsıldık sanki bir ordunun ayak sesleri ben jandarma kaçın diye bağırdım fakat ortalıkta kimsecikler yoktu sonradan dedim ki bu ses benim ortağı ağaca tırmandırttıysa bu işte bir iş var dedim ve okuyarak oradan ayrıldımbir daha da oraya gitmedim hiç birde düşünü bu kadın dediğim köyün mezarlığını mezarlığın üstündeki tarlayı içindeki bir tane olan asırlık ağacı nerden bildi dersiniz kadının bu köyü görme ihtimali onbinde sıfır(0) ben hala bu konuyu düşünüyorum ama baze adam sıyıracakmış gibi oluyor o yüzden bu konulara fazla takılmayın haa şunu biliyorum yanlız üç harflilere yakalanan hatta evlenen tanıdıklarım bile var ama hepsinin sonu hüsran oldu biri yanarak can verdi bir diğre geceleri beni çağırıyorlar diye dışarı çıktı yolda araba çarptı bunun gibi örnekler haa soracak olursanız bu ikisi arasındaki ilişkiyi ben sonuna kadar inanırım dediğim gibi bunu yaşayan bilir... bu olayın gelecekten ahber alam ile ilgili hiçbir alakası yoktur bu olay sadece cin insan ilşkisi ve insanın cinlerden birtakım istekleri doğrultusunda gerçekleşir ama dediğim gibi bu iş hiç hayra alamet değildir cinde insana aynı şekilde istediklerini yaptırabilir bu da hiç iyi birşey dedğildir saygılarımla...LEONİDAS
yaw arkadaş ben her zaman şunu söylerim cinlerle definenin ne alakası var saçma sapan iş cinci hoca işi hoca salak mı ki kendisi gidip almıyor başkasına söylüyor birde çok varmış elinlemi koydun elinle

siz kafanıza şunu yerleştirmişsiniz cinler var bu işin içinde cinler onun için musallat oluyor size
Okunmamış 23-01-2011
Banned

sence ne için musallat oluyor olabilir haa şöle o zaman tarlanın mülkü ona ait kendi tarlasına girdik diye bizi korkuttu cin define ilişkisi bana biraz tuhaf gibi geliyor arkadaşım ama var olduklarını kabul et sende haa unutmdan hocanın bulup bulmadığını nerden biliyorsun hemen bu konuya verilecek ilk cevabı vermişsin yazdıklarımı dikkatlice okumadın galiba
Okunmamış 23-01-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
sence ne için musallat oluyor olabilir haa şöle o zaman tarlanın mülkü ona ait kendi tarlasına girdik diye bizi korkuttu cin define ilişkisi bana biraz tuhaf gibi geliyor arkadaşım ama var olduklarını kabul et sende haa unutmdan hocanın bulup bulmadığını nerden biliyorsun hemen bu konuya verilecek ilk cevabı vermişsin yazdıklarımı dikkatlice okumadın galiba
yoo güle güle okudum

ya arkadaş geleceği veya hiç gitmediği yeri belli seviyeli insanlar mahsusdur

bırakın bu cici hocaymış cinmiş cinlerin ne işi olur altınla gümüşle defineyle

işi olsaydı bu memelekette kuyumcu bulamazsın
Okunmamış 23-01-2011
Banned

arkadaşım sadece başımdan geçen olayları anlatıyorum allah allah problem nedir? bir nevi bilgi paylaşımı tamam cinlerle definenin bir alakası olmayabilir buna eyvallah bu da onların yok olduğu anlamına gelmezdediğim gibi bunlara buşatın mı her dediklerini yaparsın ve yaptırtırsın sakın ola cinler yoktur falan deme bu sefer ben sana gülerim
Okunmamış 23-01-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
arkadaşım sadece başımdan geçen olayları anlatıyorum allah allah problem nedir? bir nevi bilgi paylaşımı tamam cinlerle definenin bir alakası olmayabilir buna eyvallah bu da onların yok olduğu anlamına gelmezdediğim gibi bunlara buşatın mı her dediklerini yaparsın ve yaptırtırsın sakın ola cinler yoktur falan deme bu sefer ben sana gülerim
sen beni yanlış anlamışın ben cinler yok demedim

sadece cinlerle define arasında zerre kadar ilişki yoktur
Okunmamış 23-01-2011
Banned

tamam anlaşılsı o zaman valla cinlerin varlığından kesin eminim insanlarla iletişim kurduklarından da eminim ama akçakaya define ile ilişkilerine bende pek inanmıyorum ama bu tüm definecilerin ağzında saygılarımla...
Okunmamış 24-01-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
tamam anlaşılsı o zaman valla cinlerin varlığından kesin eminim insanlarla iletişim kurduklarından da eminim ama akçakaya define ile ilişkilerine bende pek inanmıyorum ama bu tüm definecilerin ağzında saygılarımla...
millet kafasında odaklıyor bu işlerde cin vs var gibi

onlarda olmasının sebebi sadece ve sadece kafasında odakladığı için
Okunmamış 24-01-2011
Banned

bir umut işte kardeşim cin çubuk cihizlar vesaire...
Okunmamış 24-01-2011
Gelişmiş Üye

Alıntı:
bir umut işte kardeşim cin çubuk cihizlar vesaire...
Cin Mektubu

buradaki mektubun çıktısını al

yani bunu
http://img235.imagevenue.com/img.php..._122_336lo.jpg

güzelce dışını bantla kapla belinden yukarıda tut

ve

o bölgeye tekrar git eğer başına böyle birşey gelirse ben buişi bırakıyorum bu kadar kesin konuşuyorum....

Etiketler
3harfli, cin, cindefine, define, ilişkisi, papaz büyüsü, sahipli gömü

Seçenekler
Stil