Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Kategorisiz Bölüm > Farklı Konular

Farklı Konular Bu bölüm altında istediğiniz konuları kendiniz açıp, tartışma ortamı oluşturabilirsiniz

Beğeni şeması9Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 22-06-2013
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Talking Çılgın Naci

Araziye cıkarken yanıma aldıklarım....Okuyunca gülme krizine girdim savşa giden almaz bunları...

BURDA GÖRÜNEN MALZEMENİN TÜMÜ BENLEN BERABER ARAZİYE GİDİYOR DAHA DA BİSÜRÜ ŞEYLER VAR.
ÇADIR,,YATMA ALTLIK MALZEMESİ,,UYKU TULUMLARI,,

SU BİDONU..WC MALZEMELERİ,TAM TEŞEKÜLLÜ ECZAA ÇANTASI ,,

TAM TEŞEKÜLLÜ MEKANİK-MOTOR TAMİR TAKIMLARI,,LASTİK TAMİR TAKIMLARI,,DÜRBÜN,,

MAKİNENİN BAŞLIKLARI,,YİYİCEK İÇİCEK,,

ALT ÜST YAZLIK KIŞLIK GECE İÇİN GEREKLİ GİYİMLER,

,İŞARET FİŞEKLERİ,,UYDU TELEFONU (ÖZEL ),,

TÜFEKLER 2 ADET BİRİ YİVLİ BİRİ AV TÜFEĞİ BİR TABANCA BİR HAVALI TABANCA VE BUNLARA AİT TAM TEŞEKKÜLLÜ MALZEMELERİ,,

2 AYRI SCOTTER BOT BİRİ YEDEKTE ,,ELDİVENLER 5 ADET İŞE GÖRE DEĞİŞİYORLAR,,

,YILAN--AKREP SERUMLARI VE DAMARDAN GİRMEYE MALZEMELERİ,,,LAZERLİ ISI VE NEM ÖLÇER CİHAZI,,,

NAVİGASYON CİHAZI,,,, EL TELSİZLERİ,, DİNLEME EL TELSİZİ ( SCANNER ) ,,ÇUBUK 20 CM LİK BANA ÖZEL,,,

LAZER GÜÇLÜ EL FENERLERİ 300--400 METRE MENZİLLİ,,,

KOLLU ÇEVİRMELİ ŞARJ EDEN EL FENERİ AYNI ZAMANDA CEP TELEFONLARINI DA BU USÜLLE ŞARZ EDİYOR,,

İNCE GENİŞ TABANLI KUM ELEĞİ,,DENİZDEN KUM ALMA KÜREĞİ ,,PLASTİK SERT KÜREK ,,

BİR AYGAZLAN--2220 VOLTLAN--12 VOLT AKÜ İLEN ÇALIŞAN AMONYAK GAZLI BUZDOLABI,,,

ÇİZME ,, KASIK ÇİZMESİ,,CEP TELEFONLARI ..ŞARZ İÇİN UFAK GÜNEŞ PANELİ ŞARZI,, 1 KW
HONDA JENERATÖR ,,

10 LİTRELİK YEDEK BENZİN ÇANTASI SAÇTAN ,,,DUMAN DEDEKTÖRLERİ 4 ADET,,,

4 YÖNLÜ GECE GÖRÜŞ KAMERALARI VE KAYIT CİHAZI 12 VOLT,,,2 ADET KAMERA BİR EOS-D =500

CANON TAM PROFESYONEL FOTOĞRAF MAKİNESİ ,,, KOL

SAATİ ALTIMETRE --HİDROMETRE --BAROMETRE--DERECE ,,SİS,,NEM,,SAAT,,GÜN -AY SENE -

CASİO NUN PROFESYONEL DAĞCI SAATİ,,,BİR ÇOK KAPSAMLI RADYO ALICISI SONY NİN,,,,

İL İL YAPILMIŞ KEÇİ YOLLARINI DAHİ GÖSTEREN BÖLGE HARİTALARI

HER İLİN AYRIDIR VE ÇOK KAPSAMLIDIR AYRICA KARAYOLU HARİTALARI TAM TEŞEKÜLLÜ KİMSEYE BİŞİ SORMADAN YOL AL

AYRICA NAVİGASYON CİHAZI DA VAR VAR OĞLU VAR HERŞEY VAR EN UFAK BİR EKSİK YOK BAZILARININ DA AŞAĞIDA RESİMLERİ GÖRÜLMEKTEDİR............

NOT< 15 MEGAPİKSEL MAKİNE İLEN ÇEKİLDİĞİNDEN RESİM ŞİRKETİ BASAMIYOR BAŞKA BİR ALTERNATİF DÜŞÜNÜCEZ

DAHA UNUTTUKLARIMIZDA VAR

NOT--2> UNUTTUKLARIM ONLARI BUGÜN BOYADIM KURUMAYA BIRAKTIM ONDAN GÖRMEMİŞİM

AĞIR 10 KGM LIK KISA SAPLI ÇEKİÇ,,,,MURÇ KESKİ ,,

,DAL AĞAÇ KESME APARATI AĞAÇ TESTERESİ AÇILIR KAPANIR CİNSTEN,,,

KESER ÖZEL AĞIZLI,,,,BÜYÜK BİR KAZMANIN ŞEKLİNİN AYNISI AMA MİNYATÜRÜ UFALTILMIŞ VERSİYONU ÇANTAYA SIĞAR TİPTE ,,,,

ŞERİT METRE ,,,SPREY YER İŞARETLEME BOYASI ,,,TEBEŞİRLER RENKLİ OLARAKTAN,,
D
krezus35 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 22-06-2013
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

makinayı koyacak yer kalmadı
karabey37 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 22-06-2013
kurtaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

naci baba kendini özel harp dairesi başkanı sanıyor galiba....morelim ne zaman bozuk olsa morelimi düzeltmek için sırf onun yazdığı yazıları okumak sayfasına girerim...roman ,,hikaye okuyacağıma onun yazılarını okuyup sitresimi atıyorum....böyle her yazdığı yazı cok entarasandır.....yaşlı bir amca...demek artık kendini böyle avutuyor
Okunmamış 22-06-2013
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Hahahaha!yav bu adam araziye kamyonla ve en az 4-5 amele ile gidiyor olmalı.Bu adamın birde akrep tarafından sokulma macerası vardı ki,o bundan daha komik.

Adres:Tandoğan Mahallesi,Billur Sokak,Özer İş Hanı No:12/8
Sincan/ANKARA

TLF:0312 2687887
Okunmamış 22-06-2013
Gelişmiş Üye

sayın ercan usta o akrep yazısını 1 hafta okudum ...oku ,,oku insan doyamıyor...en komik ve macera hikayelerde cubuk bölümünde..özgür suriye ordusu bile kullanıyormuş.esad askerlerin yerini tespip için..birde zamanında doktorlarda kullanmaya başlamış...doktor hastaya cubukları tutup hastanın nerde sorun olduğunu teşhis ediyormuş..bu uzayıp gidiyor..cok enterasan bilgiler var sitesinde...
Okunmamış 24-06-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

naci babadan bi incide benden olsun mesela bu yazının en son satırına dikkat garret in bu günekadar bilinmeyen özeliyi kullanıcıyıda sile bilen cihaz naci baba alem adam dır

ŞİMDİ İYİ DİNLEYİNİZ
HER KİŞİNİN BELLİ BİR BÖLGESİ VARDIR BİR ALANI VARDIR BU GARRETT 2500 BENDEN ALINANLAN GELİN BU BÖLGEDE DOLAŞMAYA BAŞLAYIN 1 KERRE ZAHMET ÇEKERSİNİZ O DA BU BÖLGEDEKİ İSTENMİYEN NEKADAR MADDE VARSA İLK BAŞTAN BUNLARIN SİYAH İKON KUTUCUKLARINI SİLMENİZ ŞARTTIR SİLDİNİZMİ Bİ DAA O MADDE GELSE ALGILANMIYACAKTIR MAKİNECE BU İŞ DE OKADAR BASİTTİR Kİ BEBEKLER BİLE YAPAR SIZLANMAYA HİÇ LÜZÜM YOKTUR TEK DOKUNUŞ TAMAM O MADDE SİLİNDİ BUKADAR BASİTTİR SEN BİLMİYORSAN BUNLARI KATALOĞUNU OKUMAMIŞSSAN BEN NE YAPAYIM ELALEM NE YAPSIN .............ONK..
VE DE ERTESİ AKŞAM YİNE BU BÖLGEYE GELİNCE DÜN HANGİ İKONLARI ÇIKARDIYSAN ŞİMDİ DE SANİYELİK İŞ ÇIKAR O İKONLARI HEMEN BAŞLA ÇALIŞMAYA ....KİREMİDE Mİ ÖTÜYOR İLK ÖNCE İÇİNE BAK O KİREMİDİN BİŞİ YOKSA ÇIKAR ONUN DA FREKANSINI YOK ET BİDAA ALMAZ KİREMİTİ MİREMİTİ.
SAKIN BAŞLIĞI KENDİ VUCUDUNA ÇEVİRİP TE YOK ETME İKONUNA BASMA SONRA SENİ BİLE SİLER KAYBOLURSUN GÖRÜNMEZ ADAM OLURSUN BUNA DİKKAT ET .....?????????????
Okunmamış 24-06-2013
giryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

%90 KİŞİLERDE TEK BAŞINA 2 ÇUBUKLAN ÇALIŞABİLİYORLAR.
KAN GRUBU SIFIR ER AŞ NEGATİF OLANDA ANINDA V E ÇOK YÜKSEK BİR PERFONMANSLAN ÇALIŞIYOR ÇÜNKİ EN HIZLI KAN BU BEYİN LEN PARMAK UÇLARI ARASINDA Kİ İLETİŞİMİ ÇOK HIZLI YAPTIĞI İÇİNDİR .çılgın naci

ben rahmi 900 arkadaşlar beni tam 3 km den götürdü tam da dediği yerden ben parayı aldım ÇUBUKLAN BABANIN ÇUBUKLARINLAN olay gerçektir alacaklar gözükapalı babanın çubuklardan alsınlar benden söylemesi

.................................................. .............................................rahmi 900--------------------------

aradaki 7 fark ? birde kan grubunu çözen yazsın
Okunmamış 24-06-2013
reis07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

.................................................. .....................................NACİBABA..... .......................ONK... sen misin rahmi 900 naci kanat onla aynı nokta işareti kullanıyon takmamı .........
Okunmamış 24-06-2013
Gelişmiş Üye

cevap verenler çoğu kendi rahmide nickli kendi...cubuk satışlarını patlatmak istiyor...yalnız garret fiması bile bu çıkardığı cihazlara bile hayret ediyordur ...mühendisler bile inanamıyordur...naci babaya bakarsan büyük başlıkla 5 metre alır diyor..kefilide naci baba...cihazı alan babalara gelir herhalde diyorum
Okunmamış 24-06-2013
Gelişmiş Üye

birde takmış kafayı minelaba ..getirsinler yanıma minelabı bende whites xlt ti içindeki progamı yapacağım olacak pulsa ..biri 20000 milyar minelabta 12000 milyar yazık insanları kandırıyorlar diyor...ammma kim kimi kandırıyor bilmiyorum..naci baba bende yalanda yok kıratta yok diyor anlıyacağınız
Okunmamış 24-06-2013
reis07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

adam zengin oldu cubuklardan define bulmasına hiç gerek kalmadı yaşlı ve tecrübeli diye herkes söylediklerini alıyor yapıyor ama hep fiyasko alanda kazık yediyse bile ses cıkarmıyor kelin ilacı olsa önce kendi kafasına sürer kac kere define bulmuş cubuklarla 50 lira tutmayan malzemeyi astronomi fiyatına satıyor hala alan var cubukları kazık yemeye almaya alışmış alma diyoz inadına alıyor dinsizin hakkından imansız naci gelir böylelerine herşey mübah............................................. ....
Okunmamış 25-06-2013
Super Moderator

Naci babadan bir alıntıda benden.Whitesi yıllardır savunan naci baba bakın neler yazmış.

ARKADAŞLAR MERHABA SELAMLAR

TEJON MODELİ VE KULLANIM KİTAPÇIĞI İNCELENMİŞ VE ALET DE TEST EDİLMİŞ OLUP COINMASTER 6000 Dİ İLEN EŞDEĞER BİR MAKİNE OLDUĞU SAPTANMIŞTIR.

ARADAKİ FARKLARI DA ŞÖYLEDİR 6000 Dİ 30 YIL ÖNCESİ YAPILMIŞ O ZAMANIN TEKNOLOJİSİ VE PİYASA PARÇALARI KULLANILMIŞ ARADAN GEÇEN BUNCA ZAMAN ZARFINDA DA SON TEKNOLOJİNİN GETİRDİĞİ RAHATLIKLAR KULLANILMAKTADIR BİR 6000 Dİ NİN KUTUSU AÇILDIĞINDA 1.5 KART MEVCUTTU VE TÜM KARTLAR TAMAMEN PARÇA İLEN DOLUYDU ŞİMDİ İSE BU TÜM O PARÇALARI MİKRO ELEKTRONİK İŞLEMİ İLEN ÇİPSLERE YAPILIYOR VE TÜM O PARÇALAR BU UFAK ENTEGRE İÇLERİNE SIĞDIRILIYOR BU YÜZDEN DE KUTU EBADLARI MUAZZAM ÖLÇÜLERDE KÜÇÜLMEKTEDİR Kİ MİSAL EKRANIN ARKALARINA ARTIK KARTLAR MONTE EDİLİYOR BÖYLE BÜYÜK KUTULAR KULLANILMIYOR ARTIK.
TEK BÜYÜK ÇE KUTU KULLANAN WHİTESİN MAMÜLLERİDİR NE KADAR BİLGİSAYAR SİSTEMİ KULLANILSA DA BU MAKİNELERİN MENÜLERİ AYRI AYRI VE ÇOK OLDUĞU İÇİN ÖYLE EKRAN ARKASINA MAALESEF SIĞMIYOR HATTA KUTUYA BİLE DE SIĞMIYOR EKRANIN ARKASINA DA ÇİFT KART OLARAK EKLEMESİ DE MEVCUTTUR SADECE WHİTESLER DÜNYAA ÇAPINDA TAM TEŞEKÜLLÜ VE TAM PROFESYONEL MAKİNE İMAL ETİĞİ İÇİNDİR BU FARKI ..BUGÜN 60 A YAKIN MÜŞTERİ KONTROLLÜ AYRI AYRI MENÜ HİÇBİR MAKİNEDE YOKTUR KISACASI BİRKAÇ AYRI MAKİNEDEN BEKLENEN TÜM PERFONMANSLARI TEK GÖVDEDE BAŞARIYLA SERGİLEDİĞİ İÇİNDİR BU PARÇA FAZLALIKLARI MECBURLAR BÖYLE YAPMIYA NE DİYEYİMKİ İŞTE MAKİNE İŞTE MAKİNELER İŞTE MAKİNECİKLER KARAR SİZLERİNDİR BENDEN ANLATMAK..

VE TEJON 6000 Dİ DEN TEK PARADA DAHA DA DERİN
6000 Dİ DE EKRAN VAR TEJONDA YOK
AYIRIM HER İKİSİNDE DE AYNI BAŞARIDA
TOPRAK VE HAVA FİLTRELEME TEJONDA DAHA BAŞARILI
MANUEL TOPRAK AYARI TEJONDA DAHA İYİ
PARAZİTLENME OLAYI HER İKİSİNDE DE AYNI DA BAŞ AĞRITMAZ BU DURUM
TEJONUN BÜYÜK KÜTLEDE DE TEK TEKTEKDE DE 6000 Dİ YE FARKI HEMEN HEMEN 50 CM DAHA FAZLALIK GÖSTERİYOR TEK PARADA TEJONUN FARKI 15--20 CM DAHA FAZLA

6000Dİ LERE MERAKLI OLANLARA ALTERNATİF OLARAK TEJON TAVSİYE EDİLİR HEM DE BÜYÜK BİR RAHATLIKLAN....................................... .................................................. .....ONK...

SAYGILAR.......................................... ..............................NACİBABA............ ................ONK....
Okunmamış 26-06-2013
strabon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

.................................................. .................................................. .........................

Konu strabon tarafından (28-06-2013 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 26-06-2013
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Alıntı:
strabon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
adam hepinizden akıllı
Eğer denildiği gibi bu adam hepimizden akıllıysa ben o kadar akıllı olmadığım için memnunum...
Tesoro tejon ve wihites 6000di pro sl kullanmış biri olarak,Tejonun her konuda 6000 den bir adım önde olduğunu söyleyebilirim ama tek parada 15-20cm fark olduğu koca bir yalandır. Tek parada zaten topu kökü 30cm olan tejon 15-20cm fark atıyorsa bu demek olurki 6000 10-15cm den algılıyor (düz mantık)
Eğer bu adam çubuk satıyorsa akılla değil, yalanla satıyordur.
Okunmamış 26-06-2013
Super Moderator

Alıntı:
Atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sayın strabon bence dusuncenız yanlıs bu işlerde umut dunyası baglayan cok kişi vardır egerki bu umut dunyası üzerinden ticaret yapanı sizde tebrık edıyorsunuz o zaman eskı yerli işe yaramayan cıhaz fırmalarınıda tebrık edınız
Atmacaya katılıyorum.
Okunmamış 28-06-2013
strabon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

yahu banane naci'nin,ötekinin, berikinin ne sattığından.ve banane ki; yıl olmuş 2013, gelişen ve her geçen gün büyüyen teknolojik dönemde kimin nereye ne para verdiğinden.Herkesin terbiye edilip eğitilemeyeceğini,eğitim ve terbiyenin de çoğu zaman kişinin kaderden ziyade kendi bilinçli tercihleri sonucu geliştiğini ben anlayalı hanidir zaman oldu.
Ben sadece naci'nin yöntemleriyle ve çubuk denilen bilimsel hiç bir gerçekliği olmayan bir nesnenin hala bu kadar çok satılması olayına ironi yapmıştım.
fakat; bizim en başta kendi yönetimin bunu anlamayarak laf sokuşturmasından çok rahatsız oldum.Bu sebeple yazdıklarımı siliyorum.Siz nasıl biliyorsanız öyle yorum yapın... Devam ...
Okunmamış 28-06-2013
Super Moderator

Alıntı:
strabon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu banane naci'nin,ötekinin, berikinin ne sattığından.ve banane ki; yıl olmuş 2013, gelişen ve her geçen gün büyüyen teknolojik dönemde kimin nereye ne para verdiğinden.Herkesin terbiye edilip eğitilemeyeceğini,eğitim ve terbiyenin de çoğu zaman kişinin kaderden ziyade kendi bilinçli tercihleri sonucu geliştiğini ben anlayalı hanidir zaman oldu.
Ben sadece naci'nin yöntemleriyle ve çubuk denilen bilimsel hiç bir gerçekliği olmayan bir nesnenin hala bu kadar çok satılması olayına ironi yapmıştım.
fakat; bizim en başta kendi yönetimin bunu anlamayarak laf sokuşturmasından çok rahatsız oldum.Bu sebeple yazdıklarımı siliyorum.Siz nasıl biliyorsanız öyle yorum yapın... Devam ...
Bilmeyerekten yaptığımız yorumdan dolayı kusura bakmayın hocam .Hakkınızı helal edin.
Okunmamış 28-06-2013
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

Strabon'un orda ironi yaptığı çok açık,sadece sizden akıllı derken biraz şaşırdım ve düşündüm,evet akıllı olduğu gerçek ama bazı kişilerden akıllı hemde çok akıllı,bu çubuk konusunda kimse eğitilemez ben bunu anladım.
Yıllardır çubuk yüzünden başına gelmedik şey kalmamış insanlar tanırım, ne kadar da eğitmeye çalışsam nafile,üstelik fırça yerim, sen çokmu biliyorsun derler.Kimisi tövbe bi daha elime çubuk almam der ama bir çubuk yapımı hakkında tarif duydumu kolları savar illa onu yapar dener,bu yüzden insanlara çubuk denilince hiç uğraşıp çenemi yormuyorum.Vayy,ilginç,hmm,müthiş gibi kelimeler kullanıyorum ne karşımdaki kırılıyor nede ben geriliyorum
İnsanlar başlık, kablo, tak çıkar gibi şeyleri sevmez üstelik gittiği araziyi 5dk içinde arayıp taramayı ister zahmetsiz, bu yüzden bu çubuk işi daha artar eksilmez,onk insanların bu yönünü bildiği için gerçekten akıllı ve çubuklarınlaN acaip defineci buluyor...
Okunmamış 29-06-2013
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

ONK nin aklının ondan çubuk alanlardan kat kat fazla olduğunda hemfikiriz..de, sanıyorum küçük bir yanlış anlama olmuş.bazen böyle şeyler olabiliyor ama fazla büyütmeden tatlıya bağlanması doğru olanıdır..

Adres:Tandoğan Mahallesi,Billur Sokak,Özer İş Hanı No:12/8
Sincan/ANKARA

TLF:0312 2687887
Okunmamış 29-06-2013
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Konuyu gülüp eğlenelim diye açtım gene gülememişiz arkadaş.
suphanaktas kişi bunu beğendi.

Etiketler
Çılgın, naci

Seçenekler
Stil