Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Genel Cihaz Bilgileri > Dedektör Marka Ve Model Kıyaslamaları

Dedektör Marka Ve Model Kıyaslamaları Her marka cihazın ve modelinin Birbirleri arasındaki Kıyaslamaların yapılacağı Bölüm

Beğeni şeması87Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 14-08-2013
ekran1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Exclamation gladiatör alan tarama

bu nasıl bir cihaz bigisi olanlar anlatabilirmi ayrıca videoları var

Konu ekran1976 tarafından (14-08-2013 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 14-08-2013
Phanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Yönetici

"Yersen" teknolojisi...
Kayıp Kepenek kişi bunu beğendi.
Okunmamış 14-08-2013
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

İki anten tutturulmuş boş kutu.ha birde led takılmış ki,elektronik olan tek şeyde bu.Hayalci kitleyi hedef seçen cambazların sözde cihazı.

Adres:Tandoğan Mahallesi,Billur Sokak,Özer İş Hanı No:12/8
Sincan/ANKARA

TLF:0312 2687887
Okunmamış 14-08-2013
Yeni Üye

ya arkadaşlar video izledim bir tane aldım bırak altını gümüşü demire bile gitmiyo kafasına göre dönüyo haklısınız galiba arkadaşlar
SiNeKaDaM kişi bunu beğendi.
Okunmamış 14-08-2013

Alıntı:
ekran1976 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya arkadaşlar video izledim bir tane aldım bırak altını gümüşü demire bile gitmiyo kafasına göre dönüyo haklısınız galiba arkadaşlar
Geçmiş olsun.Keşke,almadan önce bize danışsaydınız.kutuyu açarsanız söylediğim gibi içinde hiç bir devre olmadığını göreceksiniz.sap kutuyla,serbest dönecek şekilde veya rulman vasıtasıyla irtibatlandığı için elinizin en ufak hareketinde ağırlık merkezi bozulduğundan antenler bir tarafa meyleder ki,sizleri altına yöneliyormuş gibi yanıltan budur.

Sincan/ANKARA

Okunmamış 14-08-2013
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Yapmışsın bir cihaz bari içini doldur.Git hurdacıdan devre al kes kes doldur içini.Bu kadarda olmaz.Resmen dolandırıcılık sahteciliğede girer.
Okunmamış 14-08-2013
BigBang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Adını çok doğru koymuş ama adam . Arena'da ölmeye mahkum
vatan61 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 14-08-2013
Yeni Üye

Alıntı:
Ercan_Usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun.Keşke,almadan önce bize danışsaydınız.kutuyu açarsanız söylediğim gibi içinde hiç bir devre olmadığını göreceksiniz.sap kutuyla,serbest dönecek şekilde veya rulman vasıtasıyla irtibatlandığı için elinizin en ufak hareketinde ağırlık merkezi bozulduğundan antenler bir tarafa meyleder ki,sizleri altına yöneliyormuş gibi yanıltan budur.

internette çok yorum araştırdım ama bulamadım .....keşke bu fromda sizlere danışsaydım .....türkün aklı ya kaçarken ya sıçarken diye bi söz var bizde dolandırılınca geldi aklımıza neyse çocuklar yeni oyuncaklarını buldu ....
Okunmamış 15-08-2013
Super Moderator

Alıntı:
ekran1976 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
internette çok yorum araştırdım ama bulamadım .....keşke bu fromda sizlere danışsaydım .....türkün aklı ya kaçarken ya sıçarken diye bi söz var bizde dolandırılınca geldi aklımıza neyse çocuklar yeni oyuncaklarını buldu ....
Bunu alan yada alacak olanın internette araştırması yada yorum bırakması zor ihtimal yani internetten faydalanacak birisi değildir.Öyle olsa bile mesela siz hiç bir yorum ve bilgi bulamadıysanız bu cihazla ilgili diğer alan taramaların işe yaramadığıyla ilgili yorumları görmüş olmalısınız ve burdan bir mantık yürütebilirdiniz.Neyse en azından daha fazla zarar etmeden doğruyu görmeniz sevindirici bir durum.
Okunmamış 24-08-2013
KahramanCrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Kardeşim yalan yanlış milletin cihazını karalamayın bunu biz denedik ve kullanıyoz işimizi görüyor kullanmayı bilen bilmiyen herkez almış sonra gelmiş yorum yapmış muhakkak almıyanlarda yapmıştır yorum nede olsa Çamur at izi kalsın mantıgı zaten adam videoda diyor gelin beraber test edelim diye biz testlere gittik aynen testlerdeki gibi çalıştıgını gördük..( ZATEN KİMSE ÇALIŞMIYORDA DEMİYOR ) içine takmışlar kafayı neyle neyi satın almak istiyorlar anlamadım içinde ne olmasını isterdiler acaba
650 tl alıyoruz tepkiside arazide güzel nerde yön verip dönme yaptıysa oraya Radar Kurduk ya boşluk yada Malzeme verdi.. Kolay gele....
Okunmamış 24-08-2013
BigBang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
KahramanCrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim yalan yanlış milletin cihazını karalamayın bunu biz denedik ve kullanıyoz işimizi görüyor kullanmayı bilen bilmiyen herkez almış sonra gelmiş yorum yapmış muhakkak almıyanlarda yapmıştır yorum nede olsa Çamur at izi kalsın mantıgı zaten adam videoda diyor gelin beraber test edelim diye biz testlere gittik aynen testlerdeki gibi çalıştıgını gördük..( ZATEN KİMSE ÇALIŞMIYORDA DEMİYOR ) içine takmışlar kafayı neyle neyi satın almak istiyorlar anlamadım içinde ne olmasını isterdiler acaba
650 tl alıyoruz tepkiside arazide güzel nerde yön verip dönme yaptıysa oraya Radar Kurduk ya boşluk yada Malzeme verdi.. Kolay gele....
Madem malzeme bulduğunu söylüyorsunuz ; cihazı sabitleyip cihazın etrafında bir altın veya parayı döndürüp video çekin de bizde tepki verdiğini görelim
Okunmamış 24-08-2013
Super Moderator

40 50 yılını alan tarama türü cihazlara vermiş bir amcamızın ifadesi "bu kadar sene boşa uğraşmışım yeğen " şeklindedir.kullanmayı bilmiyor değildir herhalde bu kadar senede. Tespit ettikten sonra radar kurmak ne anlama geliyor.
Okunmamış 24-08-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

bence arkadaşa inanmak gerekli alantarama radar kesin bu radar dediyide okm nin radarıdır aynı yerde ikisininde tepki vermesi ancak böyle bi ikiliyle olur alantaramalara azda olsa merakıım biraz inancım var ama böyle saçma savunmalar ilk mesajda bilirkişi edasıyla insana pes dedirtir

alantarama radar bari radarı böyle saçma işlere alet etmeden savunsa dünya alantarama yanında en azından dedöktör kullanın teyit edin diyor bizimkiler radar la teyit ediyor radar yakalamazsa derindedir savunmaya bak gizeme bak fiyatıda uygunmuş gülermisin ağlarmısın

Konu vatan61 tarafından (24-08-2013 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 25-08-2013
KahramanCrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

yazınızı kırmızı olduğundan sildim dilersen yeniden normal şekildeyazabilirsin

Konu vatan61 tarafından (25-08-2013 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 26-08-2013
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Alıntı:

"Yaptım ve yazdım oldu" teknolojinizden ziyade biz kullandığınız radarları merak ettik. Rica etsek bu radarları belirtebilir misiniz?
Okunmamış 26-08-2013
kontarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

s.a. arkadaşlar ben ilkin bu işe hobi olarak basladım ve 10 sene icinde cihazlara yaklasık 20-25 bin tl para harcadım elimden baya cihaz geldi gecti cok paralar verdim. bu cihazında videosunu izledim kapıda ödemeli olarak aldım ve 3 ay gibi bir zamandır kullanıyorum ilk zamanlar kullanamadım sonra biraz alıstım cihaz baya güzel sekilde boslukları buluyor suan elimde 3 dedektör mevcut 4 tanede alantarama cihazından var bir sekilde hepsini kullanıyorum. ama bu cihazda kullanılmayacak bir cihaz değil parasına göre bana iyi geldi cünkü ben 8-10 bin tl verdiğim cihazlarda oldu isimlerini vermiyorum cünkü milletin kafası karısmasın benim kullanamadıgı belki baskası kullanır. örnek benim arkadaslarımda farmet var 3 kişide biri kullanamıyor cihazı kötülüyor ikisi cihazdan gayet iyi sonuclar alıyorum diyor yani bu işler böyle kullandıgında iş yapılmayacak cihazı satacaklarını düşünmüyorum. bunuda tecrübelerime dayanarak söylüyorum.
adam dünya para veriyor radar alıyor kullanamıyor kötü diyor ama işten anlayan aynı cihazı kullanıyor iyi diyor. ben bu işlerin böyle oldgunu düşünüyorum tabi bunuda bu zamana kadar olan tecrübelerimden yola cıkarak diyorum. hic bir cihazcı benim babamın oglu değil bence kullanıcı gercekten kullana bilecegi cihazı almalı anlamalı ve güzel sekilde kullanmalı .
sondurak kişi bunu beğendi.
Okunmamış 26-08-2013
Super Moderator

Boşluğu gösterebilir.Yani gösterdiklerinden sadece birkaçı boşluk çıkabilir.Ama metal olarak sadece büyük demirleri tespit edebilir.bi kaç çeşit taramacı götürdüğüm yerde 2 nokta tespiti yapıyorlar hep aynı noktayı yani.birinde at nalı var diğerinde bişe yok biz biliyoruz.ama bişey olmayan yeride gösteriyor.
Okunmamış 26-08-2013
kontarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

canpoali cihazı denedim demire gitmiyor bahcemde birkac metal denedim ama demiri kesinlikle göstermiyor bundan adım gibi eminim dediğim gibi bircok cihaz kullandım sonuc aldıgım oldu alamadıgım oldu. Bu cihaz altınada gidiyor 15 cm gibi bir deirinliğe ceyrek koydum denedim. tabi bunlara biraz önceki acıklamamda girmedim fikir sormuslar ben sadece fikirlerimi söyledim.

Benim düşüncem her zaman derim kullanıcı aklına yatan ve kullana bileceği cihazı almalı ve o cihazı gercekten benimsemeli ve sevmeli diyorum. Sen bir cihazla iş yaparsın baskası aynı cihazla iş yapamaya bilir birazda sans kısmet işleri diyorum ben.
sondurak and quentus like this.
Okunmamış 26-08-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıvrak Üye

güzel açıklama olmuş mantıklı ve seviyeli tarafsız tecrübe sahibi deneyimli kullanıcı bilgilerine herzaman ihtiyaç var sizden daha geniç teferruatlı bilgiler paylaşmanızı bekleriz sizin tecrübeniz bizlerin kafasındaki bazı ön yargıları belki silmesede yumuşatır daha fazla paylaşım konuyu daha iyi anlamak demek
Okunmamış 26-08-2013

Kontarx,hiç böyle mucize bir cihazın yapısını merak edip,kutunun alt tarafındaki iki vidayı söküp bakmadınız mı?siz merak etmiyorsanız biz ediyoruz.rica etsek ve sakıncası yoksa cihazın iç yapısının resimlerini konuya atarmısınız?

Sincan/ANKARA

Etiketler
alan, gladiatör, tarama

Seçenekler
Stil