Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Genel Cihaz Bilgileri > Cihaz Videoları

Cihaz Videoları Cihazlarla İlgili Videoları Bu Bölümde Paylaşabilirsiniz

Beğeni şeması1Beğeniler
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 05-01-2013
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

Alıntı:
caponali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kazdığı yerin hemen sağ tarafı daha önce kazılmış.Önceden kazıldığı belli olmasın diye parayı yan taraftan yerleştirmiş.Tek parayı böyle uzaktan algılayacak bir sistem imkazsız şu anda.Zaten cihazın ses vermesi ile noktalama yapmak saçma görünüyor.Çünkü önce sol taraflara ses veriyor sonra sağa dönüyor.Paranın üzerindede bangır bangır burda demiyor.Yani paranın olduğu yerle alakasız ses veriyor.
humhum usta burda yan tarafın kazıldıgı ve üzerine otlar uzun çalı gibi dallar atarak kapatmaya calıştıgı belli...Fakat konuyu okuyunca sizin kullandıgınızı ve işe yaradıgını duyunca bende şaşırdım..Bi çok kimsenin alan tarama konusunda arayış içinde oldugu yıllardır aradıgını bulamadıgı dönemler bitmedi ve bitmeyecek gibi...En azından dedektörle kombine olabilen böyle bi sistemi geliştirip hem kendiniz kullansanız hemde piyasada kullanılabilecek şekilde üretime geçseniz çok makbule geçer...Benim sorum şu abi..Şimdi bu sistemde çalışan cihazlar sadece değerli madenleremi gidiyor yoksa altın-gümüş-bronz diye herhangi bi frekans aralığı ayarlama şansımız varmı.saygılar.
Okunmamış 05-01-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abanoz üye

bu konuda aslında şöyle bi eksiklik ve ön yargı var çubuk alantarama safsata işe yaramaz genel düşünce genel mantık böyle

aslında bu sistemlerede ciddi bi emek verilse dedöktörlere gösterilen ilgi cihazlara verilen emek bu sistemlerede verilse bence bi nebzede olsa işe yarama şansı vardır
herkezin çevresinde biçok alantaramacı var bazı tecrübeli deneyimli kullanıcılar bazı başarılarda sağladığı aşıkar bence bu sistemlerinde suyunu çıkarmadan abartmadan birazdaha mantık çerçevesinde daha ciddi incelenmeli daha geniş araştırılmalı en azından avrupa bu işi reddetmemiş ve bazı üretim ve çalışmalarda yapmış her nekadar başarı şansı azda olsa bilimsel olmasada bu konuda site olarak daha çok araştırma yapmakta fayda var düşüncesindeyim
Okunmamış 05-01-2013
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Bozuk saat bile günde iki kere doğru zamanı gösterir..
Adres:Atatürk Mah,Meltem Sokak,No:38/13 Sincan/Ankara
Okunmamış 05-01-2013
vatan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abanoz üye

ercan usta ben alantaramacı deyilim bikere bunu söyleyeyim fazla inanmadığım güvenmediyim bi sistem buna rağmen bu konuda toplum olarak önyargılıyız oysa birazdaha kafa yormada fayda var diye düşündüm iş yapar yapmaz o ayrı konu ve tartışılır iş yaparsa hangi konuda nekadar nasıl başarı sağlana bilir gibi konuları irdelemek red etmekten iyidir araştırmak bu konuda bence çok ön yargılıyız
Okunmamış 06-01-2013
humhum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
Ercan_Usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bozuk saat bile günde iki kere doğru zamanı gösterir..
Ercan usta kusura bakma ama herkesin senin düşündüğün gibi düşünmesini istiyorsun ve hiç bir kimsenin ne fikrine ne bilgisine nede tecrübesine saygı duyuyorsun ,şunu fark ettim ki bu forumdaki bazı arkadaşlar sırf sen kızacaksın yada eleştireceksin diye senin kendince doğru gördüğünün dışına cıkamıyor dolaysıyla forum pasif hale düşüyor , ayrıca madem ki bu konuları safsata yada palavra olarak görüyorsun Uzaktan Tarayıcılarla ilgili
açılan başlıklar' daki yorumlara yada paylaşımlara katılmaman veya hiç tıklamaman çok daha isabetli olacağını düşünüyorum, ha olumsuz eleştirilerin devam ederse bilesin ki daha evvelki gibi hiçbir şekilde senin sorularına cevap yazmayacağım, umarım seninle ortada buluşabiliriz.

Saygılar.
Okunmamış 06-01-2013
Kayıtlı Kullanıcı

Yabancıların yıllardır yaptıkları ''Yakın ,Orta ve Uzaktan Algılayıcılar'' teoriyi destekleyici nitelikte.

Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg PDs.jpg (96,5 KB (Kilobyte), 13x kez indirilmiştir)

Konu humhum tarafından (06-01-2013 Saat 04:59 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 06-01-2013
BigBang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

Alıntı:
humhum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yabancıların yıllardır yaptıkları ''Yakın ,Orta ve Uzaktan Algılayıcılar'' teoriyi destekleyici nitelikte.

Hangi teoriyi destekliyor Usta ? Ben asıl onu merak ediyorum ... Bi iyonlaşma deniliyor , bi statik elektrik deniliyor . İkisi de bambaşka şeyler olduğu halde anten teorilerine yaklaştırılıp bişey yapılmaya çalışılıyor ama tam olarak hangi teori olduğunu açıklayan olmadı maalesef ...
Okunmamış 06-01-2013
Ercan_Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators / FARMET Yönetimi

Alıntı:
humhum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ercan usta kusura bakma ama herkesin senin düşündüğün gibi düşünmesini istiyorsun ve hiç bir kimsenin ne fikrine ne bilgisine nede tecrübesine saygı duyuyorsun ,şunu fark ettim ki bu forumdaki bazı arkadaşlar sırf sen kızacaksın yada eleştireceksin diye senin kendince doğru gördüğünün dışına cıkamıyor dolaysıyla forum pasif hale düşüyor , ayrıca madem ki bu konuları safsata yada palavra olarak görüyorsun Uzaktan Tarayıcılarla ilgili
açılan başlıklar' daki yorumlara yada paylaşımlara katılmaman veya hiç tıklamaman çok daha isabetli olacağını düşünüyorum, ha olumsuz eleştirilerin devam ederse bilesin ki daha evvelki gibi hiçbir şekilde senin sorularına cevap yazmayacağım, umarım seninle ortada buluşabiliriz.

Saygılar.
Lafı bırakıp,çalışan herhangi bir uzaktan algılayıcıyı,bir yere sabit koyup önünden metali geçirerek,bırak kilometreleri santimlerden algıladığını gösterde bizde inkarcılığı bırakıp LRL lere iman edelim.. ve bu kısır tartışma da burda bitsin..
Adres:Atatürk Mah,Meltem Sokak,No:38/13 Sincan/Ankara

Konu Ercan_Usta tarafından (06-01-2013 Saat 08:01 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 07-01-2013
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
BigBang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hangi teoriyi destekliyor Usta ? Ben asıl onu merak ediyorum ... Bi iyonlaşma deniliyor , bi statik elektrik deniliyor . İkisi de bambaşka şeyler olduğu halde anten teorilerine yaklaştırılıp bişey yapılmaya çalışılıyor ama tam olarak hangi teori olduğunu açıklayan olmadı maalesef ...
Dediğin doğru şimdilik nasıl bir etkiden dolayı bu çekimi yada etkiyi yaptığı kesin olarak bilinmiyor veya ıspatlanamıyor , ama şu gerçek ki gerek benim denemelerimde gerekse yabancıların denemelerinde herhangi bir meblanın etrafında açıklanamayan bir manyetik etki oluşuyor, Morganın videolarında da açıkça algılama yönü görünüyor.

Saygılar.
Okunmamış 07-01-2013
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
Ercan_Usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lafı bırakıp,çalışan herhangi bir uzaktan algılayıcıyı,bir yere sabit koyup önünden metali geçirerek,bırak kilometreleri santimlerden algıladığını gösterde bizde inkarcılığı bırakıp LRL lere iman edelim.. ve bu kısır tartışma da burda bitsin..
Ustam sen bu Uzaktan Algılayıcıları Metal Dedektörü ile karıştırdın galiba.. Dikkat edersen her zaman söylediğimiz bir deyim var '' Mebla en az bir yıl yada fazla süre toprakta kalması gerekiyor'' o açıklanamayan ..... etki oluşması için. Ispat olarak şimdiye kadar çekilmiş yüzlerce Videolar var Yabancılar tarafından, biraz araştırıp anlamaya çalışman yeterli olacaktır.

Saygılar.
Okunmamış 24-01-2013
coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

İnanması güç gerçekten şaşkınım...

krezus35 kişi bunu beğendi.
Okunmamış 13-09-2014
lemilemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

Konu benimde ilgi alanımda olduğu için birkaç şey yazma gereğini duydum.İnananmayan dener kendisi görür.Olay şu.Vlf veya Pı farketmez tesbit ettiğiniz metalin ayrımında kuşkuya düştüyseniz daha kazmadan önce demirmi değilmi yani değerlimi değersizmi tesbitini kolayca yapabilirsiniz.Sadece yanınızda bulundurmanız gereken L tipi tek kişilik 2 adet 6mm lik bakır çubuk olacak.Noktaladığınız yerin üstünden bir kaç kez emin oluncaya kadar geçin.Çubuklar x yapıyor yani çarpı yapıyorsa değerli ,yapmıyor veya çok az tepki veriyorsa kesin demir veya çeliktir.sadece çubukları sabit tutmaya çalışın yeter zamanla oda öğrenilir.100%90 emin olabilirsiniz zamanla boşa değersiz kazmaktanda kurtulursunuz.Bi deneyin derim ne kaybınız olacakki 6lık 2 tane bakır çubuk 2tly alabiilirsiniz.Derlerya " denemesi bedava" .

Etiketler
dedektör, ile, pistol, tek, tekçilik, videosu

Seçenekler
Stil