Yükleniyor...
Farmet Teknoloji, Phanes, coskun, Ercan_Usta, sezgin64, caponali

Go Back   Farmet Forumları > Cihazlar Bölümü / Treasure Hunting Devices > Genel Cihaz Bilgileri > Cihaz Videoları

Cihaz Videoları Cihazlarla İlgili Videoları Bu Bölümde Paylaşabilirsiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 17-01-2012
isahamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

Angry garret ace 250 xp gmax2

daha önce birkaç makina kullandım hiç birisi adam akıllı iş yapmadı sadece garret 10x100 diye bi cihazımla en fazla dört parmaktan sikke toplardım vede net olarak hepsini ayırt ederdim ama yirmi cm aşaya kamyonu gömsen görmedi şimdi yeni iki adet cihaz aldım garret ace 250 ve xp gmax2 hava testinde ikiside iyi gözüküyodu ama ace 250 normal bir tuğlayı girdım tuulanın altından bir tlyi bile almıyo bir tlyi alıp boş tuğlaya sinyal veriyo hırsımdan kırcaktım ama birde ortalık yaş ondandır diye düşündüm malum şuan kar yeni eridi xpye gelince şuan için inceliğini bilmiyorum alalı ikigün oldu ama dün akşam tarlaya gittim çok yerden sinyal aldım demir sesi kapalı olduğu halde 5 cm derinlikten bi karış tel buldu ince ses vererek ve çok parazitli bi çalışması vardı sonra ikinci sinyal çok güçlü değerli sesi verdiği yer genişte bi sinyal veriyodu ama 10 cm gibi bi derinlikten taş çıktı baş parmak ucu kadar canımın sıkıntısıyla ewe dönüş yaptım sizce bunlar toprağın yaş olmasındanmı kaynaklanıyo çok azda bi kar vardı
Okunmamış 17-01-2012
efe75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

kardeş garret 250 ac tuglaya kesinlikle ses vermez .nokta koyuyorum veremez .tuglanın altından metali görürümü görmeme sansı yok. görür.1 he dersen ! tuglanın altından bi altın yussuk koyduk demir olarak gördü inanırım .onuda metal olarak görsün istiyorsan yeni garret 350 yi dene derim .
Okunmamış 17-01-2012
Kayıtlı Kullanıcı

Question

vala kardeş öle diyonda tuğla derken ben hani şu duvara kullandıkları tuğla varya yan yatırdım delikleri tek tek kullandım birinci delikte denemeim bile okadardan alsa bile benim işimi görmez ikinci deliğe koyuyoru görmüyor dediğim gibi ortam çamur yaş tuğla yaş ondan olurmu diye sordum siz de dedinizki tuğlaya sinyal vermesi imkansız peki yalanmı söylüyorum ben uzak değilsen görüşelim gösteriyim sana ötüyomu ötmüyomu ben çorumdan
Okunmamış 17-01-2012
poyrazefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gelişmiş Üye

xp gmaxx 2 analog bir cihazdır aynı eski radyolara benzer radyolarda nasıl tam frekansı yakalayamazsanız cazır cuzur yapar ve işi bilmeyen biri bunu bozuk zanar fakat işi bilen radyoda frekansı tam yakalar ve radyoda haberde dinler müzikde dinler xp gmaxx2 de öyle kullanması beceri isteyen ve en az 6ay sonra dedektörünle bütünleşebileceğin piyasada bir çok VLF dedektörü bozan hakkı yenmemesi gereken bir dedektördür çevrende xp gmaxx2 iyi kullanan bir arkadaşın varsa onla takıl ilerleyen zamanlarada pişman olmayacaksın bizden fikir tavsiye ama yinede karar senin kardeş....
Okunmamış 17-01-2012
efe75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

valla ne diyeyim kardeşim ben kullanıyorum ac 250 de kulladım şu anda euro ac 350 var on numara bi cihazmı degil ama fiyatına göre piyasadaki vlf ler içinde ideal bi cihazdır
gine iddia ediyorum tuglaya ses vermez sen yalan söylüyosun demiyorum ya baslıgında bi problem var yada yada oten tuglanın içinde mutlaka bi metal var
.
Okunmamış 17-01-2012
Farmet Teknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Site Sahibi / Tel: 0232 339 85 74

Farmet Teknoloji - MSN üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji - YAHOO üzeri Mesaj gönder Farmet Teknoloji isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Euro ace 350 modelini bilemiyorum da şu ana kadar sattığımız hiçbir ace 250 tuğla altından (demir kapalı konumda) hiçbir şekilde parayı almadı. All metal modunda ise tuğlaya da sinyal veriyorlardı. Tabi tuğladan tuğlaya fark çok olabilir. Bizim kullandığımız kalın ve aşırı mineralli tuğla.
Yalnız normal inşaat tuğlasından almaması bir garip. Çünkü yeni tuğla mineralli olmaması lazım.

Hoşçakalın
Okunmamış 18-01-2012
Kayıtlı Kullanıcı

evet bende bi anlam veremedim on yıl önceki senelerin garreti bile yapmıyodu bu hatayı ibreliydi o herşeyi net olarak biliyordum gümüşü demiri bakırı altını buronzu yüzde beş yanılma payıyla analaya biliyordum tek sıkıntısı dört parmaktan aşağısını kesinlikle görmüyodu ama bu yeni gelişmiş daha derin alması ayırması tam olmasa bile tuğlaya minarala ötmemesi hele helede bu yeni tuğlaya ötmemesi lazımdı yarın akşam gene başka tuğlalarla deniyeceğim bi arkadaşta yorumlarda o tuğlada belki metal vardır ötmemesi lazım diyor birde soğuk ve yaştan olabilir diye düşünüyorum yaşı bilmem ama soğuk etkiliyeceğinden eminim hala aynı hatayı verirse ya bozuk yada harbi dandik bu 250 diyemiyorum bi yakınlarımda kulanan bi arkadaşda varsa yan yana getirip deneyeceğim . ilginiz için teşkrler
Okunmamış 18-01-2012
Kayıtlı Kullanıcı

bende öle düşünüyorum tekrar tekrar denicem olmassa aynından birinde bulup yanyana kıyaslama yapcam .. bu arada ben cihazı kötüleyerek veya överek bişi elde edecek değilim çeşitli cihazlar kullandım eski bi garetim vardı 10 yıl önceleri derinliği olmasada unutamadım onu. ha üç gün önce cihazım yoktu araştırıyodum hesaplının iyisini ama aklıma gelen ilk isim garret geliyor bi garret bi xp aldım aceden memnun değilim ama xp den memnunum bu akşam birazcık çözdüm kendisini azda olsa ıspatladı kendini işe yara gibi geliyo bakalım. İlginiz için teşekür ederim.
Okunmamış 18-01-2012
reis07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıtlı Kullanıcı

ace demeyin başıma agrılar giriyor derinlik toprakta yarım karış kırmızıtoprakta ıslaksa artık garetten hic bişey istemeyin yazın kuru topraktada iş görmüyor bu cihaz sahilde gevşek toprakta kumda toprak tam oturmamış topraklarda iş görür tavsiye etmiyorum illada kafama koydum alacam deneyecem diyorsanız ben vereyim boşuna cok para vermeyin g max 2 kullanmadım ama cok okurum ben övünmek gibi olmasın arkadaşların dedigine göre gramajlı paralarda iyi diyorlar toprak kuru olursa daha iyi calışıyor ıslak tprakta parazit yaptıgını söylüyorlar saygılar........
Okunmamış 18-01-2012
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı:
reis07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ace demeyin başıma agrılar giriyor derinlik toprakta yarım karış kırmızıtoprakta ıslaksa artık garetten hic bişey istemeyin yazın kuru topraktada iş görmüyor bu cihaz sahilde gevşek toprakta kumda toprak tam oturmamış topraklarda iş görür tavsiye etmiyorum illada kafama koydum alacam deneyecem diyorsanız ben vereyim boşuna cok para vermeyin g max 2 kullanmadım ama cok okurum ben övünmek gibi olmasın arkadaşların dedigine göre gramajlı paralarda iyi diyorlar toprak kuru olursa daha iyi calışıyor ıslak tprakta parazit yaptıgını söylüyorlar saygılar........
almak için deyil ben zaten iki sinide aldım çok az kullandım fakat garret 250 bi işe yaramaz deyip kötülemeden başka kullanıcılarında fikrini sorayım dedim düşünceme göre sorun belki bendeki makinadadır arızalı çıkmış olabilir şimdi başkasındakiler iyi çıkıpta banada arızalı geldiyseki şayet kötülemem doğru olmaz diye düşünmüştüm en azından ağrızalı ysa yollarım geri demiştim kendi kendime ama sizin anlattığınıza göre arızalı deyil özelliği öleymişş)) tam anlatıklarınızda tutuyo ama kuru toprakta kullanmadım ondada bi işe yaramassa artık numunelik duracak evde yani satamamda ben onu ne diye veriyimki en azından yakınımda ki arkadaşlar kazık yememiş olur ama yanlız gmaxsa gelince bu yaş çamurda parazit yapıyo doğru ama 3 gündede çözüle bilecek makina ilk gün taş çıkarmıştım ama onuda sinyal vermemesi için sildim çamur olmasına rağmen iş yaptığını gördüm ve şunu anladım çamurda derinlik baya düşüyo ve küçük bi parçaya geniş bi sinyal veriyo kuru toprak şu an olmadığı için deneyemedim ama daha derine ineceğine inanıyorum . bu arada gmax 2 den daha derin tek para cihazı bilen bizzat deneyen varsa bilgi verirlerse memnun olurum forumda daha yeniyim x1 diye bi cihadan azbişiler okudum videoları izleyemedim telefondan olduğu için yorumlara bakılırsa iyi bişeye benziyo saygılar..
Okunmamış 13-04-2013
paracı_51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye

vala ben g max 2 gibi cihaz tanımıyorum tabiki önceki kullandıklarıma kıyas tutarsak bence süper
Okunmamış 13-04-2013
caponali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

İsahamza haklı bi yere kadar.ace 250 ile tuğladan bende sinyal aldım.ama hepsinden değil bikaçtanesinden.yeni tuğlada denemedim.gmaxx kullanımı konusunda sayın isahamza eksikleriniz var gibime geliyor.biraz daha tecrübe kazanın.iyi cihazdır.forumdaki kullanma klavuzunu okuyun.bisürü yazı var forumda.2 cihazıda bayağı kullandım.kesinlikle gmaxx 3 tane acenin yaptığını yapar geçer bile.

Etiketler
250, ace, garret, gmax2

Seçenekler
Stil